DNI DARMOWEJ DOSTAWY OD 99 PLN! KOD: DARMOWA
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
0 0 0 0
4 4 4 4
0 0 0 0
0 0 0 0
3 3 3 3

Podnośnik szyby MAGNETI MARELLI 350103170129 (Z przodu z lewej)

Podnośnik szyby MAGNETI MARELLI  350103170129 (Z przodu z lewej)
Podnośnik szyby MAGNETI MARELLI 350103170129 (Z przodu z lewej)
Powiększ
MAGNETI MARELLI

Producent: MAGNETI MARELLI

Kod produktu: 350103170129

Jednostka: szt.

Lokalizacja w aucie: Z przodu z lewej

Tryb pracy: Elektryczny

Artykuł oraz informacja uzupełniająca: Z silnikiem elektrycznym

Liczba drzwi: 2

Ilożć połączeń: 4

EAN: 8001063943114

Numer katalogowy: ACQ0129

Stan: Fabrycznie nowy

273,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Podnośnik szyby 350103170129 MAGNETI MARELLI

Parametry
Lokalizacja w aucie:  Z przodu z lewej
Tryb pracy:  Elektryczny
Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Z silnikiem elektrycznym
Liczba drzwi:  2
Ilożć połączeń:  4
Część znajduje się w kategorii: Podnośnik szyby
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
HONDA 72250S5SG02
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Podnośnik szyby 350103170129 MAGNETI MARELLI

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-08-16
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Czasem mnie to przerażą, jak wiele jest w samochodzie elementów, które się mogą zepsuć. Naprawdę dbam o samochód, a mimo to mam wrażenie, że ciągle coś naprawiam albo wymieniam. Ale przecież nic nie mogę zaradzić na usterki takich części, jak podnośnik szyby. W mojej Alfie po prostu się zaciął, mechanizm padł bez określonej przyczyny. Stało się to jeszcze w najgorsze upały, kiedy w samochodzie panuje ogromna temperatura. Nie lubię używać klimy, kończy się to u mnie najczęściej bólem gardła, więc wolę otwierać okno, a tutaj się okazuje, że nie mogę. W ogóle nie wiedziałem najpierw co się stało, myślałem że to może nie tyle podnośnik, co raczej jakaś awaria systemowa, to już by dopiero była kaplica. No ale całe szczęście nie. Mechanik polecił podnośnik szyby Magneti Marelli, zamówiłem go, zamontował i po kilku dniach już wszystko działało jak należy i tak też jest do dzisiaj. Dostawa z iParts szybka i bezproblemowa jak zawsze.

Podnośnik szyby 350103170129

Podnośnik szyby

Podnośnik szyby to mechanizm, który umożliwia otwieranie i zamykanie bocznej szyby w samochodzie. W każdym pojeździe pozwala on sterować otwarciem szyb przednich, a w wielu pojawia się również w tylnej części pojazdu. Za sprawą dzisiejszych podnośników szyb możemy precyzyjnie ustawić wysokość, na której ma się znajdować szyba, regulując tym samym ilość powietrza napływającego z zewnątrz do kabiny.

W starszych samochodach możemy się spotkać z podnośnikami mechanicznymi, zwanymi również ręcznymi. W tym przypadku do podniesienia szyby dochodzi dzięki dźwigni i linkom wprawionym w ruch poprzez poruszenie korbki obsługiwanej przez kierowcę czy pasażera. Korbka mus znajdować się na drzwiach pod szybą. Od kilkunastu lat normą jest jednak montaż elektronicznych podnośników szyb. Ich obsługa jest szybsza, gdyż wystarczy naciśnięcie odpowiedniego przycisku. Często przyciski te również znajdują się pod odpowiednimi szybami, jednak oprócz tego kierowca dysponuje panelem, który umożliwia mu sterowanie wszystkimi szybami bocznymi w pojeździe. Elektroniczny podnośnik szyby działa dzięki niewielkiemu silniczkowi oraz kablom, prowadzącym od niego do szyb.

Utrata sprawności podnośnika szyby może być bardzo kłopotliwa. Dochodzi do niej przeważnie wskutek zanieczyszczenia któregoś z elementów mechanizmu. Kurz, woda, a nawet piasek to największe zagrożenia dla tej konstrukcji. Wskazana jest interwencja w postaci wymiany podnośnika szyby kiedy tylko zostanie zauważona najmniejsza usterka, gdyż pomoże to uniknąć sytuacji, w której zamknięcie szyby będzie po prostu niemożliwe.

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli to włoski producent części zamiennych o globalnym zasięgu. Marka słynie z innowacyjnych układów elektronicznych, które wyróżniają się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dysponując rozbudowanymi centrami badawczymi w 15 lokalizacjach, producent wyznacza kierunek rozwoju w branży. W parze z zaawansowaniem technologicznym podąża niebanalny design części układu elektronicznego marki Magneti Marelli.

Włoski firma Magneti Marelli z siedzibą w okolicach Mediolanu to kompleksowy producent części zamiennych do samochodów. Poza flagowymi produktami firmy, czyli elementami układu elektronicznego, przedsiębiorstwo posiada również bogaty asortyment w takich obszarach, jak: światła samochodowe, zawieszenie, układ napędowy, wydechowy, kierowniczy, hamulcowy i chłodzenia. Ponadto, Magneti Marelli oferuje również skrzynie biegów, sprzęgła, części klimatyzacji i silniki.

Części zamienne Magneti Marelli są doceniane za wspomnianą innowacyjność, ale również wysoką jakość wykonania. Dowodem jakości jest zaufanie setek tysięcy klientów w niemal 20 krajach świata. Produkty włoskiej marki są dziś znane na wszystkich kontynentach. Magneti Marelli dostarcza części zamienne na rynek wtórny, jednak cieszy się również zaufaniem producentów samochodowych, z którymi współpracuje w zakresie dostaw części do pierwszego montażu. Od wielu lat firma prowadzi ścisłą współpracę z zespołami rajdowymi oraz formuły 1, dostarczając gotowe systemy elektroniczne, a także inne podzespoły o największej wydajności.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X