Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
2 2 2 2
2 2 2 2
8 8 8 8
4 4 4 4
5 5 5 5

Klocki hamulcowe - komplet TRW COTEC GDB1330

Klocki hamulcowe - komplet TRW COTEC GDB1330
Klocki hamulcowe - komplet TRW COTEC GDB1330
Powiększ
TRW

Producent: TRW

Seria: COTEC

Kod produktu: GDB1330

Jednostka: komplet na oś

Ograniczenia producenta TRW

Długość [mm] 87,0

Wysokość [mm] 52,9

Grubość [mm] 17,0

Styk ostrzegawczy o zużyciu Nie przygotowany dla wskaźnika zużycia

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Z dodatkami

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Ze śrubami prowadzącymi zacisk hamulcowy

System hamulcowy Nie dla tarcz hamulcowych węglowo-ceramicznych

System hamulcowy Tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi

Oznaczenie kontrolne E9 90R - 01120/457

Przestrzegaj danych technicznych

68,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: 2 sztuki dostępne OD RĘKI   

?
Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet GDB1330 TRW

  • Ograniczenia producenta:  TRW
  • Długość [mm]:  87,0
  • Wysokość [mm]:  52,9
  • Grubość [mm]:  17,0
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  Nie przygotowany dla wskaźnika zużycia
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Z dodatkami
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Ze śrubami prowadzącymi zacisk hamulcowy
  • System hamulcowy:  Nie dla tarcz hamulcowych węglowo-ceramicznych
  • System hamulcowy:  Tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi
  • Oznaczenie kontrolne:  E9 90R - 01120/457
  • Przestrzegaj danych technicznych
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 36623
ACDELCO AC448181D
ACDELCO AC465381D
APEC PAD1119
ATE 13046027402
ATE 13046027532
ATE 13046027752
ATE 13046027872
ATE 13046028192
ATE 13046028202
ATE 13046028232
ATE 13046028452
ATE 13046028642
ATE 13046028862
ATE 13046028942
ATE 13046029842
ATE 13047027402
ATE 13047028202
ATE 13047028232
ATE 13047028452
ATE 13047028862
ATE 13047028942
AUDI 1H0 698 451 D
AUDI 1J0 698 451
AUDI 1J0 698 451 B
AUDI 1J0 698 451 D
AUDI 1J0 698 451 E
AUDI 1J0 698 451 F
AUDI 1J0 698 451 H
AUDI 1J0 698 451 J
AUDI 1J0 698 451 K
AUDI 1J0 698 451 L
AUDI 1J0 698 451 M
AUDI 1J0 698 451 N
AUDI 1J0 698 451 P
AUDI 1J0 698 451 R
AUDI 1JD 698 451
AUDI 1K0 698 451 C
AUDI 1K0 698 451 J
AUDI 3B0 698 451
AUDI 3B0 698 451 A
AUDI 4B0 698 451
AUDI 4B0 698 451 A
AUDI 4B0 698 451 B
AUDI 4B0 698 451 E
AUDI 4D0 698 451 D
AUDI 4D0 698 451 E
AUDI 6X0 698 451 A
AUDI 8D0 615 405 S
AUDI 8D0 615 406 S
AUDI 8E0 698 451
AUDI 8E0 698 451 A
AUDI 8E0 698 451 D
AUDI 8E0 698 451 E
AUDI 8E0 698 451 K
