Klocki hamulcowe - komplet TRW GDB1601

Klocki hamulcowe - komplet TRW GDB1601
Klocki hamulcowe - komplet TRW GDB1601
Powiększ
TRW

Producent: TRW

Seria: COTEC

Kod produktu: GDB1601

Jednostka: komplet na oś

Ograniczenia producenta BOSCH

Długość [mm] 101,9

Wysokość [mm] 50,5

Grubość [mm] 18,3

Styk ostrzegawczy o zużyciu ze stykiem zużycia

Ilość wskazników zużycia okładzin 2

Długość złącza ostrzegawczego [mm] 95

Dodatkowe Elementy oraz Informacje Ze śrubami prowadzącymi zacisk hamulcowy

Artykuł oraz informacja uzupełniająca z dodatkami

Oznaczenie kontrolne E9 90R - 01120/1243

EAN 3322937390236

131,00 Cena za komplet. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet GDB1601 TRW

  • Ograniczenia producenta:  BOSCH
  • Długość [mm]:  101,9
  • Wysokość [mm]:  50,5
  • Grubość [mm]:  18,3
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  ze stykiem zużycia
  • Ilość wskazników zużycia okładzin:  2
  • Długość złącza ostrzegawczego [mm]:  95
  • Dodatkowe Elementy oraz Informacje:  Ze śrubami prowadzącymi zacisk hamulcowy
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  z dodatkami
  • Oznaczenie kontrolne:  E9 90R - 01120/1243
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 37450
A.B.S. 37450OE
APEC PAD1436
ATE 13046038212
BENDIX 573222B
BENDIX DB1966
BOSCH 0986494082
BOSCH 0986TB2883
BOSCH 0986495088
BOSCH 0986AB2578
BOSCH 0986494603
BRAKE ENG PA1677
BREMBO P50051
DELPHI LP1939
E.T.F. 121101
FEBI 16535
FERODO FVR1494
FERODO FDB1494
FERODO FSL1494
FERODO FSL1601
FTE BL1952A4
GIRLING 6116014
HELLA 8DB355010661
ICER 181676701
ICER 181676
JURID 573222J
JURID 573222JC
KAGER 350926
KAWE 81706
MAG 363702161425
MAPCO 6801
MERCE 0014211010
MERCE A0014211010
MERCE 0034208120
MERCE 0004216210
MERCE 0064204420
MERCE 0064202120
MERCE A0064202120
MERCE FJDA A6364200320
MERCE FJDA 6364200320
METELLI 2205760K
METZGER 111002
MEYLE 0252400817
MEYLE 0252400817PD
MGA 754
MIN MDB2679
NECTO FD6930A
NK 223352
PAGID T1383
PE 08632600A
PEX 7756
QH BENELUX 7651
QUINTON HA BP1434
REMSA 111002
SBS 223352
SPIDAN 32960
SWAG 10916535
TEXTAR 2400801
TRISCAN 811023043
VAICO V308133
VALEO 598765
WOKING P1010302
ZIMMERMANN 240081851
ZIMMERMANN 240081853
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet GDB1434 TRW

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-02-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jak zwykle TRW = najwyższa jakość! od lat stosuje ich materiały w samochodach i nie mam nic do zarzucenia!
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
nie ścierają się szybko, nawet jak jest wymagający kierowca, polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, a zależało mi na tym, a klocki jak klocki, dobry stosunek ceny do jakości, polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobrze zapakowane i szybko przyszło, szczerze polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW to super opcja dla wymagajacych klientów, więc dla mnie. Ja polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetny komplet klocków od TRW, chodzą cicho, i sa wtrzymałe, wymiana pewnie po 40tys
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dumny jestem z sklepu, bo pomogli mi i doradzili co wybrać, nie chcę swojej wiedzy opierać tylko na mechaniku...
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobrze działają
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW jedna z najlepszych i zaufanych opcji dostępnych na rynku klocków, używam i polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, polecam te klocki, idealne do Vectry
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze klocki na rynku, dla mnie nie najlepsza opcja. Dobrze działające klocki to połowa sukcesu
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wysoka jakość, dlatego spokój na lata...
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Warto dbać o hamulce, dlatego klocki muszą być bardzo dobre!
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
W komplecie z tarczami super działają
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
kupiłem w super cenie, szybka dostawa, a zależało mi na czasie bardzo, polecam sklep
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Montuję u swoich klientów z renault, nie mam zastrzeżeń, mogę śmiało polecić
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze klocki na rynku, dla mnie nie ma innego wyboru. Co jak co, ale klocki muszą działać idealnie, bezpieczeństwo jest najważniejsze.
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zdałem się na mojego mechanika, klocki chodzą idealnie w moim renault espace, wszystko cichutko, polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Montuje w samochodach bardziej wymagających, polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
często zamawiam do warsztatu, cenię za tempo wysyłki i jakość produktow
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
szybka dostawa, nie mam zastrzeżeń
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Śmiało mogę zarekomendować klocki TRW, bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, nie można oszczędzać
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zdałem się na mojego mechanika, hamulce chodzą idealnie, cichutko, polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
po przejechaniu 35 tysięcy zero znamion zużycia, jest ok, cenię i polecam markę TRW
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zastanawiałem się czy kupować TRW, czy BOSCHA, ale stanęło na pierwszej opcji. Jestem z siebie zadowolony, ponieważ jeżdżę od lat i zero złych doświadczeń. Hamuje idealnie, szczerze polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW to dla mnie najlepsza opcja, cena konkurencyjna, a jakość najwyższa
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zdałem się na mojego mechanika, on wszytsko zalatwił. hamulce chodzą idealnie, cichutko, polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze klocki na rynku, dla mnie nie ma innego wyboru jeżeli chodzi o klocki. trzeba dbać o bezpieczeństwo. no i ceny bardzo spoko na iparts
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zastanawiałem się czy kupować TRW, czy coś innego, ale stanęło na pewnym TRW. Jestem z siebie zadowolony, ponieważ jeżdżę od wielu lat i hamuje idealnie, szczerze polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zdałem się na mojego mechanika, chodzą idealnie, cichutko, polecam serdecznie
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową podstawą. ...

Sprawdź Klocki hamulcowe

Szukaj części TRW w iParts.pl

TRW to firma tworząca aktywne systemy bezpieczeństwa - układy kierownicze, układy hamulcowe oraz układy zawieszenia z przeznaczeniem do samochodów osobowych. Firma produkuje jedne z najlepszych na świecie części samochodowe TRW o czym świadczy między innymi liczba osób pracujących dla koncernu przekraczająca 65 tysięcy pracowników w ponad 200 zakładach na całym świecie. Łączna sprzedaż w roku 2011 przekroczyła 16 miliardów ...

Szukaj cześci TRW

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X