ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 20 PLN!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
4 4 4 4
1 1 1 1
9 9 9 9
5 5 5 5
2 2 2 2

Przełącznik podnośnika szyby METZGER 0916334 (Po stronie kierowcy)

Przełącznik podnośnika szyby METZGER  0916334 (Po stronie kierowcy)
Przełącznik podnośnika szyby METZGER 0916334 (Po stronie kierowcy)
Powiększ
METZGER

Producent: METZGER

Kod produktu: 0916334

Jednostka: szt.

Ilość biegunów: 9

Kolor: Czarny

Lokalizacja w aucie: Po stronie kierowcy

Wyposażenie pojazdu: Dla pojazdów z elektrycznymi podnożnikami szyb z przodu

Wyposażenie pojazdu: Dla pojazdów bez funkcji automatyki podnożników szyb

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne: Dla lusterek regulowanych elektr.

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne: Nieogrzewany

EAN: 4250032684792

Stan: Fabrycznie nowy

377,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Przełącznik podnośnika szyby 0916334 METZGER

Parametry
Ilość biegunów:  9
Kolor:  Czarny
Lokalizacja w aucie:  Po stronie kierowcy
Wyposażenie pojazdu:  Dla pojazdów z elektrycznymi podnożnikami szyb z przodu
Wyposażenie pojazdu:  Dla pojazdów bez funkcji automatyki podnożników szyb
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:  Dla lusterek regulowanych elektr.
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:  Nieogrzewany
Część znajduje się w kategorii: Podnośnik szyby
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ERA 662395
FORD 1474427
FORD 4M5T-14529-CB
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Przełącznik podnośnika szyby 0916334 METZGER

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Przełącznik podnośnika szyby 0916334

Podnośnik szyby

Podnośnik szyby to mechanizm, który umożliwia otwieranie i zamykanie bocznej szyby w samochodzie. W każdym pojeździe pozwala on sterować otwarciem szyb przednich, a w wielu pojawia się również w tylnej części pojazdu. Za sprawą dzisiejszych podnośników szyb możemy precyzyjnie ustawić wysokość, na której ma się znajdować szyba, regulując tym samym ilość powietrza napływającego z zewnątrz do kabiny.

W starszych samochodach możemy się spotkać z podnośnikami mechanicznymi, zwanymi również ręcznymi. W tym przypadku do podniesienia szyby dochodzi dzięki dźwigni i linkom wprawionym w ruch poprzez poruszenie korbki obsługiwanej przez kierowcę czy pasażera. Korbka mus znajdować się na drzwiach pod szybą. Od kilkunastu lat normą jest jednak montaż elektronicznych podnośników szyb. Ich obsługa jest szybsza, gdyż wystarczy naciśnięcie odpowiedniego przycisku. Często przyciski te również znajdują się pod odpowiednimi szybami, jednak oprócz tego kierowca dysponuje panelem, który umożliwia mu sterowanie wszystkimi szybami bocznymi w pojeździe. Elektroniczny podnośnik szyby działa dzięki niewielkiemu silniczkowi oraz kablom, prowadzącym od niego do szyb.

Utrata sprawności podnośnika szyby może być bardzo kłopotliwa. Dochodzi do niej przeważnie wskutek zanieczyszczenia któregoś z elementów mechanizmu. Kurz, woda, a nawet piasek to największe zagrożenia dla tej konstrukcji. Wskazana jest interwencja w postaci wymiany podnośnika szyby kiedy tylko zostanie zauważona najmniejsza usterka, gdyż pomoże to uniknąć sytuacji, w której zamknięcie szyby będzie po prostu niemożliwe.

METZGER

Metzger to niemiecka marka części samochodowych. Firma Metzger od lat posiada silną pozycję na niemieckim rynku. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo coraz odważniej poczyna sobie również na rynku międzynarodowym. Producent zajmuje się tworzeniem części samochodowych do różnych układów. Najbogatszy asortyment firma posiada w kategorii elementów elektryki samochodowej. W wymienionej kategorii Metzger jest liderem na rodzimym rynku oraz jednym z ważniejszych graczy na rynku europejskim i światowym. Elektryka Metzger cieszy się uznaniem, będąc docenianą za wydajność oraz zaawansowanie technologiczne.

Pomimo wyjątkowo bogatej oferty w zakresie elektryki samochodowej, produkcja części z tej kategorii to tylko jeden z wielu obszarów, w których działa firma Metzger. Producent w sumie posiada w swojej ofercie niemal 30 000 referencji. Wśród nich znajdują się części układu kierowniczego i hamulcowego. W fabrykach Metzger powstają również sprzęgła, skrzynie biegów, elementy układu napędowego i wiele innych części samochodowych najwyższej jakości.

Metzger to firma z niemal 40-letnim doświadczeniem. Pierwsze części samochodowe Metzger powstały w 1980 orku. Początkowo firma produkowała nieliczne autoczęści, które dystrybuowała tylko na rynku lokalnym. Z czasem w katalogu pojawiało się coraz więcej referencji, a produkowane części samochodowe zaczęły trafiać także na rynki zagraniczne. Eksport na szeroką skalę rozpoczął się około roku 2011 i od tamtego czasu przedsiębiorstwo regularnie wprowadza swoje produkty na kolejne rynki.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X