LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY ZA 1 PLN! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
4 4 4 4
4 4 4 4
4 4 4 4
4 4 4 4
1 1 1 1

Przekładnia kierownicza GENERAL RICAMBI PO9006

Przekładnia kierownicza GENERAL RICAMBI  PO9006
Przekładnia kierownicza GENERAL RICAMBI PO9006
Powiększ
GENERAL RICAMBI

Producent: GENERAL RICAMBI

Kod produktu: PO9006

Tryb pracy: Hydrauliczny

Typ przekładni kierowniczej: Przekładnia kierownicza z listwą zębatą

Stan: Fabrycznie nowy

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Przekładnia kierownicza PO9006 GENERAL RICAMBI

Parametry
Tryb pracy:  Hydrauliczny
Typ przekładni kierowniczej:  Przekładnia kierownicza z listwą zębatą
Część znajduje się w kategorii: Przekładnia kierownicza i Pompa wspomagania
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
PORSC 99734701104
PORSC 99734701105
PORSC 99734701106
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Przekładnia kierownicza PO9006 GENERAL RICAMBI

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Przekładnia kierownicza?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przekładnia kierownicza PO9006

Przekładnia kierownicza i Pompa wspomagania

Przekładnia kierownicza to istotny element układu kierowniczego, dzięki któremu ruch kierownicy przekłada się na odpowiednie zachowanie kół. Element ten jest bezpośrednio połączony z mechanizmem zwrotniczym, przenosząc na niego ruch obrotowy, wygenerowany przez użytkownika. W dalszej kolejności ruch ten przekazywany jest na koła.

Najczęściej stosuje się dzisiaj tak zwane przekładnie zębatkowe, które jednak znajdują zastosowanie tylko w pojazdach wyposażonych w niezależne zawieszenie. Przenoszenie ruchu obrotowego odbywa się tutaj dzięki zazębianiu się kół, jednak istnieją również inne rodzaje przekładni kierowniczych. Głównie w starszych pojazdach można się spotkać z modelami ślimakowymi oraz śrubowo-kulowymi, które działają na nieco innych zasadach. W celu usprawnienia pracy przekładni oraz zwiększenia jej żywotności, koła zębate pokryte są smarem stałym. Sprawia on, że przekładnia kierownicza nie wymaga konserwacji w czasie jej użytkowania.

Ważną częścią wspomagającą pracę przekładni jest pompa wspomagania. Dzięki niej kierownica porusza się lekko, zwiększając komfort jazdy. Obecnie jest to podstawowe wyposażenie każdego pojazdu. Stosuje się zarówno pompy elektryczne, jak i hydrauliczne. Modele elektryczne mają nieznaczny wpływ na spalanie paliwa, a także zajmują niewiele miejsca, natomiast ich budowa jest mało skomplikowana, przez co są dzisiaj częściej stosowane. Hydrauliczna pompa wspomagania to urządzenie napędzane poprzez pasek klinowy. Praca pompy hydraulicznej znacząco zwiększa spalanie paliwa, co jest jej największą wadą.

GENERAL RICAMBI

General Ricambi to włoski producent części zamiennych. Firma zajmuje się produkcją rozmaitych autoczęści, jednak główne linie produkcyjne stanowią elementy układu przenoszenia napędu oraz układu kierowniczego. W katalogu produktów znajdują się m.in. przekładnie kierownicze, ale również przeguby, półosie oraz wały napędowe. Ponadto, firma wprowadza do produkcji coraz więcej elementów układu hamulcowego. Już dzisiaj wybór zacisków hamulcowych General Ricambi jest całkiem spory.

Przekładnie kierownicze General Ricambi, jak również elementy układu przeniesienia napędu oraz układu hamulcowego to części samochodowe, które są nie tylko produkowane, ale również dystrybuowane przez włoskie przedsiębiorstwo. Firma posiada liczne magazyny zlokalizowane we Włoszech oraz w Hiszpanii. Rozległe hale oraz nowoczesne systemy logistyczne zapewniają szybką i sprawną dystrybucję części samochodowych General Ricambi.

Marka General Ricambi jest znana we Włoszech od ponad 30 lat. Nieco krócej, jednak również od wielu lat, firma działa także na rynkach zagranicznych. Obecnie autoczęści General Ricambi są eksportowane do 17 krajów. Firma posiada bogatą ofertę części zamiennych, które trafiają na aftermarket. Jednak General Ricambi współpracuje również z producentami samochodów, dostarczając części do pierwszego montażu. Z roku na rok General Ricambi staje się coraz bardziej rozpoznawalną i cenioną marką, już nie tylko we Włoszech, ale w całej Europie.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X