-10% AKCESORIA SAMOCHODOWE ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
2 2 2 2
0 0 0 0
4 4 4 4
4 4 4 4
7 7 7 7

Reflektor PRASCO DW3224803 (Z prawej)

Reflektor PRASCO  DW3224803 (Z prawej)
Reflektor PRASCO DW3224803 (Z prawej)
Powiększ
PRASCO

Producent: PRASCO

Kod produktu: DW3224803

Jednostka: szt

Rok modelowy od 2001

Rok modelowy do 2005

Ruch lewo-/prawostronny Dla ruchu prawostronnego

Lokalizacja w aucie Z prawej

Ciężar [kg] 1,2

Tryb pracy Elektryczny

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR

Rodzaj lampy H4 Lampy H4 to rodzaj oświetlenia samochodowego korzystającego z mocy tradycyjnych żarówek halogenowych oznaczonych symbolem H4. Żarówki te stworzone zostały z myślą o obsłudze świateł drogowych i świateł mijania lub świateł drogowych wraz ze światłami przeciwmgłowymi. Żarówki halogenowe H4 to bardzo popularny rodzaj żarówek samochodowych wykorzystywanych z dużym powodzeniem w motoryzacji.
dowiedz się więcej...

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor DW3224803 PRASCO

  • Rok modelowy od:  2001
  • Rok modelowy do:  2005
  • Ruch lewo-/prawostronny:  Dla ruchu prawostronnego
  • Lokalizacja w aucie:  Z prawej
  • Ciężar [kg]:  1,2
  • Tryb pracy:  Elektryczny
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR
  • Rodzaj lampy:  H4
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (PRASCO DW3224803)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALKAR 2746603
CHEVR 96563483
DIEDERICHS 6930182
JOHNS 2451102
KLOKKERH 11150128
SCHLIECKMA 50176132
TYC 20-0047-05-2
WEZEL 8106962
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor DW3224803 PRASCO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Reflektor DW3224803

Reflektor

Reflektory samochodowe to podstawowe elementy oświetlenia każdego auta. To od nich zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przede wszystkim w starszych samochodach warto przemyśleć zmianę starych, zmatowiałych reflektorów na nowe, tak by jakość oświetlenia stała na wyższym poziomie, a jazda samochodem była bezpieczna.

Zapewne każdy kierowca, który podróżował kiedyś samochodem po zmroku lub w nocy, zastanawiał się jak zwiększyć efektywność reflektorów, by droga była jeszcze lepiej oświetlona. Najlepszym ze sposobów jest wymiana reflektorów na nowe. Ponadto nie zapominajmy, że jazda z nieprawidłowym oświetleniem w nocy lub w przypadku złych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub gęsta mgła) jest bardzo męcząca i wymaga bardzo dużego skupienia uwagi.

Rzecz jasna dotyczy to głównie starszych modeli samochodów. W przypadku nowych pojazdów, zastosowane reflektory oraz innowacyjny system oświetlenia drogi gwarantują idealne doświetlenie drogi. Taka jazda jest komfortowa i bezpieczna. Zmatowiałe, porysowane reflektory będą z kolei nieco gorzej rozpraszać światło i tym samym oświetlać drogę. Ponadto po prostu źle będą prezentować się wizualnie.

Dlatego bardzo ważne jest, by po pewnym czasie wymienić przednie reflektory na nowe, tak by oświetlenie samochodu działało kompleksowo. Koszt zakupu kompletu reflektorów do samochodu nie należy do wysokich, a więc warto zastanowić się nad ich wymianą.

PRASCO

Prasco to włoska firma produkująca samochodowe części zamienne. Firma specjalizuje się w produkcji zderzaków oraz innych części nadwozia. Wśród nich warto wymienić drzwi i pokrywy Prasco oraz zbiorniki paliwa czy lusterka. Drugą z najistotniejszych gałęzi działalności firmy jest produkcja oświetlenia samochodowego i wszystkiego, co z nim związane. Słynne w Europie i na Świecie są reflektory Prasco, jak i lampy oraz odblaski tej marki.

Firma Prasco uchodzi za wysoko wyspecjalizowaną. Rzeczywiście wciąż większą część oferty stanowią produkty z wymienionych powyżej kategorii. Niemniej jednak producent autoczęści Prasco ma dziś do zaoferowania o wiele więcej. Asortyment od lat jest sukcesywnie powiększany o części do układu chłodzenia i układu kierowniczego. Ponadto, doceniane są również części klimatyzacji Prasco. Producent dysponuje również coraz większą liczbą referencji odnoszących się do części zawieszenia, w tym do wahaczy, stabilizatorów czy łożysk kół.

Przedsiębiorstwo Prasco pojawiło się na rynku w 1988 roku. Od początku osią działalności firmy była produkcja części nadwozia oraz elektryki samochodowej. W pierwszych latach liczba referencji była niewielka, a produkty dystrybuowano głównie na terenie Włoch. Dzisiaj części samochodowe Prasco cieszą się renomą w wielu krajach europejskich, a także na innych kontynentach. Siedziba firmy niezmiennie mieści się we Włoszech, jednak duży oddział firmy otworzono również w Niemczech.

Cechy Cześci

Lampa halogenowa H4 - Lampy H4 to rodzaj oświetlenia samochodowego korzystającego z mocy tradycyjnych żarówek halogenowych oznaczonych symbolem H4. Żarówki te stworzone zostały z myślą o obsłudze świateł drogowych i świateł mijania lub świateł drogowych wraz ze światłami przeciwmgłowymi. Żarówki halogenowe H4 to bardzo popularny rodzaj żarówek samochodowych wykorzystywanych z dużym powodzeniem w motoryzacji.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X