AUTOMEGA 3069804511H0D
AUTOMEGA 3069804511J0J
AUTOMEGA 3069804511K0C
AUTOMEGA 3069804514B0E
AUTOMEGA 3069804518E0A
AUTOMEGA 3069804518E0E
BENDIX 571361B
BENDIX 571906B
BENDIX 571906X
BENDIX 573005B
BENDIX 573032B
BENDIX DB1192
BLUEPRINT ADR164201
BLUEPRINT ADV184206
BORG BECK BBP1512
BORG BECK BBP1542
BORG BECK BBP1778
BORG BECK BBP1877
BOSCH 0 986 424 751
BOSCH 0 986 424 813
BOSCH 0 986 461 769
BOSCH 0 986 466 683
BOSCH 0 986 494 387
BOSCH 0 986 494 399
BOSCH 0 986 494 400
BOSCH 0 986 494 434
BOSCH 0 986 494 514
BOSCH 0 986 494 516
BOSCH 0 986 494 517
BOSCH 0 986 494 521
BOSCH 0 986 494 596
BOSCH 0 986 494 597
BOSCH 0 986 494 598
BOSCH 0 986 494 600
BOSCH 0 986 494 621
BOSCH 0 986 494 657
BOSCH 0 986 495 239
BOSCH 0 986 AB2 902
BOSCH 0 986 AB3 803
BOSCH 0 986 AB3 866
BOSCH 0 986 AB3 970
BOSCH 0 986 AB4 436
BOSCH 0 986 TB2 013
BOSCH 0 986 TB2 137
BOSCH 0 986 TB2 138
BOSCH 0 986 TB2 139
BOSCH 0 986 TB3 066
BOSCH F 026 000 133
BOSCH F 026 000 142
BOSCH F 03B 150 217
BOSCH F 03B 150 218
BRAKE ENG PA494
BREMBO P61088
BREMBO P68024
BREMBO P68035
BREMBO P85020
BREMBO P85089
BRILLIANCE 3420001
CITRO 16 085 203 80
CITRO 16 086 815 80
CITRO 4252 23
CITRO 4252 41
CITRO 4253 96
CITRO 4254 28
CITRO 4254 67
CITRO 4254 C1
CITRO E 172 204
DELPHI LP0565
DELPHI LP1824
DELPHI LP2254
DELPHI LP2255
DELPHI LP565
DELPHI LP571
DITAS DFB2464
DITAS DFB2589
DS 16 086 815 80
DS 4254 C1
E.T.F. 120366
E.T.F. 120806
E.T.F. 120807
E.T.F. 120906
E.T.F. 121004
FEBI 116026
FEBI 16052
FEBI 16146
FEBI 16148
FEBI 16332
FEBI 16342
FEBI 16344
FEBI 16346
FEBI 16404
FEBI 16406
FEBI 16457
FEBI 16476
FEBI 16478
FEBI 16488
FEBI 16527
FEBI 16834
FERODO FDB1083
FERODO FDB1491
FERODO FDB1770
FERODO FDB1788
FERODO FDB4004
FERODO FDB4178
FERODO FDB4183
FERODO FDB4260
FERODO FDS1083
FERODO FQT1083
FERODO FQT1491
FERODO FQT1788
FERODO FSL1083
FERODO FSL4004
FERODO FSL4183
FERODO FSL4260
FERODO TAR1083
FIRST LINE FBP3131
FIRST LINE FBP3409
FORD 1027640
FORD 1115107
FORD 1205557
FORD 7354162
FORD YM212M008CA
FRITECH 1021
FTE BL1193A3
FTE BL1194A3
GALFER B1G10203452
GALFER B1G10204892
GALFER B1G10204922
GALFER B1G10205492
GIRLING 6113301
GIRLING 6120401
HELLA 8DB 355 006-831
HELLA 8DB 355 010-781
HELLA 8DB 355 012-791
HELLA 8DB 355 012-801
HELLA 8DB 355 017-711
HELLA 8DB 355 019-911
HELLA 8DB355010361
HERZOG GER 886623
HERZOG GER 886623/1
ICER 180697
ICER 180697700
ICER 180697703
ICER 180789
ICER 180789700
ICER 181650
ICER 181650703
JPG 698280004ALT
JPG 698370002ALT
JURID 571361D
JURID 571361J
JURID 571361JAS
JURID 571906D
JURID 571906J
JURID 571906JC
JURID 573005J
JURID 573005JC
JURID 573032J
JURID 573032JC
JURID 573125J
JURID 573158J
