Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
7 7 7 7
3 3 3 3
3 3 3 3
4 4 4 4
5 5 5 5

Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 4291085 (Z lewej)

Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 4291085 (Z lewej)
Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 4291085 (Z lewej)
Powiększ
DIEDERICHS

Producent: DIEDERICHS

Seria: Priority Parts

Kod produktu: 4291085

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Z lewej

Ruch lewo-/prawostronny Dla ruchu prawostronnego

Rodzaj lampy PY21W Lampy PY21W to popularne lampy kierunkowskazu wytwarzane przez wiele światowych marek, w tym przez markę Philips, Bosch czy markę Osram. Lampy PY21W określane są jako elementy standardowego rozwiązania oświetleniowego, jednak posiadające charakterystyką znacznie wyższą niż tradycyjne lampy obrysowe. Zgodnie ze swoim oznaczeniem, żarówki PY21W posiadają moc znamionową 21 W, napięcie 12 voltów.
dowiedz się więcej...

Rodzaj lampy W5W Lampy kierunkowskazu pełnią w każdym posiadającym je pojeździe niezwykle ważną funkcję. Ich głównym zadaniem jest przekazywanie pozostałym uczestnikom ruchu drogowego informacji o zamiarze kierowcy względem wykonania manewru skrętu w prawą lub w lewą stronę. Lampy te zasilane są zwykle żarówkami typu W5W. Lampy W5W instalowane są z tyłu oraz z boku samochodu.
dowiedz się więcej...

Rodzaj lampy D1S (gazowa lampa wyładowcza) Lampy D1S to lampy zaliczane do grupy lamp gazowych wyładowczych. Są to nowoczesne lampy samochodowe ksenonowe, czyli lampy, których źródłem światła są szklane rurki zawierające gaz o nazwie ksenon. Obecność ksenonu w tych lampach potwierdza litera „D” w oznaczeniu. Cyfra „1” w kodzie produktu oznacza, że mamy do czynienia z lampą, której żarnik został wyposażony w zapłonnik.
dowiedz się więcej...

Rodzaj lampy H7 Lampy H7 to popularny rodzaj lamp samochodowych, w których źródło światła stanowią równie popularne żarówki H7. Te tradycyjne żarówki halogenowe posiadają dość prostą budowę i dobre właściwości. Rdzeniem żarówek H7 jest pojedynczy żarnik, dzięki czemu zasilane nimi lampy charakteryzują się dobrym rozkładem światła. Właściwości te sprawiają, iż żarówki H7 chętnie stosuje się w światłach drogowych.
dowiedz się więcej...

Kierunkowskaz-kolor Transparentny

Kierunkowskaz-kolor Przezroczysty

Jakosć Premium Quality

Jakosć Valeo

Projekt lampy Bi-ksenon Lampy bi-ksenonowe to jedno z rozwiązań opracowanych na podstawach technologii ksenonowej, czyli lamp wyładowczych. Lampy te pracują na zasadzie wyładowań elektrycznych odbywających się w oparach metali lub gazów (w przypadku lamp ksenonowych są to opary ksenonu – bezbarwnego i bezwonnego gazu o niskim przewodzeniu cieplnym).
dowiedz się więcej...

Projekt lampy Halogen Lampy halogenowe to sprawdzone i cenione przez bardzo wielu kierowców źródło światła w reflektorach samochodowych. Żarówki halogenowe sprawiają, że zaopatrzone w nie reflektory emitują jednak światło o sile nieprzekraczającej 1500 lumenów. Wartość ta, choć ograniczona, jest całkowicie wystarczające do tego, aby skutecznie oświetlać drogę przed pojazdem bez względu na porę dnia i warunki.
dowiedz się więcej...

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Z uchwytem żarówki

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Z żarówką

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Ze sterownikiem autom. regulacji położenia reflektoró

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Ze sterownikiem ożwietlenia xenon

Wyposażenie pojazdu Dla poj. z regulacją ustawienia reflektorów (elektryczną)

Funkcja lampy Ze swiatłem przeciwmgłowym

Funkcja lampy Z kierunkowskazem

Funkcja lampy Ze swiatłem pozycyjnym

Funkcja lampy Ze swiatłem drogowym

Funkcja lampy Ze swiatłem mijania

Nadruk optyczny Biały

Rodzaj rejestracji Skontrolowane typ E

Sekcja Częsć zewnętrzna

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor 4291085 DIEDERICHS

 • Lokalizacja w aucie:  Z lewej
 • Ruch lewo-/prawostronny:  Dla ruchu prawostronnego
 • Rodzaj lampy:  PY21W
 • Rodzaj lampy:  W5W
 • Rodzaj lampy:  D1S (gazowa lampa wyładowcza)
 • Rodzaj lampy:  H7
 • Kierunkowskaz-kolor:  Transparentny
 • Kierunkowskaz-kolor:  Przezroczysty
 • Jakosć:  Premium Quality
 • Jakosć:  Valeo
 • Projekt lampy:  Bi-ksenon
 • Projekt lampy:  Halogen
 • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Z uchwytem żarówki
 • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Z żarówką
 • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Ze sterownikiem autom. regulacji położenia reflektoró
 • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Ze sterownikiem ożwietlenia xenon
 • Wyposażenie pojazdu:  Dla poj. z regulacją ustawienia reflektorów (elektryczną)
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem przeciwmgłowym
 • Funkcja lampy:  Z kierunkowskazem
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem pozycyjnym
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem drogowym
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem mijania
 • Nadruk optyczny:  Biały
 • Rodzaj rejestracji:  Skontrolowane typ E
 • Sekcja:  Częsć zewnętrzna
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (DIEDERICHS 4291085)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
DE JONGHE 088429
PEUGEOT 1628916080
PEUGEOT 620813
PEUGEOT 6208F3
VALEO 088429
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor 4291085 DIEDERICHS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Reflektor 4291085

