KUP TANIEJ DO -9% z KODEM PROMOCYJNYM! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
0 0 0 0
2 2 2 2
7 7 7 7
2 2 2 2
7 7 7 7

Kratka wentylacyjna zderzaka VAN WEZEL 1805593 (Z przodu z lewej)

Kratka wentylacyjna zderzaka VAN WEZEL  1805593 (Z przodu z lewej)
Kratka wentylacyjna zderzaka VAN WEZEL 1805593 (Z przodu z lewej)
Powiększ
VAN WEZEL

Producent: VAN WEZEL

Kod produktu: 1805593

Jednostka: szt.

Lokalizacja w aucie: Z przodu z lewej

Opcja wyposażenia: 3

Skrawanie: Z otworem (otworami) dla lampy przeciwmgielnej

Jakosć: Equipart

Nie dla wariantu wyposażenia: S / ST / Sport

Parzyste numery artykułów: 1805594

EAN: 5410909320188

Stan: Fabrycznie nowy

63,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Kratka wentylacyjna zderzaka 1805593 VAN WEZEL

Parametry
Lokalizacja w aucie:  Z przodu z lewej
Opcja wyposażenia:  3
Skrawanie:  Z otworem (otworami) dla lampy przeciwmgielnej
Jakosć:  Equipart
Nie dla wariantu wyposażenia:  S / ST / Sport
Parzyste numery artykułów:  1805594
Część znajduje się w kategorii: Zderzak i części zderzaka
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUGRO 3654662C
AUGRO 3657967A
BINDER 2735,416,2
DIEDERICHS 1404049
FORD 1151487
FORD 1151762
FORD 1324070
JOHNS 3202273
KLOKKERH 2564913A1
NOR 2564997
PRASCO FD3402134
SCHLIECKMA 236413
SCHLIECKMA 236415
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Kratka wentylacyjna zderzaka 1805593 VAN WEZEL

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Kratka wentylacyjna zderzaka?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kratka wentylacyjna zderzaka 1805593

Zderzak i części zderzaka

Zderzaki to elementy znajdujące się z tyłu i z przodu pojazdu, będąc z obu stron najdalej wysuniętymi częściami samochodu. Obecnie zderzak i części zderzaka wykonuje są głównie ze stali, jednak od zewnątrz element ten pokrywa warstwa tworzywa sztucznego. Główną częścią zderzaka jest kształtownik – ułożony poziomo i pośrodku – jednak ze względu na przysłonięcie innymi częściami zderzaka, nie jest widoczny.

Głównym zadaniem zderzaków jest ochrona podczas kolizji. O ile w przypadku poważnych zderzeń zderzaki nie są w stanie pomóc, o tyle przy drobnych uderzeniach nieco łagodzą wstrząsy oraz przede wszystkim chronią inne części samochodu przed uszkodzeniem. Ponadto, zderzaki odgrywają niezwykle ważną rolę w kształtowaniu estetyki pojazdu. Dlatego też producenci wyjątkowo dbają o ich prezencję, a kierowcy często na własną rękę modyfikują kształty, a także barwy zderzaków.

Ze względu na funkcję oraz lokalizację, zderzaki często ulegają uszkodzeniom. Drobne uderzenia – na przykład w słupek podczas parkowania – raczej nie pozostawiają na nich śladu, jednak przy większych kolizjach dochodzi do zarysowań, pęknięć, a w najgorszym wypadku do odpadnięcia zderzaka. Ponadto, ze względu na obecność elementów metalowych, zderzak narażony jest również na korozję.

Unikanie kolizji może sprawić, że zderzak pozostanie w doskonałym stanie nawet po przejechaniu kilkuset tysięcy kilometrów. Warto jednak sprawdzać, czy nie pojawiają się drobne pęknięcia oraz rdza, gdyż oznaczają one konieczność wymiany tego elementu. Ze względów estetycznych niektórzy kierowcy decydują się na wymianę również ze względu na obecność zadrapań i rys, jednak w takich przypadkach wystarczające może się okazać lakierowanie.

VAN WEZEL

Van Wezel to belgijska firma produkująca części samochodowe. Główne linie produkcyjne stanowią części karoserii oraz układu chłodzenia. Wśród elementów nadwozia oferowanych przez Van Wezel znajdują się m.in. błotniki i zderzaki, a także nadkola, wszelkie osłony, pokrywy, wsporniki i wiele więcej. Części karoserii Van Wezel to wszystkie elementy niezbędne konstruktorom dzisiejszych samochodów. Natomiast części układu chłodzenia Van Wezel to przede wszystkim chłodnice: nagrzewnicy, wody i oleju, a także wentylatory oraz silniki napędzające układ chłodzenia.

Obecnie Van Wezel to już nie tylko części karoserii i układu chłodzenia. Firma stale poszerza swój asortyment, wprowadzając do niego również części samochodowe z innych kategorii. W ostatnich latach wyjątkowo wiele referencji przybyło w katalogu elementów elektrycznych. Van Wezel produkuje między innymi lampy samochodowe oraz czujniki elektryczne. Ponadto, w ofercie producenta znajdują się również: osprzęt skrzyni biegów, sprężyny zawieszenia, części układu hamulcowego i wiele innych autoczęści.

Van Wezel to belgijska marka należąca do międzynarodowej grupy Unipart. Firma Van Wezel to przedsiębiorstwo z niemal 70-letnim doświadczeniem. Tyle lat pracy nad częściami samochodowymi pozwoliło dopracować je do perfekcji. Nie bez powodu firma stale zyskuje nowych klientów i zdobywa kolejne rynki. Części samochodowe Van Wezel to połączenie najwyższej jakości z przystępną ceną. Celem i dewizą producenta jest tworzenie najlepszych jakościowo produktów, oferowanych w jak najniższych cenach. Obecnie produkty marki Van Wezel są ogólnodostępne na rynku części wtórnych. Przy pierwszym montażu korzystają z nich również producenci samochodów.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X