PŁAĆ ONLINE BEZ KOSZTU DOSTAWY! JUŻ OD 49 PLN! KOD: ONLINE
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
9 9 9 9
4 4 4 4
7 7 7 7
2 2 2 2
2 2 2 2

Klocki hamulcowe - komplet TRW DTEC COTEC GDB1543DTE

Klocki hamulcowe - komplet TRW DTEC COTEC GDB1543DTE
Klocki hamulcowe - komplet TRW DTEC COTEC GDB1543DTE
Powiększ
TRW

Producent: TRW

Seria: DTEC COTEC

Kod produktu: GDB1543DTE

Jednostka: komplet na oś

Ograniczenia producenta: BREMBO

Długość [mm]: 117,8

Wysokość [mm]: 71,6

Grubość [mm]: 17,2

Styk ostrzegawczy o zużyciu: Ze stykiem zużycia

System hamulcowy: Okładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu Okładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu ścierają się dużo wolniej niż zwykłe okładziny oraz wykonane są ze specjalnego stopu. Dzięki takiemu zastosowaniu okładziny wytwarzają tylko w minimalnym stopniu pył hamulcowy, co poprawia hamowanie.
dowiedz się więcej...

System hamulcowy: Również dla nawiercanych tarcz hamulcowych

Oznaczenie kontrolne: E9 90R-02A1062/0282

EAN: 3322938283759

Numer katalogowy: 23271

250,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet GDB1543DTE TRW

  • Ograniczenia producenta:  BREMBO
  • Długość [mm]:  117,8
  • Wysokość [mm]:  71,6
  • Grubość [mm]:  17,2
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  Ze stykiem zużycia
  • System hamulcowy:  Okładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu
  • System hamulcowy:  Również dla nawiercanych tarcz hamulcowych
  • Oznaczenie kontrolne:  E9 90R-02A1062/0282
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 37149
APEC PAD1535
ATE 13046049842
ATE 13046049902
ATE 13047049842
ATE 13047049902
BENDIX 571961B
BENDIX 573092
BENDIX 573092B
BENDIX 573152B
BORG BECK BBP1756
BORG BECK BBP2132
BOSCH 0 986 424 475
BOSCH 0 986 424 705
BOSCH 0 986 494 012
BOSCH 0 986 494 576
BOSCH 0 986 TB2 377
BOSCH 0 986 TB2 920
BOSCH 0 986 TB2 958
BOSCH F 03B 150 300
BREMBO P50041
BREMBO P50053
DELPHI LP1688
DELPHI LP1828
E.T.F. 120986
FEBI 16454
FERODO FDB1426
FERODO FDB1661
FERODO FQT1426
FERODO FQT1661
FERODO FSL1426
FERODO FSL1661
FIRST LINE FBP3385
FRITECH 5790
FRITECH 5795
FTE BL1744A2
FTE BL1830A4
GALFER B1G10205742
HELLA 8DB 355 008-691
HELLA 8DB 355 010-101
HELLA 8DB 355 010-171
ICER 181389203
JURID 571961J
JURID 571961JAS
JURID 571961JC
JURID 573092J
JURID 573092JAS
JURID 573092JC
JURID 573152J
JURID 573152JAS
JURID 573152JC
KAGER 350987
KAWE 81583
LEMFO 26286
MAG 363702161315
MAPCO 6699
MERCEDES-BENZ 003 420 42 20
MERCEDES-BENZ 003 420 58 20
MERCEDES-BENZ 004 420 04 20
MERCEDES-BENZ 004 420 05 20
MERCEDES-BENZ 004 420 90 20
MERCEDES-BENZ 006 420 12 20
MERCEDES-BENZ 006 420 32 20
MERCEDES-BENZ A 003 420 42 20
MERCEDES-BENZ A 003 420 58 20
MERCEDES-BENZ A 004 420 04 20
MERCEDES-BENZ A 004 420 05 20
MERCEDES-BENZ A 004 420 90 20
MERCEDES-BENZ A 006 420 12 20
MERCEDES-BENZ A 006 420 32 20
METELLI 2205630
METELLI 2205635
METZGER 076900
METZGER 076902
MEYLE 025 232 7117
MEYLE 025 232 7117/PD
MEYLE 025 237 4517
MEYLE 025 237 4517/PD
MIN MDB2064
MIN MDB2598
NECTO FD7008A
NECTO FD7079A
NK 223347
PAGID T1174
PAGID T1174EP
PAGID T1318
PAGID T1318EP
PAGID T1325
PEX 7578
PEX 7590
QH BENELUX 7513
QUINTON HA BP1297
QUINTON HA BP1431
RAMEDER T0610307
REMSA 076900
REMSA 076902
REMSA 76900
REMSA 76902
ROULUNDS 815181
SBS 223347
SPIDAN 32772
SWAG 10916454
TEXTAR 2327102
TEXTAR 2327181
TEXTAR 2327191
TEXTAR 2374502
TEXTAR 2374517705
TEXTAR 2374581
TEXTAR 2374591
TRISCAN 811023024
TRISCAN 811023040
TRUSTING 5790
TRUSTING 5795
TTC 0235116
VAICO V308146
VALEO 301445
VALEO 597468
VALEO 597484
VALEO 598445
VALEO 598659
WAGNER WBP23271A
WAGNER WBP23745A
ZIMMERMANN 232711751
ZIMMERMANN 232711752
ZIMMERMANN 237451751
ZIMMERMANN 237451752
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet GDB1543DTE TRW

