Pompa wody AISIN WE-VW40

Pompa wody AISIN  WE-VW40
Pompa wody AISIN WE-VW40
Powiększ
AISIN

Producent: AISIN

Kod produktu: WE-VW40

Jednostka: szt

Koła pasowe Z kołem pasowym wielorowkowym

Wyposażenie pojazdu Dla pojazdów bez napędu na gaz ziemny (CNG)

Sterowanie rolką napinacza Mechaniczne

Tryb pracy Sterowany elektrycznie

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Pompa wody WE-VW40 AISIN

  • Koła pasowe:  Z kołem pasowym wielorowkowym
  • Wyposażenie pojazdu:  Dla pojazdów bez napędu na gaz ziemny (CNG)
  • Sterowanie rolką napinacza:  Mechaniczne
  • Tryb pracy:  Sterowany elektrycznie
Widok karty produktu w PDF: Pompa wody (AISIN WE-VW40)
Część znajduje się w kategorii: Pompa wody
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUDI 03C121004J
AUDI 03C121004JX
SEAT 03C121004E
SEAT 03C121004J
SEAT 03C121004JX
SKODA 03C121004J
VW 03C121004C
VW 03C121004D
VW 03C121004E
VW 03C121004F
VW 03C121004H
VW 03C121004J
VW 03C121004JX
VW 03C121004K
VW 03C121004L
VW 03C121004M
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Pompa wody WE-VW40 AISIN

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2016-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Godna polecenia jest ta pompa wody, sprawdziła się w moim samochodzie i niemam już takich problemów jak wcześniej. Polecam tą konkretną pompę tym co szukają czegoś konkretnego.

Pompa wody WE-VW40

Pompa wody

Pompa wodna znana także jako pompa cieczy chłodzącej to jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia w każdym samochodzie. Od prawidłowego działania pompy wody zależy poprawne działanie całego systemu.

Podstawowa rola pompy wody sprowadza się do wymuszenia obiegu płynu chłodniczego w układzie chłodzenia. Taki  proces sprawia, że ciepło, które zostało wytworzone przez metalowe elementy jednostki napędowej, zostaje przeniesione do chłodnicy.

Do awarii pompy dochodzi stosunkowo rzadko. Niestety każda usterka tego elementu prowadzi do natychmiastowego zatrzymania krążenia płynu chłodzącego, co skutkuje z kolei jego zagotowaniem się. Taka sytuacja może doprowadzić do trwałego uszkodzenia układu korbowego, a co za tym idzie silnika.

Typowe objawy uszkodzenia pompy wody to m.in. metaliczny hałas, który dochodzi do kabiny kierowcy spod maski samochodu, wysoka temperatura płynu chłodzącego, widoczna na wskaźniku, który znajduje się na desce rozdzielczej, a także ubytki płynu chłodniczego i jego plamy widoczne pod samochodem.

Powyższe problemy będące następstwem uszkodzenia pompy wody należy uznać za bardzo poważne. Dlatego zaleca się, by pompę wody wymieniać przy każdym serwisie układu rozrządu. Interwały, które najczęściej podają producenci samochodów to około 100 tysięcy kilometrów. Element ten nie jest drogi w zakupie, a więc warto przemyśleć jego wymianę nim dojdzie do poważniejszych w naprawie usterek.

Uszkodzenie pompy wody jest bardzo groźne, dlatego nie można bagatelizować tego elementu układu chłodzenia.

AISIN

AISIN to marka części zamiennych będąca najlepszym przykładem wysokiej jakości części samochodowych. Dzięki maksymalnie wydłużonej trwałości części AISIN mogą bez problemu wytrzymać założone przebiegi i nie ulegają przedwczesnym awariom. Ponadto, części te doskonale łączą się z fabrycznie zamontowanymi komponentami, dlatego można uzyskać precyzyjne, pierwotne wręcz dopasowanie.

W przypadku układu hamulcowego, zawsze należy korzystać z najwyższej jakości części zamiennych. Takie części samochodowe oferuje właśnie marka AISIN. W ofercie dostępny jest także szereg innych części – katalog podzielony jest na pięć działów – części układu napędowego, podzespoły układu hamulcowego i nadwozia, elementy karoserii samochodowej, części i podzespoły jednostki napędowej oraz elementy pełniące role informacyjne.

Zasadniczo każdy oferowany przez markę AISIN komponent został zaprojektowany tak, aby odpowiadać specyfikacjom poszczególnych marek i modeli pojazdów. Oferta dedykowana jest przede wszystkim samochodom osobowym produkcji europejskiej, ale w ofercie znajdziemy także części dedykowane samochodom dostawczym i ciężarowym.

Obsługa klienta