Wiosenna promocja - 7% na wszystko! SPRAWDŹ!

Koło zamachowe EXEDY FMFD008

Koło zamachowe EXEDY FMFD008
Koło zamachowe EXEDY FMFD008
Powiększ
EXEDY

Producent: EXEDY

Kod produktu: FMFD008

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Koło zamachowe FMFD008 EXEDY

Widok karty produktu w PDF: Koło zamachowe (EXEDY FMFD008)
Część znajduje się w kategorii: Koło zamachowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
FORD 1508663
FORD 1563367
FORD 6G916477CB
FORD 6G916477CC
FORD 8V416477DA
FORD 8V416477DB
FORD 1381794
FORD 1468703
PEUGEOT 9661185180
PEUGEOT 9664472180
VOLVO 30725305
VOLVO 30725309
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Koło zamachowe FMFD008 EXEDY

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Ocena 0/5
0 opinii
Koła zamachowe w iParts.pl!

Koło dwumasoweKoło zamachowe jest podstawową częścią współpracującą z silnikiem i skrzynią biegów, której zasadniczym zadaniem jest gromadzenie zapasu energii kinetycznej, wymaganej do wykonywania suwów pomocniczych silnika. Obecnie w pojazdach coraz częściej spotyka się jego najnowszą odmianę, a mianowicie dwumasowe ...

Czytaj więcej o Koło zamachowe

Oferta sprzęgieł Exedy

Firma Exedy, wcześniej znana jako DAIKIN to jeden z największych na świecie producentów części automatycznych oraz manualnych skrzyń biegów wykorzystywanych na pierwszy montaż w czołowych markach samochodowych. Części firmy Exedy montowane są oprócz samochodów osobowych również w pojazdach użytkowych, ciężarówkach oraz autobusach. Firma Exedy została wielokrotnie wyróżniona nagrodami dostawcy roku między innymi przez koncern Hyundai, ...

Czytaj więcej o EXEDY

Obsługa klienta