-10% NA ALTERNATORY I REGULATORY NAPIĘCIA! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
7 7 7 7
1 1 1 1
2 2 2 2
4 4 4 4
7 7 7 7

Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju FEBI BILSTEIN 18776

Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju FEBI BILSTEIN  18776
Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju FEBI BILSTEIN 18776
Powiększ
FEBI BILSTEIN

Producent: FEBI BILSTEIN

Kod produktu: 18776

Jednostka: szt

Grubość [mm] 5,0

Średnica wewnętrzna [mm] 60,0

DIN / ISO 7603

Materiał guma Guma w motoryzacji jest wykorzystywana niemal od samego początku. Wszelkiego rodzaju uszczelnienia, węże czy chociażby opony wykonane są z gumy. Dzięki swoim właściwościom uszczelnienia i dosyć dużej odporności wykorzystywana jest do wielu zadań w samochodzie.

Ciężar [kg] 0,002

EAN 4027816187769

10,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju 18776 FEBI BILSTEIN

  • Grubość [mm]:  5,0
  • Średnica wewnętrzna [mm]:  60,0
  • DIN / ISO:  7603
  • Materiał:  guma
  • Ciężar [kg]:  0,002
Część znajduje się w kategorii: Chłodnica oleju
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AJUSA 00842800
ASAM 74893
AUDI N 901 266 01
AUDI N 901 814 01
AUDI N 901 814 02
AUDI 038 117 070 A
AUDI 038 117 070 B
AUDI 21117070A
AUDI 38 117 070 A
AUDI 38 117 070 B
BBR 001-10-18351
CSV ELECTR CRA1001
DPH 104368
DT SPARE P 11.13045
ELRING 634.380
ELWISROYAL 7156094
FARE SA 10294
GOETM 50-029051-00
GOETM 50-324203-00
JPG 1113550300
MAXGEAR 27-0134
METALCAUCH 05374
METALCAUCH 05375
METALCAUCH 05378
METALCAUCH 05380
OSSCA 04975
PATRON P18-0009
PAYEN KK5686
PAYEN NA5275
SEAT 021 117 070 A
SEAT 038 117 070 A
SEAT 21 117 070 A
SEAT 38 117 070 A
SKODA 038 117 070 A
SKODA 38 117 070 A
STC T405374
STC T405375
STC T405378
STC T405380
STELLOX 11-25402-SX
SWAG 32 91 8776
TOPRAN 104 526
TOPRAN 115 366
TTC 07.18.042
VIKA 11170156501
VW N 901 266 01
VW N 901 814 01
VW N 901 814 02
VW 038 117 070 A
VW 038 117 070 B
VW 21117070A
VW 38 117 070 A
VW 38 117 070 B
WILMINK WG1177336
WILMINK WG1183259
WILMINK WG1193978
WILMINK WG1737473
WILMINK WG1737692
WILMINK WG1795557
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju 18776 FEBI BILSTEIN

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju 18776

FEBI BILSTEIN

Od momentu założenia Febi Bilstein, z małego przedsiębiorstwa przekształcił się w jedną z największych firm na rynku części zamiennych i ma oddziały w więcej niż w 69 krajach. Asortyment marki Febi Bilstein obejmuje około 30 tysięcy części do samochodów, które są dostarczane do ponad 140 krajów na całym świecie.

Firma rozpoczęła historię w przemyśle motoryzacyjnym od produkcji śrub sprężynowych. Wystarczyło jednak zaledwie kilka lat, by z powodu dynamicznego rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, produkcja części zamiennych stała się priorytetowym obszarem działalności Febi Bilstein.

Każda z części do samochodów tej marki to produkt wysokiej jakości i trwałości. Firma nakłada wysokie wymagania na jakość produkowanych części samochodowych, zarówno we własnych zakładach, jak i w przedsiębiorstwach dostawców. Wszystkie części Febi Bilstein to elementy wspierane certyfikatem DIN ISO 9002.

Bogata oferta marki Febi Bilstein obejmuje aktualnie części silnika, elementy układu zawieszenia i układu kierowniczego, części układu hamulcowego, filtry do samochodu, części układu napędowego i chłodzenia oraz wiele innych, wysokiej jakości części samochodowych.

Cechy Cześci

Guma - Guma w motoryzacji jest wykorzystywana niemal od samego początku. Wszelkiego rodzaju uszczelnienia, węże czy chociażby opony wykonane są z gumy. Dzięki swoim właściwościom uszczelnienia i dosyć dużej odporności wykorzystywana jest do wielu zadań w samochodzie.

Obsługa klienta