KAGER 350096
KAWE 81165
KAWE 81310
KAWE 81483
KAWE 81699
LEMFO 20553 04
LEMFO 20615 04
LPR 05P294
LPR 05P349
LPR 05P634
LPR 05P868
MAG 363702160201
MAG 363702160345
MAG 363702160413
MAG 363702160433
MAG 363702160566
MAG 363702160945
MAG 363702161022
MAG 363702161074
MAG 363702161089
MAG 363702161114
MAG 363702161256
MAG 363702161257
MAG 363702161322
MAG 363702161328
MAPCO 6302
MAPCO 6492
MAPCO 6579
METELLI 2201001
METELLI 2201002
METELLI 2205530
METZGER 026301
METZGER 026303
MEYLE 025 209 6117
MEYLE 025 209 6117/PD
MEYLE 025 239 1417
MEYLE 025 239 1417/PD
MG SAIC 10030811
MGA 223
MGA 397
MIN MDB1377
MIN MDB1382
MIN MDB2256
MIN MDB2782
MIN MDB2820
MIN MDK0037
MIN MDK0039
MIN MDK0110
MIN MDK0196
NECTO FD6720A
NECTO FD6720N
NECTO FD6940A
NECTO FD7187A
NK 223947
NK 224775
NK 229986
OPTIMAL 10066
OPTIMAL 10066E
OPTIMAL 9540
OPTIMAL 9540E
OPTIMAL 9548
OPTIMAL 9548E
PAGID T1351
PAGID T1577
PAGID T1643
PAGID T1644
PAGID T2211
PAGID T5022
PAGID T5022ECO
PAGID T5075
PAGID T5075ECO
PEUGEOT 16 085 203 80
PEUGEOT 4252 23
PEUGEOT 4253 96
PEUGEOT 4254 28
PEUGEOT 4254 67
PEUGEOT 4254 C1
PEUGEOT E 172 204
PEX 7107
PEX 7171
PEX 7528
PEX 7698
PEX 7754
QH BENELUX 7151
QH BENELUX 7172
QH BENELUX 7395
QH BENELUX 7396
QH BENELUX 7397
QH BENELUX 7440
QH BENELUX 7644
QUINTON HA 826300
QUINTON HA 826301
QUINTON HA 826303
QUINTON HA BP1418
QUINTON HA BP456
QUINTON HA BP469
RAMEDER T0600028
RAMEDER T0600087
RAMEDER T0610207
RAMEDER T0610778
RAMEDER T0611234
RAMEDER T0611235
REMSA 026301
REMSA 026303
REMSA 026304
REMSA 026305
REMSA 026310
REMSA 026350
REMSA 026374
REMSA 1391.10
REMSA 139100
REMSA 263.05
REMSA 26301
REMSA 26303
REMSA 26304
REMSA 26310
REMSA 26350
REMSA 26374
REMSA 826300
REMSA 826301
REMSA 826303
REMSA 84100
RENAULT 41 06 066 78R
RENAULT 44 06 002 95R
RENAULT 44 06 003 64R
RENAULT 44 06 024 66R
RENAULT 44 06 035 11R
RENAULT 44 06 035 30R
RENAULT 44 06 057 13R
RENAULT 44 06 058 39R
RENAULT 44 06 079 60R
RENAULT 44 06 613 32R
RENAULT 60 25 371 650
RENAULT 77 01 206 343
RENAULT 77 01 206 784
RENAULT 77 01 207 484
RENAULT 77 01 207 695
RENAULT 77 01 208 213
RENAULT 77 01 208 416
RENAULT 77 01 208 421
RENAULT 77 01 209 735
RENAULT 77 01 209 841
RENAULT 86 71 016 582
ROADHOUS 826300
ROADHOUS 826301
ROADHOUS 826303
ROULUNDS 465381
ROULUNDS 692781
RUV D34073350
SBS 223947
SBS 229986
SCT SP113
SEAT 1H0 698 451 D
SEAT 1J0 698 451
SEAT 1J0 698 451 F
SEAT 1J0 698 451 J
SEAT 1J0 698 451 K
SEAT 1J0 698 451 L
SEAT 1J0 698 451 M
SEAT 1J0 698 451 P
SEAT 1J0 698 451 S
SEAT 1JD 698 451
SEAT 1K0 698 451 C
SEAT 1K0 698 451 J
SEAT 4B0 698 451
SEAT 4B0 698 451 A
SEAT 4B0 698 451 B
SEAT 4D0 698 451 D
SEAT 5Q0 698 451 A
