3 kody rabatowe na części samochodowe! ODBIERZ!
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
4 4 4 4
4 4 4 4
6 6 6 6
2 2 2 2
5 5 5 5

Podnośnik szyby VAN WEZEL 1881263 (Z tyłu z lewej)

Podnośnik szyby VAN WEZEL  1881263 (Z tyłu z lewej)
Podnośnik szyby VAN WEZEL 1881263 (Z tyłu z lewej)
Powiększ
VAN WEZEL

Producent: VAN WEZEL

Kod produktu: 1881263

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Z tyłu z lewej

Tryb pracy Elektryczny

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Z silnikiem elektrycznym

Funkcja przełączania Z funkcją komfortu

Liczba drzwi 4/5

Parzyste numery artykułów 1881264

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Podnośnik szyby 1881263 VAN WEZEL

  • Lokalizacja w aucie:  Z tyłu z lewej
  • Tryb pracy:  Elektryczny
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Z silnikiem elektrycznym
  • Funkcja przełączania:  Z funkcją komfortu
  • Liczba drzwi:  4/5
  • Parzyste numery artykułów:  1881264
Część znajduje się w kategorii: Podnośnik szyby
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ACROLCAR 01.3015
AUGRO 306534D8
FORD 1376853
FORD 1736497
FORD 1776599
FORD 1800015
FORD 1803932
FORD 7S71A21001BS
FORD 7S71A27001BJ
MAG 350103815000
MAG AC815
SCHLIECKMA 65242331
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Podnośnik szyby 1881263 VAN WEZEL

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Podnośnik szyby 1881263

Podnośnik szyby

Podnośnik szyby to mechanizm, który umożliwia otwieranie i zamykanie bocznej szyby w samochodzie. W każdym pojeździe pozwala on sterować otwarciem szyb przednich, a w wielu pojawia się również w tylnej części pojazdu. Za sprawą dzisiejszych podnośników szyb możemy precyzyjnie ustawić wysokość, na której ma się znajdować szyba, regulując tym samym ilość powietrza napływającego z zewnątrz do kabiny.

W starszych samochodach możemy się spotkać z podnośnikami mechanicznymi, zwanymi również ręcznymi. W tym przypadku do podniesienia szyby dochodzi dzięki dźwigni i linkom wprawionym w ruch poprzez poruszenie korbki obsługiwanej przez kierowcę czy pasażera. Korbka mus znajdować się na drzwiach pod szybą. Od kilkunastu lat normą jest jednak montaż elektronicznych podnośników szyb. Ich obsługa jest szybsza, gdyż wystarczy naciśnięcie odpowiedniego przycisku. Często przyciski te również znajdują się pod odpowiednimi szybami, jednak oprócz tego kierowca dysponuje panelem, który umożliwia mu sterowanie wszystkimi szybami bocznymi w pojeździe. Elektroniczny podnośnik szyby działa dzięki niewielkiemu silniczkowi oraz kablom, prowadzącym od niego do szyb.

Utrata sprawności podnośnika szyby może być bardzo kłopotliwa. Dochodzi do niej przeważnie wskutek zanieczyszczenia któregoś z elementów mechanizmu. Kurz, woda, a nawet piasek to największe zagrożenia dla tej konstrukcji. Wskazana jest interwencja w postaci wymiany podnośnika szyby kiedy tylko zostanie zauważona najmniejsza usterka, gdyż pomoże to uniknąć sytuacji, w której zamknięcie szyby będzie po prostu niemożliwe.

VAN WEZEL

Van Wezel to belgijska firma produkująca części samochodowe. Główne linie produkcyjne stanowią części karoserii oraz układu chłodzenia. Wśród elementów nadwozia oferowanych przez Van Wezel znajdują się m.in. błotniki i zderzaki, a także nadkola, wszelkie osłony, pokrywy, wsporniki i wiele więcej. Części karoserii Van Wezel to wszystkie elementy niezbędne konstruktorom dzisiejszych samochodów. Natomiast części układu chłodzenia Van Wezel to przede wszystkim chłodnice: nagrzewnicy, wody i oleju, a także wentylatory oraz silniki napędzające układ chłodzenia.

Obecnie Van Wezel to już nie tylko części karoserii i układu chłodzenia. Firma stale poszerza swój asortyment, wprowadzając do niego również części samochodowe z innych kategorii. W ostatnich latach wyjątkowo wiele referencji przybyło w katalogu elementów elektrycznych. Van Wezel produkuje między innymi lampy samochodowe oraz czujniki elektryczne. Ponadto, w ofercie producenta znajdują się również: osprzęt skrzyni biegów, sprężyny zawieszenia, części układu hamulcowego i wiele innych autoczęści.

Van Wezel to belgijska marka należąca do międzynarodowej grupy Unipart. Firma Van Wezel to przedsiębiorstwo z niemal 70-letnim doświadczeniem. Tyle lat pracy nad częściami samochodowymi pozwoliło dopracować je do perfekcji. Nie bez powodu firma stale zyskuje nowych klientów i zdobywa kolejne rynki. Części samochodowe Van Wezel to połączenie najwyższej jakości z przystępną ceną. Celem i dewizą producenta jest tworzenie najlepszych jakościowo produktów, oferowanych w jak najniższych cenach. Obecnie produkty marki Van Wezel są ogólnodostępne na rynku części wtórnych. Przy pierwszym montażu korzystają z nich również producenci samochodów.

Obsługa klienta