Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
0 0 0 0
1 1 1 1
7 7 7 7
1 1 1 1
2 2 2 2

Obudowa wtyczki HERTH+BUSS ELPARTS 70511121

Obudowa wtyczki HERTH+BUSS ELPARTS  70511121
Obudowa wtyczki HERTH+BUSS ELPARTS 70511121
Powiększ
HERTH+BUSS ELPARTS

Producent: HERTH+BUSS ELPARTS

Kod produktu: 70511121

Jednostka: szt

Gwintowana złączka M 27 x 1

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Z przewodem

Długość przewodu [m] 2,5

Specyfikacje asortymentowa Gotowy do montażu

EAN 4026736054229

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Obudowa wtyczki 70511121 HERTH+BUSS ELPARTS

  • Gwintowana złączka:  M 27 x 1
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Z przewodem
  • Długość przewodu [m]:  2,5
  • Specyfikacje asortymentowa:  Gotowy do montażu
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUGER 74961
CASALS 65348
DT SPARE P 4.61065
FEBI 11519
JAEG 829250
KOSTAL 03888009
KOSTAL 10200236680
KOSTAL 10239220770
KOSTAL 10300222930
KOSTAL 10300222940
KOSTAL 10400222550
KOSTAL 61123110710
KOSTAL 62123110040
MAN 81.25435-6043
MERCEDES-BENZ 000 540 02 81
MERCEDES-BENZ A 000 540 02 81
OREX 118099
RYME 10415F
SAMPA 202.065
ST-TEMPLIN 01.010.1980.300
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (0)

Opinie o Obudowa wtyczki 70511121 HERTH+BUSS ELPARTS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Obudowa wtyczki 70511121

HERTH+BUSS ELPARTS

Hearth+Buss to niemiecka firma motoryzacyjna, sprzedająca części samochodowe między innymi pod marką Elparts. Hearth+Buss Elparts to autoczęści z różnych kategorii produktowych. Ważną gałęzią działalności przedsiębiorstwa zawsze były elementy układu zapłonowego. Do dzisiaj stanowią one duży odsetek referencji obecnych w katalogu producenta. Cewki zapłonowe Hearth+Buss Elparts to sprawdzona jakość udokumentowana szeregiem certyfikatów. Ponadto, firma produkuje również świece żarowe, przewody zapłonowe i inne części układu.

Producent części samochodowych Hearth+Buss Elparts stale poszerza swoją ofertę. W ostatnich latach wiele referencji przybyło w kategorii elektryki samochodowej oraz oświetlenia. Celem przedsiębiorstwa jest zdobycie pozycji jednego z liderów rynku światowego w tym obszarze. Akumulatory, alternatory, jak również wszelkiego rodzaju czujniki Hearth+Buss Elparts to autoczęści doceniane przez użytkowników oraz fachowców. Podobnie wysoko cenione jest oświetlenie samochodowe Hearth+Buss Elparts. W asortymencie producenta znajdują się wszelkie obowiązkowe, jak i dodatkowe lampy dopasowane do większości samochodów europejskich i azjatyckich. Oczywiście producent oferuje również niezbędne części elektryczne układu oświetlenia samochodowego, takie jak przekaźniki, przełączniki i regulatory.

Hearth+Buss to firma z długą historią, której początek sięga 1925 roku. Od początku przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją zapłonów. Dzisiaj oferta producenta jest o wiele bogatsza, a części samochodowe Hearth+Buss Elparts są dystrybuowane również poza macierzyste Niemcy.

Obsługa klienta