Klocki hamulcowe - komplet TRW GDB1330

Klocki hamulcowe - komplet TRW GDB1330
Klocki hamulcowe - komplet TRW GDB1330
Powiększ
TRW

Producent: TRW

Seria: COTEC

Kod produktu: GDB1330

Jednostka: komplet na oś

Ograniczenia producenta TRW

Długość [mm] 87

Wysokość [mm] 52,9

Grubość [mm] 17

Styk ostrzegawczy o zużyciu nie przygotowany dla wskaźnika zużycia

Artykuł oraz informacja uzupełniająca z dodatkami

Dodatkowe Elementy oraz Informacje Ze śrubami prowadzącymi zacisk hamulcowy

System hamulcowy tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi Stalowe tarcze hamulcowe to najbardziej znane i standardowe elementy układu hamulcowego, wykorzystywane od bardzo dawna do zatrzymywania samochodu podczas jazdy. W chwili obecnej są to najczęściej wykorzystywane tarcze w samochodach osobowych i dostawczych.
dowiedz się więcej...

Oznaczenie kontrolne E9 90R - 01120/457

uwzględnić informację serwisową

EAN 3322937241712

65,00 Cena za komplet. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet GDB1330 TRW

  • Ograniczenia producenta:  TRW
  • Długość [mm]:  87
  • Wysokość [mm]:  52,9
  • Grubość [mm]:  17
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  nie przygotowany dla wskaźnika zużycia
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  z dodatkami
  • Dodatkowe Elementy oraz Informacje:  Ze śrubami prowadzącymi zacisk hamulcowy
  • System hamulcowy:  tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi Stalowe tarcze hamulcowe to najbardziej znane i standardowe elementy układu hamulcowego, wykorzystywane od bardzo dawna do zatrzymywania samochodu podczas jazdy. W chwili obecnej są to najczęściej wykorzystywane tarcze w samochodach osobowych i dostawczych.
    dowiedz się więcej...
  • Oznaczenie kontrolne:  E9 90R - 01120/457
  • uwzględnić informację serwisową
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 36623
ACDELCO AC448181D
ACDELCO AC465381D
APEC PAD1119
ATE 13046028862
ATE 13046028202
ATE 13046028232
ATE 13046028452
ATE 13046028942
ATE 13046028642
ATE 13046027402
ATE 13046029842
ATE 13046028192
ATE 13046027532
ATE 13047028942
ATE 13047028862
ATE 13047028452
ATE 13047028232
ATE 13047027402
ATE 13047028202
ATE 13046027752
AUDI 4B0698451
AUDI 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
AUDI 4D0698451D
AUDI 8E0698451
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451D
AUDI 3B0698451A
AUDI 8E0698451A
AUDI 1K0698451C
AUDI 1J0698451R
AUDI 1J0698451P
AUDI 1J0698451N
AUDI 1J0698451L
AUDI 1J0698451K
AUDI 1J0698451H
AUDI 1J0698451
AUDI 1J0698451G
AUDI 8E0698451K
AUDI 3B0698451
AUDI 1J0698451F
AUDI 1K0698451J
AUDI 6X0698451A
AUDI 1J0698451J
AUDI 4D0698451E
AUDI 1J0698451B
AUDI 1J0698451D
AUDI 1J0698451E
AUDI 1JD698451
AUDI 4B0698451A
AUDI 8D0615405S
AUDI 8D0615406S
AUDI 1J0698451M
AUTOMEGA 3069804518E0E
AUTOMEGA 3069804518E0A
AUTOMEGA 3069804514B0E
AUTOMEGA 3069804511K0C
AUTOMEGA 3069804511J0J
AUTOMEGA 3069804511H0D
BENDIX 573005B
BENDIX 573032B
BENDIX 571361B
BENDIX 571906X
BENDIX 571906B
BENDIX DB1192
BLUEPRINT ADR164201
BLUEPRINT ADV184206
BOSCH 0986461769
BOSCH 0986424751
BOSCH 0986494387
BOSCH 0986494399
BOSCH 0986494400
BOSCH 0986494434
BOSCH 0986494514