SEAT 6X0 698 451
SEAT 6X0 698 451 A
SEAT 8D0 615 405 S
SEAT 8D0 615 406 S
SEAT JZW 698 451
SEAT JZW 698 451 A
SEAT JZW 698 451 C
SKODA 1J0 698 451
SKODA 1J0 698 451 F
SKODA 1J0 698 451 J
SKODA 1J0 698 451 K
SKODA 1J0 698 451 M
SKODA 1J0 698 451 P
SKODA 1J0 698 451 S
SKODA 1JD 698 451
SKODA 1K0 698 451 C
SKODA 1K0 698 451 J
SKODA 3B0 698 451 A
SKODA 4B0 698 451
SKODA 4B0 698 451 A
SKODA 4B0 698 451 B
SKODA 4D0 698 451 D
SKODA 5Q0 698 451 A
SKODA 8D0 615 405 S
SKODA 8D0 615 406 S
SKODA 8E0 698 451 A
SKODA 8E0 698 451 D
SKODA 8E0 698 451 E
SKODA 8E0 698 451 K
SKODA JZW 698 451
SKODA JZW 698 451 A
SPIDAN 31298
SPIDAN 32634
SWAG 30916148
SWAG 30916344
SWAG 30916346
SWAG 30916404
SWAG 30916457
SWAG 30916478
SWAG 30916488
SWAG 32916052
SWAG 32916406
SWAG 60916527
SWAG 99990009
TEXTAR 2096102
TEXTAR 2096104
TEXTAR 2096108
TEXTAR 2096110
TEXTAR 2096117234
TEXTAR 2355401
TEXTAR 2355402
TEXTAR 2355406
TEXTAR 2355412
TEXTAR 2355415214
TEXTAR 2355423
TEXTAR 2355481
TEXTAR 2355482
TEXTAR 2355491
TEXTAR 2382301
TOPRAN 103074
TOPRAN 107239
TRISCAN 811010512
TRISCAN 811010544
TRISCAN 811010864
TRISCAN 811029011
TRISCAN 811029052
TRISCAN 811029066
TRUSTING 1021
TTC 0735105
VAICO V108105
VAICO V1081051
VAICO V108168
VAICO V108171
VAICO V108174
VAICO V108177
VALEO 301180
VALEO 301463
VALEO 301474
VALEO 597086
VALEO 597146
VALEO 597175
VALEO 597210
VALEO 597352
VALEO 598180
VALEO 598463
VALEO 598474
VALEO 598485
VALEO 598752
VALEO 598969
VALEO 598975
VALEO 601073
VALEO 601101
VALEO 601119
VALEO 601428
VALEO 601474
VALEO 872960
VW SVW 1J0 698 451 E
VW SVW 1JD 698 451 A
VW SVW 1K0 698 451 J
VW SVW 5QD 698 451
VW 1H0 698 451 D
VW 1J0 698 451
VW 1J0 698 451 B
VW 1J0 698 451 D
VW 1J0 698 451 E
VW 1J0 698 451 F
VW 1J0 698 451 H
VW 1J0 698 451 J
VW 1J0 698 451 K
VW 1J0 698 451 L
VW 1J0 698 451 N
VW 1J0 698 451 P
VW 1J0 698 451 R
VW 1JD 698 451
VW 1K0 698 451 C
VW 1K0 698 451 J
VW 1K0 698 451 M
VW 3B0 698 451
VW 3B0 698 451 A
VW 3B0 698 451 E
VW 4B0 698 451
VW 4B0 698 451 A
VW 4B0 698 451 B
VW 4B0 698 451 E
VW 4D0 698 451 D
VW 5C0 698 451
VW 5C0 698 451 A
VW 5C0 698 451 B
VW 5Q0 698 451 A
VW 5Q0 698 451 E
VW 6R0 698 451
VW 6X0 698 451
VW 6X0 698 451 A
VW 8D0 615 405 S
VW 8D0 615 406 S
VW 8E0 698 451
VW 8E0 698 451 A
VW 8E0 698 451 K
VW JZW 698 451
VW JZW 698 451 A
VW JZW 698 451 B
VW JZW 698 451 C
WAGNER WBP20961A
WAGNER WBP20961B
WAGNER WBP20961C
WAGNER WBP20961G
WAGNER WBP20961H
WAGNER WBP23554A
WOKING P363300
WOKING P363305
ZHONGHUA 3420001
ZHONGHUA SHZ-3501023
ZIMMERMANN 209611601
ZIMMERMANN 209611721
ZIMMERMANN 235541701
ZIMMERMANN 235541703
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki

