Reflektor PRASCO AD0314734 (Z lewej)

Reflektor PRASCO  AD0314734 (Z lewej)
Reflektor PRASCO AD0314734 (Z lewej)
Powiększ
PRASCO

Producent: PRASCO

Kod produktu: AD0314734

Jednostka: szt

Rok modelowy od 1994

Rok modelowy do 1997

Ruch lewo-/prawostronny Dla ruchu prawostronnego

Lokalizacja w aucie Z lewej

Ciężar [kg] 2,94

Tryb pracy Elektryczny

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR

Rodzaj lampy H1 / H1

Rodzaj rejestracji Skontrolowane typ E

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor AD0314734 PRASCO

  • Rok modelowy od:  1994
  • Rok modelowy do:  1997
  • Ruch lewo-/prawostronny:  Dla ruchu prawostronnego
  • Lokalizacja w aucie:  Z lewej
  • Ciężar [kg]:  2,94
  • Tryb pracy:  Elektryczny
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR
  • Rodzaj lampy:  H1 / H1
  • Rodzaj rejestracji:  Skontrolowane typ E
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (PRASCO AD0314734)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALKAR 3741504
DIEDERICHS 1023081
DIEDERICHS 1023083
DIEDERICHS 1023981
DIEDERICHS 1023983
JOHNS 131709
KLOKKERH 00130141A1
SCHLIECKMA 50114111
TYC 205004182
VAG 4A0941029L
WEZEL 0314961
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor AD0314734 PRASCO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Reflektor AD0314734

Reflektor

Reflektory samochodowe to podstawowe elementy oświetlenia każdego auta. To od nich zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przede wszystkim w starszych samochodach warto przemyśleć zmianę starych, zmatowiałych reflektorów na nowe, tak by jakość oświetlenia stała na wyższym poziomie, a jazda samochodem była bezpieczna.

Zapewne każdy kierowca, który podróżował kiedyś samochodem po zmroku lub w nocy, zastanawiał się jak zwiększyć efektywność reflektorów, by droga była jeszcze lepiej oświetlona. Najlepszym ze sposobów jest wymiana reflektorów na nowe. Ponadto nie zapominajmy, że jazda z nieprawidłowym oświetleniem w nocy lub w przypadku złych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub gęsta mgła) jest bardzo męcząca i wymaga bardzo dużego skupienia uwagi.

Rzecz jasna dotyczy to głównie starszych modeli samochodów. W przypadku nowych pojazdów, zastosowane reflektory oraz innowacyjny system oświetlenia drogi gwarantują idealne doświetlenie drogi. Taka jazda jest komfortowa i bezpieczna. Zmatowiałe, porysowane reflektory będą z kolei nieco gorzej rozpraszać światło i tym samym oświetlać drogę. Ponadto po prostu źle będą prezentować się wizualnie.

Dlatego bardzo ważne jest, by po pewnym czasie wymienić przednie reflektory na nowe, tak by oświetlenie samochodu działało kompleksowo. Koszt zakupu kompletu reflektorów do samochodu nie należy do wysokich, a więc warto zastanowić się nad ich wymianą.

PRASCO

Prasco to włoska firma produkująca samochodowe części zamienne. Firma specjalizuje się w produkcji zderzaków oraz innych części nadwozia. Wśród nich warto wymienić drzwi i pokrywy Prasco oraz zbiorniki paliwa czy lusterka. Drugą z najistotniejszych gałęzi działalności firmy jest produkcja oświetlenia samochodowego i wszystkiego, co z nim związane. Słynne w Europie i na Świecie są reflektory Prasco, jak i lampy oraz odblaski tej marki.

Firma Prasco uchodzi za wysoko wyspecjalizowaną. Rzeczywiście wciąż większą część oferty stanowią produkty z wymienionych powyżej kategorii. Niemniej jednak producent autoczęści Prasco ma dziś do zaoferowania o wiele więcej. Asortyment od lat jest sukcesywnie powiększany o części do układu chłodzenia i układu kierowniczego. Ponadto, doceniane są również części klimatyzacji Prasco. Producent dysponuje również coraz większą liczbą referencji odnoszących się do części zawieszenia, w tym do wahaczy, stabilizatorów czy łożysk kół.

Przedsiębiorstwo Prasco pojawiło się na rynku w 1988 roku. Od początku osią działalności firmy była produkcja części nadwozia oraz elektryki samochodowej. W pierwszych latach liczba referencji była niewielka, a produkty dystrybuowano głównie na terenie Włoch. Dzisiaj części samochodowe Prasco cieszą się renomą w wielu krajach europejskich, a także na innych kontynentach. Siedziba firmy niezmiennie mieści się we Włoszech, jednak duży oddział firmy otworzono również w Niemczech.

Obsługa klienta