BOSCH 0986494516
BOSCH 0986494517
BOSCH 0986494521
BOSCH 0986TB2013
BOSCH 0986TB2137
BOSCH 0986TB2138
BOSCH 0986TB2139
BOSCH 0986TB3066
BOSCH F026000133
BOSCH F026000142
BOSCH F03B150217
BOSCH F03B150218
BOSCH 0986AB2902
BOSCH 0986AB3803
BOSCH 0986AB3970
BOSCH 0986AB3866
BOSCH 0986424813
BOSCH 0986466683
BOSCH 0986AB4436
BOSCH 0986494596
BOSCH 0986494597
BOSCH 0986494598
BOSCH 0986494600
BOSCH 0986494621
BOSCH 0986494657
BOSCH 0986495239
BRAKE ENG PA494
BREMBO P68024
BREMBO P85089
BREMBO P85020
BREMBO P68035
BREMBO P61088
BRILLIANCE 3420001
CITRO 425241
CITRO 425428
CITRO 425396
CITRO 425467
CITRO 425223
CITRO 4254C1
CITRO 1608520380
CITRO 1608681580
CITRO E172204
DELPHI LP0565
DELPHI LP1824
DELPHI LP571
DELPHI LP565
DELPHI LP2254
DELPHI LP2255
DITAS DFB2589
DITAS DFB2464
E.T.F. 121004
E.T.F. 120906
E.T.F. 120807
E.T.F. 120806
E.T.F. 120366
FEBI 16527
FEBI 16478
FEBI 16457
FEBI 16406
FEBI 16404
FEBI 16346
FEBI 16344
FEBI 16342
FEBI 16052
FEBI 16488
FEBI 16476
FEBI 16148
FERODO FDB1491
FERODO FDB1083
FERODO FQT1788
FERODO FQT1491
FERODO FQT1083
FERODO TAR1083
FERODO FSL1083
FERODO FDB1788
FERODO FDS1083
FERODO FDB1770
FERODO FDB4183
FERODO FDB4178
FERODO FDB4004
FERODO FDB4260
FERODO FSL4004
FERODO FSL4183
FERODO FSL4260
FIRST LINE FBP3131
FIRST LINE FBP3409
FORD 1205557
FORD 1027640
FORD YM212M008CA
FORD 1115107
FORD 7354162
FRITECH 1021
FTE BL1194A3
FTE BL1193A3
GIRLING 6113301
HELLA 8DB355006831
HELLA 8DB355010361
HELLA 8DB355010781
HELLA 8DB355012791
HELLA 8DB355012801
HELLA 8DB355017711
HELLA 8DB355019911
HERZOG GER 886623/1
HERZOG GER 886623
ICER 181650703
ICER 181650
ICER 180789700
ICER 180789
ICER 180697703
ICER 180697700
ICER 180697
JPG 698370002ALT
JPG 698280004ALT
JURID 573005J
JURID 573032J
JURID 571906D
JURID 571361JAS
JURID 571361J
JURID 573158J
JURID 571906J
JURID 571361D
JURID 571906JC
JURID 573005JC
JURID 573032JC
JURID 573125J
KAGER 350096
KAWE 81699
KAWE 81483
KAWE 81310
KAWE 81165
LEMFO 2061504
LEMFO 2055304
LPR 05P634
LPR 05P294
LPR 05P349
LPR 05P868
MAG 363702161328
MAG 363702161322
MAG 363702161257
MAG 363702161256
MAG 363702161114
MAG 363702161089
MAG 363702161074
MAG 363702161022
MAG 363702160945
MAG 363702160566
MAG 363702160433
MAG 363702160413
MAG 363702160345
MAG 363702160201
MAPCO 6579
MAPCO 6492
MAPCO 6302
METELLI 2201001
METELLI 2205530
METELLI 2201002
METZGER 026301
METZGER 026303
MEYLE 0252096117
MEYLE 0252391417
MEYLE 0252391417PD
MEYLE 0252096117PD
MG SAIC 10030811
MGA 397
MGA 223
MIN MDK0196
MIN MDK0110
MIN MDK0039
MIN MDK0037
MIN MDB2820
MIN MDB2256
MIN MDB2782
MIN MDB1377
MIN MDB1382
NECTO FD6720N
NECTO FD7187A
NECTO FD6940A
NECTO FD6720A
NK 223947
NK 229986
NK 224775
OPTIMAL 9548E
OPTIMAL 9548
OPTIMAL 9540E
OPTIMAL 9540
OPTIMAL 10066E
OPTIMAL 10066
PAGID T5075
PAGID T5022ECO
PAGID T5075ECO
PAGID T1644
PAGID T1643
PAGID T1351
PAGID T1577
PAGID T5022
PAGID T2211
PEUGE 425223
PEUGE 425396
PEUGE 425467
PEUGE 425428
PEUGE 4254C1
PEUGE 1608520380
PEUGE E172204
PEX 7754
PEX 7107
PEX 7698
PEX 7528
PEX 7171
QH BENELUX 7151
QH BENELUX 7644
QH BENELUX 7440
QH BENELUX 7397
QH BENELUX 7396
QH BENELUX 7395
QH BENELUX 7172
QUINTON HA 826303
QUINTON HA 826301
QUINTON HA 826300
QUINTON HA BP456
