-10% na wszystkie filtry! SPRAWDŹ
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
0 0 0 0
3 3 3 3
8 8 8 8
5 5 5 5
9 9 9 9

Korek chłodnicy GATES RC133

Korek chłodnicy GATES RC133
Korek chłodnicy GATES RC133
Powiększ
GATES

Producent: GATES

Kod produktu: RC133

Jednostka: szt

Cisnienie [bar] 1,1

Ciśnienie [psi] 16

EAN 5414465700873

31,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Korek chłodnicy RC133 GATES

  • Cisnienie [bar]:  1,1
  • Ciśnienie [psi]:  16
Widok karty produktu w PDF: Korek chłodnicy (GATES RC133)
Część znajduje się w kategorii: Chłodnice wody
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BGA CC3022
BGA CC3024
BLUEPRINT ADG09903
BLUEPRINT ADG09905
BLUEPRINT ADG09908
BLUEPRINT ADG09912
BLUEPRINT ADG09913
BLUEPRINT ADG09916
BLUEPRINT ADG09919
BLUEPRINT ADG09920
BLUEPRINT ADG09923
BLUEPRINT ADG09925
BLUEPRINT ADM59904
BLUEPRINT ADM59905
BLUEPRINT ADM59907
BLUEPRINT ADM59910
BLUEPRINT ADS79901
BLUEPRINT ADS79904
BLUEPRINT ADZ99901
CALORSTAT RC0027
CALORSTAT RC0041
CALORSTAT RC0046
FIRST LINE FRC100
FIRST LINE FRC116
FORD 1351958
FORD 1455876
FORD 3599744
FORD 4026783
FORD 4137897
FORD F87H8100AA
FORD XM348100AA
FORD XM348100EB
FORD YL848100HAA
FORD USA F87H8100AA
FORD USA XM348100EB
HONDA 19045P1KE01
HONDA 19045PAAA51
HONDA 19045PMAE01
HONDA 19045PR7A08
HONDA 19045PR7J24
HONDA 19045PT0003
HONDA 19045PT0004
HONDA 19045PV3005
HYUNDAI 2533005000
HYUNDAI 253301H000
HYUNDAI 253302D090
HYUNDAI 253302D500
HYUNDAI 253302E000
HYUNDAI 2533038000
HYUNDAI 2533038001
HYUNDAI 2533039100
HYUNDAI 253303K000
INTER 75273
ISUZU 8971041940
ISUZU 97104194
KAVO PARTS CRC-1001
KAVO PARTS CRC-1002
KIA 0K2FA15205
KIA 253301H000
KIA 253301H100
KIA 253302E000
KIA 2533038001
KIA 2533039100
KIA 253303C100
KIA 253303E000
KIA 253303K000
LEXUS 1640150210
LEXUS 1640167150
MAZDA AJA415205
MAZDA FS2015205
MAZDA KL0115205
MAZDA VS0115205
MAZDA WL8115205
MAZDA WL8115205A
MAZDA WLVH15205A
MAZDA YF4715205
MITSUBISHI MR481252
MITSUBISHI MR968532
NIPPARTS J1540302
NIPPARTS J1540502
NIPPARTS J1540507
NIPPARTS J1542002
NIPPARTS J1542010
NIPPARTS J1543002
NISSA 214301P111
NISSA 214302J600
NISSA 2143054P00
NISSA 2143074N00
NISSA 2143074N02
OPEL 1326027
OPEL 97104194
QUINTON HA FC68
STAND 75273
SUBAR 45137AE000
SUBAR 45137AE001
SUBAR 45137AE002
SUBAR 45137AE00A
SUBAR 45137AE00B
SUZUK 1757052D00
SUZUK 1773062H00
SUZUK 1792065G50
SUZUK 1792068HA0
SUZUK 1792069L00
TOYOT 16401-32020
TOYOT 16401-63010
TOYOT 16401-67150A
TOYOT 1640132020
TOYOT 1640150210
TOYOT 1640163010
TOYOT 1640167150
TOYOT 164016A140
TRISCAN 8610 5
VAUXH 1326027
VAUXH 97104194
VW J1640163010
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Korek chłodnicy RC133 GATES

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Ocena 0/5
0 opinii
Chłodnice Wody w iParts.pl!

Chłodnica wody Chłodnica wody jest wymiennikiem ciepła, wykorzystywanym w celu chłodzenia silników spalinowych pracujących w samochodach. Stanowi ona jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia, dzięki któremu silniki pojazdu może efektywnie funkcjonować. 

Jak działa układ ...

Czytaj więcej o Chłodnice wody

O firmie Gates

Gates to przedsiębiorstwo znane z produkcji najwyższej jakości pasów napędowych z przeznaczeniem na rynek motoryzacyjny. Firma jest stałym dostawcą części samochodowych na pierwszy montaż do wielu renomowanych producentów samochodowych. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje solidną pozycję na rynku części zamiennych. Oprócz rynku motoryzacyjnego marka Gates obecna jest w branży transportowej, agrotechnice, przemyśle wydobywczym ...

Czytaj więcej o GATES

Obsługa klienta