LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY ZA 1 PLN! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
5 5 5 5
0 0 0 0
7 7 7 7
2 2 2 2
8 8 8 8

Przekładnia kierownicza LENCO SGA827L

Przekładnia kierownicza LENCO  SGA827L
Przekładnia kierownicza LENCO SGA827L
Powiększ
LENCO

Producent: LENCO

Kod produktu: SGA827L

Tryb pracy: Hydrauliczny

Stan: Fabrycznie nowy

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Przekładnia kierownicza SGA827L LENCO

Parametry
Tryb pracy:  Hydrauliczny
Część znajduje się w kategorii: Przekładnia kierownicza i Pompa wspomagania
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
DELCOREMY DSR716L
PORSC 997 347 011 03
PORSC 997 347 011 04
PORSC 997 347 011 05
PORSC 997 347 011 EX
PORSC GSR1187
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Przekładnia kierownicza SGA827L LENCO

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Przekładnia kierownicza?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przekładnia kierownicza SGA827L

Przekładnia kierownicza i Pompa wspomagania

Przekładnia kierownicza to istotny element układu kierowniczego, dzięki któremu ruch kierownicy przekłada się na odpowiednie zachowanie kół. Element ten jest bezpośrednio połączony z mechanizmem zwrotniczym, przenosząc na niego ruch obrotowy, wygenerowany przez użytkownika. W dalszej kolejności ruch ten przekazywany jest na koła.

Najczęściej stosuje się dzisiaj tak zwane przekładnie zębatkowe, które jednak znajdują zastosowanie tylko w pojazdach wyposażonych w niezależne zawieszenie. Przenoszenie ruchu obrotowego odbywa się tutaj dzięki zazębianiu się kół, jednak istnieją również inne rodzaje przekładni kierowniczych. Głównie w starszych pojazdach można się spotkać z modelami ślimakowymi oraz śrubowo-kulowymi, które działają na nieco innych zasadach. W celu usprawnienia pracy przekładni oraz zwiększenia jej żywotności, koła zębate pokryte są smarem stałym. Sprawia on, że przekładnia kierownicza nie wymaga konserwacji w czasie jej użytkowania.

Ważną częścią wspomagającą pracę przekładni jest pompa wspomagania. Dzięki niej kierownica porusza się lekko, zwiększając komfort jazdy. Obecnie jest to podstawowe wyposażenie każdego pojazdu. Stosuje się zarówno pompy elektryczne, jak i hydrauliczne. Modele elektryczne mają nieznaczny wpływ na spalanie paliwa, a także zajmują niewiele miejsca, natomiast ich budowa jest mało skomplikowana, przez co są dzisiaj częściej stosowane. Hydrauliczna pompa wspomagania to urządzenie napędzane poprzez pasek klinowy. Praca pompy hydraulicznej znacząco zwiększa spalanie paliwa, co jest jej największą wadą.

LENCO

Lenco to jeden z wiodących producentów oraz dystrybutorów części zamiennych do pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych zarówno dla nowszych, jak i starszych modeli. Komponenty, które oferuje marką są nowe, jak i regenerowane.

Do najbardziej popularnych produktów oferowanych przez Lenco należą:

  • pomy wspomagania układu kierowniczego
  • przekładnie kierownicze

Komponenty oferowane przez Lenco zapewniają długi okres użytkowania oraz sprawne działanie mechanizmu kierowania, dlatego chętnie sięgają po nie właściciele takich marek samochodów, jak: Kia, Hyundai, Mercedes, Ford, BMW czy Renault.

To nie dziwi, ponieważ od samego początku swojego istnienia Lenco stawiało na jakość części, które oferuje swoim klientom. Dlatego zarówno proces produkcyjny, jak i regeneracja komponentów odbywa się w zakładach, które są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Lenco, aby zapewnić wysoką jakość części samochodowych, stawia też na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki temu ich komponenty, pasują także do nowych modeli pojazdów.

Liczne testy pod kątem sprawności, wytrzymałości i bezpieczeństwa tylko potwierdzają, iż komponenty od Lenco są w pełni zgodne z OEM (z ang. Original Equipment Manufacturer, co dosłownie znaczy: „producent oryginalnego wyposażenia”).

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X