Klocki hamulcowe - komplet VALEO 301463

Klocki hamulcowe - komplet VALEO 301463
Klocki hamulcowe - komplet VALEO 301463
Powiększ
VALEO

Producent: VALEO

Kod produktu: 301463

Jednostka: komplet na oś

Lokalizacja w aucie Oś tylna

System hamulcowy LUCAS

Szerokość zewnętrzna [mm] 87

Wysokość 1 [mm] 52,9

Grubość [mm] 17

Numer WVA 20960

Styk ostrzegawczy o zużyciu bez styku zużycia

60,00 Cena za komplet. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet 301463 VALEO

  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna
  • System hamulcowy:  LUCAS
  • Szerokość zewnętrzna [mm]:  87
  • Wysokość 1 [mm]:  52,9
  • Grubość [mm]:  17
  • Numer WVA:  20960
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  bez styku zużycia
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 36623
A.B.S. 366231
A.B.S. 366231OE
A.B.S. 36623OE
A.B.S. 37334
A.B.S. 37412
A.B.S. 37412OE
ABEX T6641
ATE 13046027402
ATE 13046028192
ATE 13046028202
ATE 13046028232
ATE 13046028642
ATE 13046028862
ATE 13046028942
ATE 13046029842
AUDI 1J0698451
AUDI 1J0698451B
AUDI 1J0698451D
AUDI 1J0698451E
AUDI 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
AUDI 1J0698451L
AUDI 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
AUDI 1K0698451A
AUDI 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
AUDI 4B0698451
AUDI 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
AUDI 4D0698451C
AUDI 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
AUDI 6X0698451A
AUDI 8E0698451
AUDI 8E0698451A
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451K
BARUM BA2017
BENDIX 571361B
BENDIX 571361X
BENDIX 571906B
BENDIX 571906X
BENDIX 571984B
BENDIX 573007B
BENDIX 573032B
BENDIX 573098B
BOSCH 0986424751
BOSCH 0986461769
BOSCH 0986466683
BOSCH 0986494062
BOSCH 0986AB3803
BOSCH 986424751
BOSCH 986461769
BOSCH 986466683
BOSCH 986494062
BOSCH 986AB3803
BOSCH F026000133
BRECK 20961 10 704 00
BREMBO P61088
BREMBO P85017
BREMBO P85020
BREMBO P85074
BREMBO P85089
CITRO 1608520380
CITRO 425233
CITRO 4252-33
CITRO 425241
CITRO 4252-41
CITRO 425428
CITRO 4254-28
CITRO 425441
CITRO 4254-41
CITRO 425467
CITRO 4254-67
CITRO 4254C5
CITRO 4254-C5
DELPHI LP1815
DELPHI LP565
DELPHI LP571
DEX 1021
DEX 1022
DEX 1025
FEBI 16052
FERODO FDB1055
FERODO FDB1083
FERODO FDB1637
FERODO FDB1788
FERODO FDB4178
FERODO FDB4183
FERODO FDS1083
FERODO FQT1083
FERODO FQT1788
FERODO FSL1055
FERODO FSL1083
FERODO FSL1637
FERODO TAR1055
FERODO TAR1083
FIAT 9404252328
FORD 1001096
FORD 1027640
FORD 1205557
FORD 1343514
FORD 1345340
FTE BL1193A3
FTE BL1194A3
FTE BL1911A3
ICER 180697
ICER 180697396
ICER 180697700
ICER 180697703
ICER 180789
ICER 180789700
JURID 571361D
JURID 571361J
JURID 571361JAS
JURID 571361J-AS
JURID 571906D
JURID 571906J
JURID 571984J
JURID 573007J
JURID 573032J
JURID 573098J
LANCIA 9404252328
LPR 05P294
LPR 05P634
LPR 05P868
LPR 5P294
LPR 5P634
LPR 5P868
LUCAS_ELEC 6111961
LUCAS_ELEC 6113301
LUCAS_ELEC 6114161
LUCAS_ELEC 6115041
LUCAS_ELEC 6115781
LUCAS_ELEC 6115871
LUCAS_ELEC GDB1196
LUCAS_ELEC GDB1267
LUCAS_ELEC GDB1372
LUCAS_ELEC GDB1416
LUCAS_ELEC GDB1516
LUCAS_ELEC GDB1578
LUCAS_ELEC GDB1587
METELLI 2201001
METELLI 22-0100-1
METELLI 2201002
METELLI 2201005
MGA 223
MGA 397
MGA 575
MGA 714
MIN MDB1377
MIN MDB1382
MIN MDB2256
NK 1501229986