QUINTON HA BP1418
QUINTON HA BP469
RAMEDER T0611235
RAMEDER T0611234
RAMEDER T0610778
RAMEDER T0610207
RAMEDER T0600087
RAMEDER T0600028
REMSA 826303
REMSA 826301
REMSA 826300
REMSA 026303
REMSA 026304
REMSA 26303
REMSA 26304
REMSA 26301
REMSA 26305
REMSA 26310
REMSA 26350
REMSA 26374
REMSA 84100
REMSA 139100
REMSA 139110
RENAU 7701206784
RENAU 7701207695
RENAU 7701208421
RENAU 7701208416
RENAU 7701208213
RENAU 6025371650
RENAU 7701206343
RENAU 7701207484
RENAU 440600295R
RENAU 7701209841
RENAU 440603530R
RENAU 7701209735
RENAU 440607960R
RENAU 440600364R
RENAU 440605713R
RENAU 410606678R
RENAU 440602466R
RENAU 8671016582
RENAU 440603511R
RENAU 440605839R
RENAU 440661332R
ROADHOUS 826303
ROADHOUS 826301
ROADHOUS 826300
ROULUNDS 692781
ROULUNDS 465381
RUV D34073350
SBS 229986
SBS 223947
SCT SP113
SEAT 6X0698451
SEAT 4D0698451D
SEAT 1K0698451C
SEAT 4B0698451
SEAT 6X0698451A
SEAT 1J0698451K
SEAT 1J0698451J
SEAT 1J0698451F
SEAT 1J0698451
SEAT 1H0698451D
SEAT 4B0698451B
SEAT 1J0698451M
SEAT 1J0698451S
SEAT 1K0698451J
SEAT 1J0698451P
SEAT JZW698451C
SEAT 1JD698451
SEAT 4B0698451A
SEAT 8D0615405S
SEAT 8D0615406S
SEAT 5Q0698451A
SEAT JZW698451A
SKODA 4D0698451D
SKODA 8E0698451A
SKODA 4B0698451B
SKODA 4B0698451
SKODA 1J0698451J
SKODA 1J0698451F
SKODA 1J0698451
SKODA 1J0698451K
SKODA 1J0698451M
SKODA 1K0698451C
SKODA 1J0698451S
SKODA 1K0698451J
SKODA 8E0698451K
SKODA 1J0698451P
SKODA 3B0698451A
SKODA 1JD698451
SKODA 4B0698451A
SKODA 8D0615405S
SKODA 8D0615406S
SKODA 5Q0698451A
SKODA JZW698451A
SPIDAN 32634
SPIDAN 31298
SWAG 99990009
SWAG 60916527
SWAG 32916406
SWAG 32916052
SWAG 30916488
SWAG 30916478
SWAG 30916457
SWAG 30916404
SWAG 30916346
SWAG 30916344
SWAG 30916148
TEXTAR 2096117234
TEXTAR 2355402
TEXTAR 2355415214
TEXTAR 2096110
TEXTAR 2096108
TEXTAR 2096104
TEXTAR 2355401
TEXTAR 2355491
TEXTAR 2355406
TEXTAR 2355412
TEXTAR 2355481
TEXTAR 2355482
TOPRAN 107239
TOPRAN 103074
TRISCAN 811029066
TRISCAN 811029052
TRISCAN 811029011
TRISCAN 811010864
TRISCAN 811010512
TRISCAN 811010544
TRUSTING 1021
TRW GDB1330DTE
TRW GDB2040
VAICO V108177
VAICO V108174
VAICO V108171
VAICO V108168
VAICO V1081051
VAICO V108105
VALEO 598485
VALEO 598474
VALEO 598463
VALEO 598180
VALEO 597352
VALEO 597210
VALEO 597175
VALEO 597146
VALEO 597086
VALEO 598752
VW 8E0698451
VW 1K0698451C
VW 3B0698451
VW 3B0698451A
VW 4B0698451
VW 4B0698451B
VW 4D0698451D
VW 1J0698451B
VW 6X0698451A
VW 8E0698451A
VW 8E0698451K
VW 1J0698451R
VW 6X0698451
VW 1J0698451F
VW 1J0698451
VW 1J0698451E
VW 1J0698451P
VW 1H0698451D
VW 1J0698451G
VW 1J0698451H
VW 1J0698451J
VW 1J0698451K
VW 1J0698451L
VW 1J0698451N
VW 1J0698451D
VW 4B0698451E
VW 1K0698451J
VW 1K0698451M
VW JZW698451C
VW JZW698451
VW 3B0698451E
VW 5C0698451A
VW 5C0698451
VW 1JD698451
VW 4B0698451A
VW 8D0615405S
VW 8D0615406S
VW JZW698451A
VW JZW698451B
VW 6R0698451
VW SVW 1J0698451E
VW SVW 1K0698451J
VW SVW 1JD698451A
VW SVW 5QD698451
WOKING P363305
WOKING P363300
ZHONGHUA SHZ3501023
ZHONGHUA 3420001
ZIMMERMANN 209611601
ZIMMERMANN 235541701
ZIMMERMANN 209611721
ZIMMERMANN 235541703
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (14)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet GDB1330 TRW

