-10% NA FILTRY SAMOCHODOWE! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
9 9 9 9
3 3 3 3
4 4 4 4
2 2 2 2
6 6 6 6

Parownik klimatyzacji DIEDERICHS DIEDERICHS Climate DCV1038

Parownik klimatyzacji DIEDERICHS DIEDERICHS Climate DCV1038
Parownik klimatyzacji DIEDERICHS DIEDERICHS Climate DCV1038
Powiększ
DIEDERICHS

Producent: DIEDERICHS

Seria: DIEDERICHS Climate

Kod produktu: DCV1038

Wymiary radiatora: 185x220x90

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: Bez elementów przyłączeniowych

Rok modelowy od: 1996

Tylko w połączeniu z: 46722163

Jakosć: DIEDERICHS Climate

EAN: 4052355471925

Stan: Fabrycznie nowy

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Parownik klimatyzacji DCV1038 DIEDERICHS

Parametry
Wymiary radiatora:  185x220x90
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez elementów przyłączeniowych
Rok modelowy od:  1996
Tylko w połączeniu z:  46722163
Jakosć:  DIEDERICHS Climate
Część znajduje się w kategorii: Parownik
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AKS DASIS 820013N
AUGRO 55305668
AUGRO 5530578S
AURADIA VEFT257
AVA FTV257
FIAT 0000046721271
FIAT 0000046722082
FIAT 46721365
FIAT 46722081
FIAT 46722111
FIAT 46722112
FRIGAIR 704.30005
GERI 962174
KS 8700131
KS 9931201
NRF 36038
SCHLIECKMA 6017V257
WEZEL 1700V257
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Parownik klimatyzacji DCV1038 DIEDERICHS

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Parownik klimatyzacji?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Obsługa klienta