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2020-02-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

TRW można kupować spokojnie, będziecie zadowoleni. TRW to nie jest gigant specjalizujący się w układach hamulcowych, to po prostu producent wysokiej jakości części zamiennych. ATE jest bardzo dobre, ale równiez bardzo drogie. Jedyny minus to klocki TRW są twarde i mogą piszczeć.

opinie puchar
2020-01-23
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Bardzo dobry klocek , nie pyli i nie piszczy . Dostawa błyskawiczna i cena OK.
opinie puchar
2019-11-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Super klocki. Super cena
opinie puchar
2019-08-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
5/5
NAJTANIEJ W INTERNECIE !! SUPER
opinie puchar
2019-03-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
nic mi nie piszczą, solidnei hamują - polecam każdemu trw - najwyższa jakość na rynku!!!
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobrej jakości klocki, poprzednio też miałem trw i bardzo ładnie hamowały, ale wiadomo, że po jakimś czasie trzeba wymienić. Polecam
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
musiałem wymienić w moim transporterze, po wymianie cicho wszystko chodzi, dobrze hamuje, polecam
opinie puchar
2019-03-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo przydatne urządzenie, fajnie monitoruje i daje znać jak klocki cos przestają działac. Ja polecam, za taką cenę to aż szkoda nie zamontować
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
odpowiednie do mazdy, bardzo sprawnie chodzą, cichutko. nic zbędnie nie trze polecam każdemu.
opinie puchar
2019-03-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
od jakiegoś czasu hamulce domagały sie o uwagę i przyszedł czas na wymienę tarcz i klocków. Obie wybrałem z TRW. Chodzą bardzo dobrze w moim nissanie. Polecam!
opinie puchar
2019-04-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Klocki hamulcowe TRW moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do jakości. Przy okazji wymiany klocków była też regeneracja, czyszczenie zacisków, zawsze to robię przy zmienianiu klocków. Moim zdaniem konieczność, a gumki przy tłoczku to różnie, zależy w jakim są stanie, zawsze sprawdzam. Rozmawiałem nawet ostatnio z kumplem mechanikiem i mówił, że jego zdaniem też trw i zazwyczaj je montuje jak ktoś przyjeżdża na wymianę, no chyba, ze jakiś klient chce inne, ale jego zdaniem trw najtrwalsze w tej półce cenowej. Ja miałem poprzednio i teraz i jestem bardzo zadowolony z tego producenta, dopasowanie do mojego samochodu, jakość, żywotność i cena, wszystko na plus raczej. Nie zdarzyło mi się nigdy, żeby choć raz zapiszczały. Zdarza mi się czasem na autostradzie przyhamować z dużych prędkości, nigdy do tej pory nie zawiodły.

