Lusterko zewnętrzne VAN WEZEL HAGUS 3029810 (Z prawej)

Lusterko zewnętrzne VAN WEZEL HAGUS 3029810 (Z prawej)
Lusterko zewnętrzne VAN WEZEL HAGUS 3029810 (Z prawej)
Powiększ
VAN WEZEL

Producent: VAN WEZEL

Seria: HAGUS

Kod produktu: 3029810

Lokalizacja w aucie: Z prawej

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne: Składane elektrycznie

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne: Z pamięcią

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne: Asferyczny

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne: Ogrzewany

Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne: Dla lusterek regulowanych elektr.

Ilożć połączeń: 13

Rodzaj koprusu: Bez obudowy

Jakosć: Hagus

EAN: 5410909214548

Stan: Fabrycznie nowy

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach

Zestaw zawiera następujące elementy:

Ilość Nazwa Nr części
1 szt. Szkło lusterka zewnętrznego VAN WEZEL 3029838
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Lusterko zewnętrzne 3029810 VAN WEZEL

Parametry
Lokalizacja w aucie:  Z prawej
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:  Składane elektrycznie
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:  Z pamięcią
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:  Asferyczny
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:  Ogrzewany
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:  Dla lusterek regulowanych elektr.
Ilożć połączeń:  13
Rodzaj koprusu:  Bez obudowy
Jakosć:  Hagus
Część znajduje się w kategorii: Drzwi
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUGRO 3460756C
AUGRO 34655050
DIEDERICHS 1614524
HAGUS 4319
JOHNS 50153875
KLOKKERH 35271048
MERCEDES-BENZ 2108100676
MERCEDES-BENZ A2108100676
SCHLIECKMA 10152842
TYC 321-0087
ULO 6974-04+6975-02
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Lusterko zewnętrzne 3029810 VAN WEZEL

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2015-02-14
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Słabo grzeje i nie na całej powierzchni.

Lusterko zewnętrzne 3029810

Drzwi

Drzwi samochodowe to podstawowy element konstrukcyjny pojazdu, który zna oczywiście każdy kierowca. Niemal zawsze jest to metalowa konstrukcja, która umożliwia zamknięcie kabiny. Wbrew pozorom jednak budowa drzwi nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Przeważnie są one mocowane na zawiasach oraz wyposażone w opuszczaną szybę. W drzwiach znajduje się zatem mechanizm sterowania szybą lub przynajmniej jego część. Od zewnętrznej strony do drzwi samochodowych przymocowane są dwa główne elementy, a mianowicie lusterko i klamka.

Poza mechanizmem sterowania szybą, w drzwiach znajduje się również zamek, dzięki któremu możliwe jest zablokowanie drzwi. Obecnie pojazdy są fabrycznie wyposażane w zamek centralny. Tym samym, o ile mechanizm nie ulegnie awarii, wszystkie drzwi można otworzyć, jak również zamknąć przy pomocy jednego przycisku. Od środka drzwi posiadają przeważnie niezwykle przydatne kierowcy schowki. Po wewnętrznej stronie drzwi samochodowych umieszcza się również ręczne zamknięcie zamka oraz przycisk otwierania szyby, choć to drugie nie jest już dzisiaj bezwzględnym standardem. Przyciski mogą bowiem znajdować się również w innych miejscach.

Zasadniczo drzwi samochodowe nie należą do najbardziej awaryjnych elementów. Czasami uszkodzeniu mogą ulec zawiasy, co prowadzi do obniżenia drzwi i niemożności ich zamknięcia. Wskutek wypadku może również zostać wgnieciona karoseria. Częściej natomiast ulegają uszkodzeniu elementy montowane w drzwiach lub też na nich. Do najpowszechniej występujących należą bez wątpienia awarie mechanizmu otwierania szyby lub zamka.

VAN WEZEL

Van Wezel to belgijska firma produkująca części samochodowe. Główne linie produkcyjne stanowią części karoserii oraz układu chłodzenia. Wśród elementów nadwozia oferowanych przez Van Wezel znajdują się m.in. błotniki i zderzaki, a także nadkola, wszelkie osłony, pokrywy, wsporniki i wiele więcej. Części karoserii Van Wezel to wszystkie elementy niezbędne konstruktorom dzisiejszych samochodów. Natomiast części układu chłodzenia Van Wezel to przede wszystkim chłodnice: nagrzewnicy, wody i oleju, a także wentylatory oraz silniki napędzające układ chłodzenia.

Obecnie Van Wezel to już nie tylko części karoserii i układu chłodzenia. Firma stale poszerza swój asortyment, wprowadzając do niego również części samochodowe z innych kategorii. W ostatnich latach wyjątkowo wiele referencji przybyło w katalogu elementów elektrycznych. Van Wezel produkuje między innymi lampy samochodowe oraz czujniki elektryczne. Ponadto, w ofercie producenta znajdują się również: osprzęt skrzyni biegów, sprężyny zawieszenia, części układu hamulcowego i wiele innych autoczęści.

Van Wezel to belgijska marka należąca do międzynarodowej grupy Unipart. Firma Van Wezel to przedsiębiorstwo z niemal 70-letnim doświadczeniem. Tyle lat pracy nad częściami samochodowymi pozwoliło dopracować je do perfekcji. Nie bez powodu firma stale zyskuje nowych klientów i zdobywa kolejne rynki. Części samochodowe Van Wezel to połączenie najwyższej jakości z przystępną ceną. Celem i dewizą producenta jest tworzenie najlepszych jakościowo produktów, oferowanych w jak najniższych cenach. Obecnie produkty marki Van Wezel są ogólnodostępne na rynku części wtórnych. Przy pierwszym montażu korzystają z nich również producenci samochodów.

Obsługa klienta