Zamienniki TRW GDB1330

Dostępność: dostępny
39,00 zł
Dostępność: dostępny
58,00 zł
Dostępność: dostępny
56,00 zł
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet GDB1330 TRW

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2020-01-23
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Bardzo dobry klocek , nie pyli i nie piszczy . Dostawa błyskawiczna i cena OK.
opinie puchar
2019-11-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Super klocki. Super cena
opinie puchar
2019-08-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
5/5
NAJTANIEJ W INTERNECIE !! SUPER
opinie puchar
2019-03-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
nic mi nie piszczą, solidnei hamują - polecam każdemu trw - najwyższa jakość na rynku!!!
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobrej jakości klocki, poprzednio też miałem trw i bardzo ładnie hamowały, ale wiadomo, że po jakimś czasie trzeba wymienić. Polecam
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
musiałem wymienić w moim transporterze, po wymianie cicho wszystko chodzi, dobrze hamuje, polecam
opinie puchar
2019-03-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo przydatne urządzenie, fajnie monitoruje i daje znać jak klocki cos przestają działac. Ja polecam, za taką cenę to aż szkoda nie zamontować
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
odpowiednie do mazdy, bardzo sprawnie chodzą, cichutko. nic zbędnie nie trze polecam każdemu.
opinie puchar
2019-03-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
od jakiegoś czasu hamulce domagały sie o uwagę i przyszedł czas na wymienę tarcz i klocków. Obie wybrałem z TRW. Chodzą bardzo dobrze w moim nissanie. Polecam!
opinie puchar
2019-04-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Klocki hamulcowe TRW moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do jakości. Przy okazji wymiany klocków była też regeneracja, czyszczenie zacisków, zawsze to robię przy zmienianiu klocków. Moim zdaniem konieczność, a gumki przy tłoczku to różnie, zależy w jakim są stanie, zawsze sprawdzam. Rozmawiałem nawet ostatnio z kumplem mechanikiem i mówił, że jego zdaniem też trw i zazwyczaj je montuje jak ktoś przyjeżdża na wymianę, no chyba, ze jakiś klient chce inne, ale jego zdaniem trw najtrwalsze w tej półce cenowej. Ja miałem poprzednio i teraz i jestem bardzo zadowolony z tego producenta, dopasowanie do mojego samochodu, jakość, żywotność i cena, wszystko na plus raczej. Nie zdarzyło mi się nigdy, żeby choć raz zapiszczały. Zdarza mi się czasem na autostradzie przyhamować z dużych prędkości, nigdy do tej pory nie zawiodły.