opinie puchar
2019-02-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jak zwykle TRW = najwyższa jakość! od lat stosuje ich materiały w samochodach i nie mam nic do zarzucenia!
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
nie ścierają się szybko, nawet jak jest wymagający kierowca, polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, a zależało mi na tym, a klocki jak klocki, dobry stosunek ceny do jakości, polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobrze zapakowane i szybko przyszło, szczerze polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW to super opcja dla wymagajacych klientów, więc dla mnie. Ja polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetny komplet klocków od TRW, chodzą cicho, i sa wtrzymałe, wymiana pewnie po 40tys
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dumny jestem z sklepu, bo pomogli mi i doradzili co wybrać, nie chcę swojej wiedzy opierać tylko na mechaniku...
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobrze działają
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW jedna z najlepszych i zaufanych opcji dostępnych na rynku klocków, używam i polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, polecam te klocki, idealne do Vectry
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze klocki na rynku, dla mnie nie najlepsza opcja. Dobrze działające klocki to połowa sukcesu
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wysoka jakość, dlatego spokój na lata...
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Warto dbać o hamulce, dlatego klocki muszą być bardzo dobre!
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
W komplecie z tarczami super działają
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
kupiłem w super cenie, szybka dostawa, a zależało mi na czasie bardzo, polecam sklep
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Montuję u swoich klientów z renault, nie mam zastrzeżeń, mogę śmiało polecić
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze klocki na rynku, dla mnie nie ma innego wyboru. Co jak co, ale klocki muszą działać idealnie, bezpieczeństwo jest najważniejsze.
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zdałem się na mojego mechanika, klocki chodzą idealnie w moim renault espace, wszystko cichutko, polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Montuje w samochodach bardziej wymagających, polecam

Klocki hamulcowe - komplet GDB1543DTE

Klocki hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy w samochodzie to absolutna podstawa zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy autem. Dobra kondycja poszczególnych elementów zapewnia możliwość zatrzymania samochodu w nagłej, niekiedy wręcz awaryjnej sytuacji. Aby tak było, należy regularnie kontrolować stan m.in. klocków hamulcowych i w razie potrzeby dokonywać ich wymiany na nowe.

Klocki hamulcowe to typowy element eksploatacyjny. Zużycie tych podzespołów następuje stopniowo, dlatego zdarza się, że kierowca nie zauważa gorszego hamowania podczas codziennej eksploatacji a wręcz przyzwyczaja się do gorszej sprawności klocków hamulcowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do tragedii. Dlatego producenci zaczęli stosować specjalne czujniki (akustyczne i elektroniczne), informujące kierowcę o tym, że zbliża się konieczność wymiany klocków hamulcowych.

Do wymiany klocków hamulcowych dochodzi mniej więcej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przebieg nie warunkuje jednak konieczności wymiany w stu procentach. Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy, sposobu eksploatacji oraz mocy silnika zastosowanego w pojeździe. Sama wymiana klocków hamulcowych jest w zasadzie stosunkowo prosta i można jej dokonać we własnym zakresie. Jeżeli zdecydujemy się na wymianę w warsztacie, przyjdzie nam zapłacić w granicach 50 – 100 zł za wymianę kompletu.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego kompletu dobrej jakości klocków hamulcowych na iParts.pl, gdzie znajdziecie najbardziej polecane marki na rynku motoryzacyjnym. Jednocześnie odradzamy kupowania klocków nieznanego pochodzenia bez zdefiniowanego producenta. To klocki z reguły bardzo głośne, pylące i o stosunkowo niskiej trwałości.

TRW

TRW to marka części samochodowych znana niemal na całym świecie. Firma jest aktualnie jednym z liderów w branży motoryzacyjnej. Ogromne zakłady produkcyjne położone w 186 lokalizacjach pozwoliły na produkcję szerokiej gamy oryginalnych części samochodowych, a także części zamiennych dedykowanych na rynek wtórny.

Produkcję części zamiennych TRW rozpoczęło seryjnie w latach 60. Najpierw duży nacisk położony został na podzespoły elektroniki samochodowej, ale z czasem konsekwentnie uzupełniano katalog w części dedykowane kolejnym systemom i układom samochodowym.

Dzięki doskonałej jakości, części samochodowe TRW zyskały uznanie branży motoryzacyjnej na całym świecie. Według statystyk branżowych magazynów motoryzacyjnych jeden na trzy samochody w Europie, a także jeden na dwa samochody w Japonii jest wyposażony w części marki TRW. Części dedykowane są nie tylko samochodom osobowym, dostawczym, sportowym, ale także ciężarowym.

Cechy Cześci

Okładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu - Okładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu ścierają się dużo wolniej niż zwykłe okładziny oraz wykonane są ze specjalnego stopu. Dzięki takiemu zastosowaniu okładziny wytwarzają tylko w minimalnym stopniu pył hamulcowy, co poprawia hamowanie.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X