NAWET -9% ZNIŻKI NA CZĘŚCI SAMOCHODOWE! SPRAWDŹ KOD!
Do końca promocji pozostało:
5 5 5 5
5 5 5 5
1 1 1 1
0 0 0 0
2 2 2 2
0 0 0 0

MONROE E4018R MONROE E4018R

MONROE E4018R MONROE  E4018R
MONROE E4018R MONROE E4018R
Powiększ
MONROE

Producent: MONROE

Kod produktu: E4018R

Stan: Fabrycznie nowy

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 100 dni ? X
Jeżeli wykupisz opcję "Bezpieczne zamówienie" masz możliwość skorzystania z darmowego zwrotu bez podania przyczyny aż do 100dni!
Standardowy czas zwrotu bez opcji "Bezpieczne zamówienie" to 14 dni.
Więcej o zwrotach i wymianach
2 lata gwarancji
Nawet 100 dni
na zwrot i wymianę
Szczegóły

Dodatkowe informacje o MONROE E4018R E4018R MONROE

Widok karty produktu w PDF: MONROE E4018R (MONROE E4018R)
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
DAIHA 4851087104
DAIHA 4851087104000
DAIHA 4851087105
DAIHA 4851087105000
DAIHA 4851087108
DAIHA 4851087108000
DAIHA 4851087111
DAIHA 4851087111000
DAIHA 4851087113
DAIHA 4851087113000
DAIHA 4851087114
DAIHA 4851087114000
DAIHA 4851087117
DAIHA 4851087117000
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (0)

Opinie o MONROE E4018R E4018R MONROE

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: MONROE E4018R?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

MONROE E4018R E4018R

MONROE

Monroe to uznany producent części samochodowych. Najlepiej znany jest z produkcji wysokiej klasy amortyzatorów, cenionych za skuteczne łagodzenie wibracji i wstrząsów, ale również za wyjątkową wytrzymałość. Niemal od początku istnienia, firma produkuje amortyzatory, co pozwoliło zebrać ogromne doświadczenie oraz wypracować wydajne procedury, a także opracować skuteczne procesy produkcyjne. Już w 1926 roku pojawiły się pierwsze amortyzatory Monroe, które do dzisiaj są cenione przez kierowców i fachowców z całego świata.

Dzisiaj oferta firmy Monroe jest o wiele bogatsza, niż w początkach działalności. Flagowymi produktami wciąż pozostają amortyzatory, jednak asortyment uzupełniają również inne części zawieszenia. Są to m.in. sprężyny, stabilizatory oraz zestawy mocowań. Ponadto, producent poszerza swoją ofertę, dołączając do niej podzespoły z innych kategorii. W asortymencie marki Monroe znajdują się dzisiaj między innymi drążki kierownicze, tuleje czy przeguby.

Monroe to marka dobrze znana na rynku części zamiennych. Tysiące referencji sprawiają, że firma należy dziś z pewnością do liderów tego obszaru rynku. Z pewnością na popularność części zamiennych Monroe ogromny wpływ ma również wysoka jakość tych elementów. Przynajmniej częściowo wynika ona z faktu, że części zamienne powstają na tych samych liniach produkcyjnych, co oryginalne części przeznaczone do pierwszego montażu. Producent części samochodowych Monroe jest bowiem dostawcą dla takich producentów, jak Citroen, BMW czy Toyota.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X