OPTIMAL 9540
PAGID T1351
PAGID T1644
PAGID T5022
PAGID T5022ECO
PAGID T5075
PAGID T5075ECO
PEUGE 1608520380
PEUGE 425223
PEUGE 4252-23
PEUGE 425232
PEUGE 4252-32
PEUGE 425428
PEUGE 4254-28
PEUGE 425441
PEUGE 4254-41
PEUGE 425467
PEUGE 4254-67
PEUGE 4254C5
PEUGE 4254-C5
QUINTON HA 026300
QUINTON HA 026301
QUINTON HA 026305
QUINTON HA 026350
QUINTON HA 26300
QUINTON HA 26301
QUINTON HA 26305
QUINTON HA 26350
QUINTON HA 826300
QUINTON HA 826301
QUINTON HA 826303
QUINTON HA BLF456
QUINTON HA BP1418
QUINTON HA BP456
QUINTON HA BP469
REMSA 026300
REMSA 026301
REMSA 026303
REMSA 026305
REMSA 026350
REMSA 026374
REMSA 26300
REMSA 26301
REMSA 26303
REMSA 26305
REMSA 26350
REMSA 26374
REMSA 826300
REMSA 826301
REMSA 826303
ROADHOUS 2263.01
ROADHOUS 226300
ROADHOUS 226301
ROADHOUS 226303
ROADHOUS 226305
ROADHOUS 226341
ROADHOUS 226350
ROADHOUS 226374
ROADHOUS 826300
ROADHOUS 826301
ROADHOUS 826303
ROULUNDS 448181
ROULUNDS 465381
ROULUNDS 605480
SBS 1501229986
SEAT 1H0698451D
SEAT 1J0698451
SEAT 1J0698451C
SEAT 1J0698451G
SEAT 1J0698451J
SEAT 1J0698451K
SEAT 1J0698451L
SEAT 1J0698451P
SEAT 1J0698451S
SEAT 1K0698451A
SEAT 1K0698451C
SEAT 1K0698451J
SEAT 4D0698451C
SEAT 6X0698451
SEAT 6X0698451A
SEAT 7M0698451
SKODA 1J0698451
SKODA 1J0698451C
SKODA 1J0698451G
SKODA 1J0698451J
SKODA 1J0698451K
SKODA 1J0698451P
SKODA 1J0698451S
SKODA 1K0698451C
SKODA 1K0698451J
SKODA 3B0698451A
SKODA 8E0698451A
SKODA 8E0698451K
STOP 573032S
TEXTAR 20961
TEXTAR 2096104
TEXTAR 2096108
TEXTAR 2096110
TEXTAR 2096117214
TEXTAR 2096117234
TEXTAR 2096117314
TEXTAR 2096117414
TEXTAR 23554
TEXTAR 2355401
TEXTAR 2355402
TEXTAR 2355415214
TEXTAR 2355417214
TEXTAR 2355417214T4140
TEXTAR 2355491
TEXTAR 7234D340
TEXTAR 7335D340
TEXTAR 7773D894
TRIPLEFIVE 8671000487
TRIPLEFIVE 8671000756
TRIPLEFIVE 8671005852
TRIPLEFIVE ABP1213
TRIPLEFIVE ABP2007
TRIPLEFIVE ABP9615
TRUSTING 1021
TRUSTING 1022
TRUSTING 1025
TRW GDB1055
TRW GDB1196
TRW GDB1267
TRW GDB1311
TRW GDB1330
TRW GDB1372
TRW GDB1416
TRW GDB1467
TRW GDB1504
TRW GDB1578
TRW GDB1587
VALEO 598463
VALEO 598969
VALEO 601119
VW 1H0698451D
VW 1J0698451
VW 1J0698451B
VW 1J0698451C
VW 1J0698451D
VW 1J0698451E
VW 1J0698451G
VW 1J0698451J
VW 1J0698451K
VW 1J0698451L
VW 1J0698451P
VW 1J0698451R
VW 1K0698451A
VW 1K0698451C
VW 1K0698451J
VW 1K0698451M
VW 3B0698451A
VW 4B0698451
VW 4B0698451B
VW 4B0698451E
VW 4D0698451C
VW 6X0698451
VW 6X0698451A
VW 7M0698451
VW 8E0698451
VW 8E0698451A
VW 8E0698451K
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet 301463 VALEO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Ocena 0/5
0 opinii
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową podstawą. Klocki są osadzone w jarzmach zacisków hamulcowych i poprzez hydraulicznie ...

Czytaj więcej o Klocki hamulcowe

Producent części Valeo

Firma Valeo to francuskie przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem i produkcją części zamiennych. Valeo od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce największych producentów części zamiennych, o czym najlepiej świadczy łączny obrót firmy przekraczający corocznie 10 miliardów euro. Oprócz segmentu części zamiennych wiele części Valeo wykorzystywanych jest w seryjnej produkcji pojazdów. Umożliwia to ścisła ...

Czytaj więcej o VALEO

Obsługa klienta