-10% na wszystkie filtry! SPRAWDŹ
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
8 8 8 8
1 1 1 1
7 7 7 7
4 4 4 4
9 9 9 9

Reflektor LORO 661-1118R-LD-EY (z prawej)

Reflektor LORO 661-1118R-LD-EY (z prawej)
Reflektor LORO 661-1118R-LD-EY (z prawej)
Powiększ
LORO

Producent: LORO

Kod produktu: 661-1118R-LD-EY

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie z prawej

Funkcja lampy ze swiatłem drogowym

Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez nastawy zakresu lamp przednich

Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego

Artykuł oraz informacja uzupełniająca bez mocowania lampy

Kierunkowskaz-kolor żółty

specyfikacja 1986 - 2003

161,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor 661-1118R-LD-EY LORO

  • Lokalizacja w aucie:  z prawej
  • Funkcja lampy:  ze swiatłem drogowym
  • Wyposażenie pojazdu:  dla pojazdów bez nastawy zakresu lamp przednich
  • Ruch lewo-/prawostronny:  dla ruchu prawostronnego
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  bez mocowania lampy
  • Kierunkowskaz-kolor:  żółty
  • specyfikacja:  1986 - 2003
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (LORO 661-1118R-LD-EY)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALKAR 3706013
AVA FT1214603
CITRO 95706910
DIEDERICHS 3431082
EUROLITES 14.018.222
FIAT 7550640
FIAT 7550691
FIAT 7567157
FIAT 7567161
FIAT 7567163
FIAT 7572832
FIAT 7572835
FIAT 7742904
FIAT 46421728
FORD 6530691
ITAL2 7572832
JOHNS 300510
KLOKKERH 20880172
NISSA 4100691000
NISSA 4320691000
PEUGE 4210691
PRASCO FT1214603
SCHLIECKMA 50701102
VALEO 063076
WEZEL 1708942
WEZEL 01708942
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor 6611118RLDEY LORO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Ocena 0/5
0 opinii
Reflektory w iParts.pl!

iParts.pl posiada szeroką gamę reflektorów do wszystkich marek samochodów. W trosce o bezpieczeństwo Klienta reflektory dostępne na naszej stronie pochodzą tylko od renomowanych producentów i są w 100% oryginalne!

ReflektorReflektor samochodowy ...

Czytaj więcej o Reflektor

Oferta części Loro

Loro to marka wysokiej jakości części do samochodów osobowych i dostawczych, która wszystkie swoje wyroby produkuje na terenie Polski. W celu zapewnienia wysokiej jakości wszystkie części samochodowe Loro są dokładnie testowanie i sprawdzane pod kątem jakości, wytrzymałości i zgodności z wymaganiami technicznymi. Ponadto firma słynie z rozwiązań ekologicznych –  produkty są pakowane w ekologiczny i nadający się do ponownego wykorzystania lub ...

Czytaj więcej o LORO

Obsługa klienta