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2018-06-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobre klocki - w dobrej cenie. Nie piszczą i się nie pokrywają "szkłem" w połączeniu z tarczami TRW. Polecam.
opinie puchar
2018-03-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam, jestem bardzo zadowolony :)
opinie puchar
2017-11-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Super klocki przód i tył, polecam
opinie puchar
2016-04-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam klocki. Przejechały już 35 tys km i nadal są sprawne!
opinie puchar
2015-12-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zawsze wymieniam i montuję te klocki u siebie. Pozdrawiam, BK
opinie puchar
2015-11-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam, okazało się, ze to klocki to jakiś uniwersalny model bo takie same są w moim aucie i aucie żony :))))
opinie puchar
2015-11-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Nie ma lepszych klocków tego typu w tej klasie cenowej i jakościowej. Jak dla mnie Trw to najleosza firma hamulcowa, po wielu ekspermentach z roznymi markami teraz ufam tylko trw. Mimo ze na bezpieczenstwie nie oszczedzam to poziom ceny do jakosci wypada lepiej niz celujaco.W tej ofercie chyba najtaniej na rynku.
opinie puchar
2015-05-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam
opinie puchar
2015-03-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Produkt godny polecenia Super klocki świetna cena
opinie puchar
2015-01-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
zarówno z przodu jak i z tyłu mam TRW i powiem krótko Polecam!
opinie puchar
2014-10-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Klocki super. W mojej Fabii juz drugi komlet sie sprawdza. A robie duze przebiegi roczne
opinie puchar
2014-06-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Klocki pasują do Passata 2/5 tdi. Świetna cena, świetna praca.
Duży plus dla i za obsługę
opinie puchar
2014-04-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
3/5
Ogólne wrażenia
5/5
super klocki. super cena
opinie puchar
2014-04-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobre Klocki. Świetna cena. Polecam i pozdrawiam obsługę
Ocena 4/5
14 opinii
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową podstawą. Klocki są osadzone w jarzmach zacisków hamulcowych i poprzez hydraulicznie ...

Czytaj więcej o Klocki hamulcowe

Szukaj części TRW w iParts.pl

TRW to firma tworząca aktywne systemy bezpieczeństwa - układy kierownicze, układy hamulcowe oraz układy zawieszenia z przeznaczeniem do samochodów osobowych. Firma produkuje jedne z najlepszych na świecie części samochodowe TRW o czym świadczy między innymi liczba osób pracujących dla koncernu przekraczająca 65 tysięcy pracowników w ponad 200 zakładach na całym świecie. Łączna sprzedaż w roku 2011 przekroczyła 16 miliardów ...

Czytaj więcej o TRW

Obsługa klienta