Reflektor

Reflektory samochodowe to podstawowe elementy oświetlenia każdego auta. To od nich zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przede wszystkim w starszych samochodach warto przemyśleć zmianę starych, zmatowiałych reflektorów na nowe, tak by jakość oświetlenia stała na wyższym poziomie, a jazda samochodem była bezpieczna.

Zapewne każdy kierowca, który podróżował kiedyś samochodem po zmroku lub w nocy, zastanawiał się jak zwiększyć efektywność reflektorów, by droga była jeszcze lepiej oświetlona. Najlepszym ze sposobów jest wymiana reflektorów na nowe. Ponadto nie zapominajmy, że jazda z nieprawidłowym oświetleniem w nocy lub w przypadku złych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub gęsta mgła) jest bardzo męcząca i wymaga bardzo dużego skupienia uwagi.

Rzecz jasna dotyczy to głównie starszych modeli samochodów. W przypadku nowych pojazdów, zastosowane reflektory oraz innowacyjny system oświetlenia drogi gwarantują idealne doświetlenie drogi. Taka jazda jest komfortowa i bezpieczna. Zmatowiałe, porysowane reflektory będą z kolei nieco gorzej rozpraszać światło i tym samym oświetlać drogę. Ponadto po prostu źle będą prezentować się wizualnie.

Dlatego bardzo ważne jest, by po pewnym czasie wymienić przednie reflektory na nowe, tak by oświetlenie samochodu działało kompleksowo. Koszt zakupu kompletu reflektorów do samochodu nie należy do wysokich, a więc warto zastanowić się nad ich wymianą.

Cechy Cześci

Lampa PY21W - Lampy PY21W to popularne lampy kierunkowskazu wytwarzane przez wiele światowych marek, w tym przez markę Philips, Bosch czy markę Osram. Lampy PY21W określane są jako elementy standardowego rozwiązania oświetleniowego, jednak posiadające charakterystyką znacznie wyższą niż tradycyjne lampy obrysowe. Zgodnie ze swoim oznaczeniem, żarówki PY21W posiadają moc znamionową 21 W, napięcie 12 voltów.

Lampa W5W - Lampy kierunkowskazu pełnią w każdym posiadającym je pojeździe niezwykle ważną funkcję. Ich głównym zadaniem jest przekazywanie pozostałym uczestnikom ruchu drogowego informacji o zamiarze kierowcy względem wykonania manewru skrętu w prawą lub w lewą stronę. Lampy te zasilane są zwykle żarówkami typu W5W. Lampy W5W instalowane są z tyłu oraz z boku samochodu.

Lampa gazowa wyładowcza D1S - Lampy D1S to lampy zaliczane do grupy lamp gazowych wyładowczych. Są to nowoczesne lampy samochodowe ksenonowe, czyli lampy, których źródłem światła są szklane rurki zawierające gaz o nazwie ksenon. Obecność ksenonu w tych lampach potwierdza litera „D” w oznaczeniu. Cyfra „1” w kodzie produktu oznacza, że mamy do czynienia z lampą, której żarnik został wyposażony w zapłonnik.

Lampa halogenowa H7 - Lampy H7 to popularny rodzaj lamp samochodowych, w których źródło światła stanowią równie popularne żarówki H7. Te tradycyjne żarówki halogenowe posiadają dość prostą budowę i dobre właściwości. Rdzeniem żarówek H7 jest pojedynczy żarnik, dzięki czemu zasilane nimi lampy charakteryzują się dobrym rozkładem światła. Właściwości te sprawiają, iż żarówki H7 chętnie stosuje się w światłach drogowych.

Lampa bi-ksenonowa - Lampy bi-ksenonowe to jedno z rozwiązań opracowanych na podstawach technologii ksenonowej, czyli lamp wyładowczych. Lampy te pracują na zasadzie wyładowań elektrycznych odbywających się w oparach metali lub gazów (w przypadku lamp ksenonowych są to opary ksenonu – bezbarwnego i bezwonnego gazu o niskim przewodzeniu cieplnym).

Lampa halogenowa - Lampy halogenowe to sprawdzone i cenione przez bardzo wielu kierowców źródło światła w reflektorach samochodowych. Żarówki halogenowe sprawiają, że zaopatrzone w nie reflektory emitują jednak światło o sile nieprzekraczającej 1500 lumenów. Wartość ta, choć ograniczona, jest całkowicie wystarczające do tego, aby skutecznie oświetlać drogę przed pojazdem bez względu na porę dnia i warunki.

Obsługa klienta

Sklep korzysta z plików cookie tzw. ciasteczek.

X