Odbój amortyzatora AUGER 77324

Odbój amortyzatora AUGER  77324
Odbój amortyzatora AUGER 77324
Powiększ
AUGER

Producent: AUGER

Kod produktu: 77324

Jednostka: szt

Wysokość [mm]: 13

Wymiar gwintu: M6

Szerokość [mm]: 70

Szerokość 1 [mm]: 90

EAN: 4051334702593

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Odbój amortyzatora 77324 AUGER

  • Wysokość [mm]:  13
  • Wymiar gwintu:  M6
  • Szerokość [mm]:  70
  • Szerokość 1 [mm]:  90
Część znajduje się w kategorii: Osłony i odboje
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUGER 77324
DAF 1628 828
DAF 1628828
FEBI 47127
SEM LASTIK 11593
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Odbój amortyzatora 77324 AUGER

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Odbój amortyzatora 77324

Osłony i odboje

Osłony i odboje to podstawowe akcesoria, które należy montować wraz z amortyzatorami. Zadaniami amortyzatorów samochodowych są łagodzenie wstrząsów oraz ochrona kół i innych podzespołów. Funkcją osłon i odbojów jest natomiast przede wszystkim ochrona amortyzatorów. Rzecz w tym, iż działanie amortyzatorów polega na przejęciu dużej siły wytworzonej podczas wjazdu w dziurę lub na dowolną nierówność. Pod wpływem tej siły dochodzi do jego poruszenia, prze co występuje ryzyko uderzenia w inne podzespoły. Zderzenie tego typu jest zagrożeniem zarówno dla amortyzatora, jak i sąsiednich podzespołów.

Odboje to niewielkie elementy, które zapobiegają wspomnianym zderzeniom. Przeważnie są wykonane z poliuretanu, co nadaje im dodatkowych właściwości, takich jak ochrona amortyzatorów przed korozją, czy też działaniem substancji chemicznych. Poza tym, poliuretan jest lepszym zabezpieczeniem od uszkodzeń mechanicznych niż guma, będąca alternatywnym materiałem, z którego również wykonuje się odboje. Wraz z odbojami zwykle sprzedawane są również osłony, które są wsparciem w ochronie amortyzatorów. Te gumowe elementy w mniejszym stopniu zapobiegają usterkom wskutek uderzeń, natomiast skutecznie zabezpieczają amortyzatory przed wtargnięciem zanieczyszczeń oraz wilgoci powodującej korozję.

Montowane przy amortyzatorach osłony i odboje to elementy niezwykle narażone na działanie rozmaitych czynników niszczących. Dlatego też stosunkowo szybko ulegają one zużyciu, które polega na ukruszeniu lub zmniejszeniu grubości tej części. Zwykle gołym okiem widać, że osłony i odboje należy jak najszybciej wymienić. Jest to konieczne również zawsze wtedy, gdy wymienia się amortyzatory.

Cechy Cześci

Sonda lambda nieogrzewana - Sonda lambda jest czujnikiem umiejscowionym na układzie wydechowych, a jej zadaniem jest mierzenie zawartości tlenu w spalinach. Sonda nieogrzewana wyposażona zazwyczaj w 1 lub 2 przewody i nagrzewa się samoczynnie poprzez temperaturę spalin.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X