WEEKEND DARMOWEJ DOSTAWY! OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
4 4 4 4
6 6 6 6
1 1 1 1
7 7 7 7
5 5 5 5
8 8 8 8

Klocki hamulcowe - komplet RAICAM RA.0696.0 (Oś przednia)

Klocki hamulcowe - komplet RAICAM  RA.0696.0 (Oś przednia)
Klocki hamulcowe - komplet RAICAM RA.0696.0 (Oś przednia)
Powiększ
RAICAM

Producent: RAICAM

Kod produktu: RA.0696.0

Jednostka: komplet na oś

Spełnia wymagania Normy ECE E1

Wysokość [mm] 78,1

Styk ostrzegawczy o zużyciu Ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu

Lokalizacja w aucie Oś przednia

System hamulcowy TRW

Szerokość [mm] 130

Ilożć wskaYników zużycia okładzin [na oż] 2

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Z dodatkami

Grubość [mm] 17,3

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet RA.0696.0 RAICAM

  • Spełnia wymagania Normy ECE:  E1
  • Wysokość [mm]:  78,1
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  Ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia
  • System hamulcowy:  TRW
  • Szerokość [mm]:  130
  • Ilożć wskaYników zużycia okładzin [na oż]:  2
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Z dodatkami
  • Grubość [mm]:  17,3
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
APEC PAD1084
APEC PAD912
ATE 13.0460-2853.2
BENDIX 573039B
BOSCH 986424541
BREMBO P 54 036
BREMBO P 86 017
DELPHI LP1398
E.T.F. 12-0703
FERODO FDB1384
FMSI D8377712
ICER 181236
JURID 573039J
LPR 05P711
MAG 363916060335
MAG PF0335
MAG T3095MM
MIN MDB1995
MITSUBISHI 4605A658
MITSUBISHI M850976
MITSUBISHI MR527656
MITSUBISHI MR955351
MITSUBISHI MZ690339
MITSUBISHI X3511010
NK 224822
PAGID T3095
QUINTON HA QFD4494AF
REMSA 708.02
ROADHOUS 2708.02
SBS 1501224822
SMART 4544210010
SMART 4544210110
TEXTAR 2198302
TEXTAR 2198304
TRW GDB1313
VEMA PE.0696.0
VOLVO 30623253
VOLVO 30623259
VOLVO 30630555
VOLVO 30630612
VOLVO 30769199
VOLVO 307691998
VOLVO 30850976
VOLVO 30850976.9
VOLVO 308509769
ZIMMERMANN 21982.170.1
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet RA.0696.0 RAICAM

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Klocki hamulcowe - komplet RA.0696.0

Klocki hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy w samochodzie to absolutna podstawa zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy autem. Dobra kondycja poszczególnych elementów zapewnia możliwość zatrzymania samochodu w nagłej, niekiedy wręcz awaryjnej sytuacji. Aby tak było, należy regularnie kontrolować stan m.in. klocków hamulcowych i w razie potrzeby dokonywać ich wymiany na nowe.

Klocki hamulcowe to typowy element eksploatacyjny. Zużycie tych podzespołów następuje stopniowo, dlatego zdarza się, że kierowca nie zauważa gorszego hamowania podczas codziennej eksploatacji a wręcz przyzwyczaja się do gorszej sprawności klocków hamulcowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do tragedii. Dlatego producenci zaczęli stosować specjalne czujniki (akustyczne i elektroniczne), informujące kierowcę o tym, że zbliża się konieczność wymiany klocków hamulcowych.

Do wymiany klocków hamulcowych dochodzi mniej więcej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przebieg nie warunkuje jednak konieczności wymiany w stu procentach. Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy, sposobu eksploatacji oraz mocy silnika zastosowanego w pojeździe. Sama wymiana klocków hamulcowych jest w zasadzie stosunkowo prosta i można jej dokonać we własnym zakresie. Jeżeli zdecydujemy się na wymianę w warsztacie, przyjdzie nam zapłacić w granicach 50 – 100 zł za wymianę kompletu.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego kompletu dobrej jakości klocków hamulcowych na iParts.pl, gdzie znajdziecie najbardziej polecane marki na rynku motoryzacyjnym. Jednocześnie odradzamy kupowania klocków nieznanego pochodzenia bez zdefiniowanego producenta. To klocki z reguły bardzo głośne, pylące i o stosunkowo niskiej trwałości.

Obsługa klienta