ZAKUPY TANIEJ O -9%! ODBIERZ KUPON!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
2 2 2 2
5 5 5 5
5 5 5 5
1 1 1 1
8 8 8 8

Klocki hamulcowe - komplet TEXTAR 2542901

Klocki hamulcowe - komplet TEXTAR 2542901
Klocki hamulcowe - komplet TEXTAR 2542901
Powiększ
TEXTAR

Producent: TEXTAR

Kod produktu: 2542901

Jednostka: komplet na oś

Szerokość [mm] 149,3

Wysokość [mm] 52,5

Grubość [mm] 16,7

Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym czujnikiem zużycia

Ilość wskazników zużycia okładzin 2

Numer WVA 25429

System hamulcowy Teves

Techniczny numer informacyjny 25429 167 0 5

EAN 4019722439650

129,00 Cena za komplet. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet 2542901 TEXTAR

  • Szerokość [mm]:  149,3
  • Wysokość [mm]:  52,5
  • Grubość [mm]:  16,7
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  ze zintegrowanym czujnikiem zużycia
  • Ilość wskazników zużycia okładzin:  2
  • Numer WVA:  25429
  • System hamulcowy:  Teves
  • Techniczny numer informacyjny:  25429 167 0 5
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
APEC PAD1845
BENDIX 573367B
BOSCH 0986494463
BREMBO P23138
COMLINE ADB12044
COMLINE CBP12044
DELPHI LP2288
FERODO FDB4353
FIAT 77365729
FIAT 77365811
FIAT 77366270
FIAT 77366537
FIAT 77366538
HELLAPAGID 355019651
HELLAPAGID 8DB355019651
LPR 05P1653
MAG 363700202112
MAG T2112MM
MIN MDB3208
NK 222394
OPTIMAL 12556
PAGID T2112
REMSA 017252
REMSA 17252
ROADHOUS 217252
TRW GDB1900
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet 2542901 TEXTAR

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową podstawą. ...

Sprawdź Klocki hamulcowe

Textar - o firmie

Textar jest marką wchodzącą w skład TMD Friction GmbH, które znane jest z produkcji najwyższej jakości elementów układu hamulcowego. Szacuje się, że łączna dzienna produkcja koncernu jest w stanie przekroczyć milion części hamulcowych. Wewnątrz koncernu zatrudnienie znajduje ponad 4,500 wykwalifikowanych pracowników. Marka Textar obecna jest na rynku motoryzacyjnym od niespełna 100 lat. W tym czasie firmie udało się wskoczyć do ścisłej czołówki ...

Szukaj cześci TEXTAR

Obsługa klienta