ZRÓB ZAKUPY W TEN WEEKEND I ODBIERZ 100 PLN NA KOLEJNE ZAKUPY! SPRAWDŹ JAK!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
9 9 9 9
2 2 2 2
8 8 8 8
5 5 5 5
1 1 1 1

LUK 640 3027 00 LUK LuK RepSet 640 3027 00

LUK 640 3027 00 LUK LuK RepSet 640 3027 00
LUK 640 3027 00 LUK LuK RepSet 640 3027 00
Powiększ
LUK

Producent: LUK

Seria: LuK RepSet

Kod produktu: 640302700

Średnica [mm]: 400

EAN: 4005108289186

Stan: Fabrycznie nowy

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach

Zestaw zawiera następujące elementy:

Szczegóły

Dodatkowe informacje o LUK 640 3027 00 640302700 LUK

Parametry
Średnica [mm]:  400
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
VOLVO 20366591
VOLVO 20366876
VOLVO 20569145
VOLVO 8172350
VOLVO 85000244
VOLVO 85000252
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (0)

Opinie o LUK 640 3027 00 640302700 LUK

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

LUK 640 3027 00 640 3027 00

LUK

Firma LuK to światowy lider w produkcji części samochodowych dedykowanych układom przeniesienia napędu. Dzięki precyzyjnym procesom produkcji, nieustannym badaniom oraz wprowadzanym innowacjom technologicznym, auto części LuK zyskały miano niezawodnych i najwyższej jakości na rynku.

LuK od samego początku specjalizuje się w produkcji kompletnych zestawów sprzęgła do samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, a także dostawczych i autobusów. Produkcja poszerzana jest nieustannie w kolejne komponenty dedykowane coraz szerszemu gronu samochodów. Firma posiada działy produkcyjne w USA, a także w kilku krajach na Starym Kontynencie.

Tajemnica sukcesu przedsiębiorstwa LuK polega na zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań przy produkcji części zamiennych, precyzyjnej, rygorystycznej wręcz kontroli jakości. Ponadto firmę charakteryzuje nieustanny rozwój i spore inwestycje w zaplecza badawcze.

Części zamienne LuK z powodzeniem stosuje się na wyposażeniu fabrycznym takich popularnych samochodów, jak Jaguar, Nissan, Fiat, Ford, Honda, Volvo i BMW. Ponadto części tej marki znajdziemy także na niezależnym rynku części zamiennych, gdzie LuK cieszy się naprawdę dużym powodzeniem.

Obsługa klienta