opinie puchar
2019-02-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jak zwykle TRW = najwyższa jakość! od lat stosuje ich materiały w samochodach i nie mam nic do zarzucenia!
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
nie ścierają się szybko, nawet jak jest wymagający kierowca, polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, a zależało mi na tym, a klocki jak klocki, dobry stosunek ceny do jakości, polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobrze zapakowane i szybko przyszło, szczerze polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW to super opcja dla wymagajacych klientów, więc dla mnie. Ja polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetny komplet klocków od TRW, chodzą cicho, i sa wtrzymałe, wymiana pewnie po 40tys
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dumny jestem z sklepu, bo pomogli mi i doradzili co wybrać, nie chcę swojej wiedzy opierać tylko na mechaniku...
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobrze działają
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW jedna z najlepszych i zaufanych opcji dostępnych na rynku klocków, używam i polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, polecam te klocki, idealne do Vectry
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze klocki na rynku, dla mnie nie najlepsza opcja. Dobrze działające klocki to połowa sukcesu
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wysoka jakość, dlatego spokój na lata...
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Warto dbać o hamulce, dlatego klocki muszą być bardzo dobre!
opinie puchar
2019-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
W komplecie z tarczami super działają
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
kupiłem w super cenie, szybka dostawa, a zależało mi na czasie bardzo, polecam sklep
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Montuję u swoich klientów z renault, nie mam zastrzeżeń, mogę śmiało polecić
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze klocki na rynku, dla mnie nie ma innego wyboru. Co jak co, ale klocki muszą działać idealnie, bezpieczeństwo jest najważniejsze.
opinie puchar
2018-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zdałem się na mojego mechanika, klocki chodzą idealnie w moim renault espace, wszystko cichutko, polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Montuje w samochodach bardziej wymagających, polecam
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
często zamawiam do warsztatu, cenię za tempo wysyłki i jakość produktow

Klocki hamulcowe - komplet GDB1330

Klocki hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy w samochodzie to absolutna podstawa zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy autem. Dobra kondycja poszczególnych elementów zapewnia możliwość zatrzymania samochodu w nagłej, niekiedy wręcz awaryjnej sytuacji. Aby tak było, należy regularnie kontrolować stan m.in. klocków hamulcowych i w razie potrzeby dokonywać ich wymiany na nowe.

Klocki hamulcowe to typowy element eksploatacyjny. Zużycie tych podzespołów następuje stopniowo, dlatego zdarza się, że kierowca nie zauważa gorszego hamowania podczas codziennej eksploatacji a wręcz przyzwyczaja się do gorszej sprawności klocków hamulcowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do tragedii. Dlatego producenci zaczęli stosować specjalne czujniki (akustyczne i elektroniczne), informujące kierowcę o tym, że zbliża się konieczność wymiany klocków hamulcowych.

Do wymiany klocków hamulcowych dochodzi mniej więcej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przebieg nie warunkuje jednak konieczności wymiany w stu procentach. Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy, sposobu eksploatacji oraz mocy silnika zastosowanego w pojeździe. Sama wymiana klocków hamulcowych jest w zasadzie stosunkowo prosta i można jej dokonać we własnym zakresie. Jeżeli zdecydujemy się na wymianę w warsztacie, przyjdzie nam zapłacić w granicach 50 – 100 zł za wymianę kompletu.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego kompletu dobrej jakości klocków hamulcowych na iParts.pl, gdzie znajdziecie najbardziej polecane marki na rynku motoryzacyjnym. Jednocześnie odradzamy kupowania klocków nieznanego pochodzenia bez zdefiniowanego producenta. To klocki z reguły bardzo głośne, pylące i o stosunkowo niskiej trwałości.

TRW

TRW to marka części samochodowych znana niemal na całym świecie. Firma jest aktualnie jednym z liderów w branży motoryzacyjnej. Ogromne zakłady produkcyjne położone w 186 lokalizacjach pozwoliły na produkcję szerokiej gamy oryginalnych części samochodowych, a także części zamiennych dedykowanych na rynek wtórny.

Produkcję części zamiennych TRW rozpoczęło seryjnie w latach 60. Najpierw duży nacisk położony został na podzespoły elektroniki samochodowej, ale z czasem konsekwentnie uzupełniano katalog w części dedykowane kolejnym systemom i układom samochodowym.

Dzięki doskonałej jakości, części samochodowe TRW zyskały uznanie branży motoryzacyjnej na całym świecie. Według statystyk branżowych magazynów motoryzacyjnych jeden na trzy samochody w Europie, a także jeden na dwa samochody w Japonii jest wyposażony w części marki TRW. Części dedykowane są nie tylko samochodom osobowym, dostawczym, sportowym, ale także ciężarowym.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X