DO -9% NA ZAKUPY! SPRAWDŹ 3 KODY!
Do końca promocji pozostało:
4 4 4 4
6 6 6 6
3 3 3 3
0 0 0 0
4 4 4 4
7 7 7 7

Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju FEBI BILSTEIN 18776

Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju FEBI BILSTEIN  18776
Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju FEBI BILSTEIN 18776
Powiększ
FEBI BILSTEIN

Producent: FEBI BILSTEIN

Kod produktu: 18776

Jednostka: szt

Grubość [mm]: 5,0

Średnica wewnętrzna [mm]: 60,0

Średnica zewnętrzna [mm]: 70,0

DIN / ISO: 7603

Materiał: Guma Guma w motoryzacji jest wykorzystywana niemal od samego początku. Wszelkiego rodzaju uszczelnienia, węże czy chociażby opony wykonane są z gumy. Dzięki swoim właściwościom uszczelnienia i dosyć dużej odporności wykorzystywana jest do wielu zadań w samochodzie.

Ciężar [kg]: 0,002

EAN: 4027816187769

13,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju 18776 FEBI BILSTEIN

  • Grubość [mm]:  5,0
  • Średnica wewnętrzna [mm]:  60,0
  • Średnica zewnętrzna [mm]:  70,0
  • DIN / ISO:  7603
  • Materiał:  Guma
  • Ciężar [kg]:  0,002
Część znajduje się w kategorii: Chłodnica oleju
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AJUSA 00842800
ASAM 74893
AUDI 038 117 070 A
AUDI 038 117 070 B
AUDI 21117070A
AUDI 38 117 070 A
AUDI 38 117 070 B
AUDI N 901 266 01
AUDI N 901 814 01
AUDI N 901 814 02
BBR 001-10-18351
CSV ELECTR CRA1001
DPH 104368
DT SPARE P 11.13045
ELRING 634.380
ELWISROYAL 7156094
FARE SA 10294
GOETM 50-029051-00
GOETM 50-324203-00
JPG 1113550300
MAXGEAR 27-0134
METALCAUCH 05374
METALCAUCH 05375
METALCAUCH 05378
METALCAUCH 05380
OSSCA 04975
PATRON P18-0009
PAYEN KK5686
PAYEN NA5275
SEAT 021 117 070 A
SEAT 038 117 070 A
SEAT 21 117 070 A
SEAT 38 117 070 A
SKODA 038 117 070 A
SKODA 38 117 070 A
STC T405374
STC T405375
STC T405378
STC T405380
STELLOX 11-25402-SX
SWAG 32 91 8776
TOPRAN 104 526
TOPRAN 115 366
TTC 07.18.042
VIKA 11170156501
VW 038 117 070 A
VW 038 117 070 B
VW 21117070A
VW 38 117 070 A
VW 38 117 070 B
VW N 901 266 01
VW N 901 814 01
VW N 901 814 02
WILMINK WG1177336
WILMINK WG1183259
WILMINK WG1193978
WILMINK WG1737473
WILMINK WG1737692
WILMINK WG1795557
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki

Zamienniki FEBI BILSTEIN 18776

Dostępność: dostępny
33,00 zł
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju 18776 FEBI BILSTEIN

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Szukałem dobrej chłodnicy do mojego Opla Astry i kupiłem Febi Bilsteina. Pasuje bardzo dobrze do tego modelu, a dodatkowo nie kosztował zbyt dużo. Ogólnie mają tu bardzo dobre ceny. Polecam ten sklep kazdemu, kto poszukuje sprawdzonych części

Pierścień uszczelniający chłodnicy oleju 18776

FEBI BILSTEIN

Od momentu założenia Febi Bilstein, z małego przedsiębiorstwa przekształcił się w jedną z największych firm na rynku części zamiennych i ma oddziały w więcej niż w 69 krajach. Asortyment marki Febi Bilstein obejmuje około 30 tysięcy części do samochodów, które są dostarczane do ponad 140 krajów na całym świecie.

Firma rozpoczęła historię w przemyśle motoryzacyjnym od produkcji śrub sprężynowych. Wystarczyło jednak zaledwie kilka lat, by z powodu dynamicznego rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, produkcja części zamiennych stała się priorytetowym obszarem działalności Febi Bilstein.

Każda z części do samochodów tej marki to produkt wysokiej jakości i trwałości. Firma nakłada wysokie wymagania na jakość produkowanych części samochodowych, zarówno we własnych zakładach, jak i w przedsiębiorstwach dostawców. Wszystkie części Febi Bilstein to elementy wspierane certyfikatem DIN ISO 9002.

Bogata oferta marki Febi Bilstein obejmuje aktualnie części silnika, elementy układu zawieszenia i układu kierowniczego, części układu hamulcowego, filtry do samochodu, części układu napędowego i chłodzenia oraz wiele innych, wysokiej jakości części samochodowych.

Cechy Cześci

Guma - Guma w motoryzacji jest wykorzystywana niemal od samego początku. Wszelkiego rodzaju uszczelnienia, węże czy chociażby opony wykonane są z gumy. Dzięki swoim właściwościom uszczelnienia i dosyć dużej odporności wykorzystywana jest do wielu zadań w samochodzie.

Obsługa klienta