Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
9 9 9 9
7 7 7 7
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
8 8 8 8

Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 2205183 (Z lewej)

Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 2205183 (Z lewej)
Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 2205183 (Z lewej)
Powiększ
DIEDERICHS

Producent: DIEDERICHS

Seria: Priority Parts

Kod produktu: 2205183

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Z lewej

Ruch lewo-/prawostronny Dla ruchu prawostronnego

Rodzaj lampy W5W Lampy kierunkowskazu pełnią w każdym posiadającym je pojeździe niezwykle ważną funkcję. Ich głównym zadaniem jest przekazywanie pozostałym uczestnikom ruchu drogowego informacji o zamiarze kierowcy względem wykonania manewru skrętu w prawą lub w lewą stronę. Lampy te zasilane są zwykle żarówkami typu W5W. Lampy W5W instalowane są z tyłu oraz z boku samochodu.
dowiedz się więcej...

Rodzaj lampy PY21W Lampy PY21W to popularne lampy kierunkowskazu wytwarzane przez wiele światowych marek, w tym przez markę Philips, Bosch czy markę Osram. Lampy PY21W określane są jako elementy standardowego rozwiązania oświetleniowego, jednak posiadające charakterystyką znacznie wyższą niż tradycyjne lampy obrysowe. Zgodnie ze swoim oznaczeniem, żarówki PY21W posiadają moc znamionową 21 W, napięcie 12 voltów.
dowiedz się więcej...

Rodzaj lampy H7 / H1

Kierunkowskaz-kolor Biały

Jakosć Premium Quality

Jakosć Hella

Projekt lampy Halogen Lampy halogenowe to sprawdzone i cenione przez bardzo wielu kierowców źródło światła w reflektorach samochodowych. Żarówki halogenowe sprawiają, że zaopatrzone w nie reflektory emitują jednak światło o sile nieprzekraczającej 1500 lumenów. Wartość ta, choć ograniczona, jest całkowicie wystarczające do tego, aby skutecznie oświetlać drogę przed pojazdem bez względu na porę dnia i warunki.
dowiedz się więcej...

Projekt lampy FF Lampy FF, czyli lampy dalekosiężne, to dość specyficzna kategoria świateł samochodowych. Lampy dalekosiężne stosuje się zwykle jako dodatkowe lampy drogowe. Zwykle spotkać je można zamontowane w samochodach terenowych lub wyścigowych. Ich podstawową cechą jest dość nietypowa wiązka światła. Z technicznego punktu widzenia lampy FF przypominają montowane fabrycznie światła długie.
dowiedz się więcej...

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Z żarówkami

Liczba funkcji świateł 4

Kolor Czarny

Funkcja lampy Ze swiatłem pozycyjnym

Funkcja lampy Ze swiatłem drogowym

Funkcja lampy Ze swiatłem mijania

Funkcja lampy Z kierunkowskazem

Rodzaj rejestracji Skontrolowane typ E

Oznaczenie kontrolne E1 1974

Napięcie znamionowe 12

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor 2205183 DIEDERICHS

 • Lokalizacja w aucie:  Z lewej
 • Ruch lewo-/prawostronny:  Dla ruchu prawostronnego
 • Rodzaj lampy:  W5W
 • Rodzaj lampy:  PY21W
 • Rodzaj lampy:  H7 / H1
 • Kierunkowskaz-kolor:  Biały
 • Jakosć:  Premium Quality
 • Jakosć:  Hella
 • Projekt lampy:  Halogen
 • Projekt lampy:  FF
 • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Z żarówkami
 • Liczba funkcji świateł:  4
 • Kolor:  Czarny
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem pozycyjnym
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem drogowym
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem mijania
 • Funkcja lampy:  Z kierunkowskazem
 • Rodzaj rejestracji:  Skontrolowane typ E
 • Oznaczenie kontrolne:  E1 1974
 • Napięcie znamionowe:  12
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (DIEDERICHS 2205183)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
DE JONGHE 1EE 247 019-211
HELLA 1EE247019-211
HELLA 247019211
VW 6Q2941007AL
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor 2205183 DIEDERICHS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Reflektor 2205183

Reflektor

Reflektory samochodowe to podstawowe elementy oświetlenia każdego auta. To od nich zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przede wszystkim w starszych samochodach warto przemyśleć zmianę starych, zmatowiałych reflektorów na nowe, tak by jakość oświetlenia stała na wyższym poziomie, a jazda samochodem była bezpieczna.

Zapewne każdy kierowca, który podróżował kiedyś samochodem po zmroku lub w nocy, zastanawiał się jak zwiększyć efektywność reflektorów, by droga była jeszcze lepiej oświetlona. Najlepszym ze sposobów jest wymiana reflektorów na nowe. Ponadto nie zapominajmy, że jazda z nieprawidłowym oświetleniem w nocy lub w przypadku złych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub gęsta mgła) jest bardzo męcząca i wymaga bardzo dużego skupienia uwagi.

Rzecz jasna dotyczy to głównie starszych modeli samochodów. W przypadku nowych pojazdów, zastosowane reflektory oraz innowacyjny system oświetlenia drogi gwarantują idealne doświetlenie drogi. Taka jazda jest komfortowa i bezpieczna. Zmatowiałe, porysowane reflektory będą z kolei nieco gorzej rozpraszać światło i tym samym oświetlać drogę. Ponadto po prostu źle będą prezentować się wizualnie.

Dlatego bardzo ważne jest, by po pewnym czasie wymienić przednie reflektory na nowe, tak by oświetlenie samochodu działało kompleksowo. Koszt zakupu kompletu reflektorów do samochodu nie należy do wysokich, a więc warto zastanowić się nad ich wymianą.

Cechy Cześci

Lampa W5W - Lampy kierunkowskazu pełnią w każdym posiadającym je pojeździe niezwykle ważną funkcję. Ich głównym zadaniem jest przekazywanie pozostałym uczestnikom ruchu drogowego informacji o zamiarze kierowcy względem wykonania manewru skrętu w prawą lub w lewą stronę. Lampy te zasilane są zwykle żarówkami typu W5W. Lampy W5W instalowane są z tyłu oraz z boku samochodu.

Lampa PY21W - Lampy PY21W to popularne lampy kierunkowskazu wytwarzane przez wiele światowych marek, w tym przez markę Philips, Bosch czy markę Osram. Lampy PY21W określane są jako elementy standardowego rozwiązania oświetleniowego, jednak posiadające charakterystyką znacznie wyższą niż tradycyjne lampy obrysowe. Zgodnie ze swoim oznaczeniem, żarówki PY21W posiadają moc znamionową 21 W, napięcie 12 voltów.

Lampa halogenowa - Lampy halogenowe to sprawdzone i cenione przez bardzo wielu kierowców źródło światła w reflektorach samochodowych. Żarówki halogenowe sprawiają, że zaopatrzone w nie reflektory emitują jednak światło o sile nieprzekraczającej 1500 lumenów. Wartość ta, choć ograniczona, jest całkowicie wystarczające do tego, aby skutecznie oświetlać drogę przed pojazdem bez względu na porę dnia i warunki.

Lampa FF - Lampy FF, czyli lampy dalekosiężne, to dość specyficzna kategoria świateł samochodowych. Lampy dalekosiężne stosuje się zwykle jako dodatkowe lampy drogowe. Zwykle spotkać je można zamontowane w samochodach terenowych lub wyścigowych. Ich podstawową cechą jest dość nietypowa wiązka światła. Z technicznego punktu widzenia lampy FF przypominają montowane fabrycznie światła długie.

Obsługa klienta