WEEKEND DARMOWEJ DOSTAWY! OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
3 3 3 3
5 5 5 5
8 8 8 8
4 4 4 4
1 1 1 1

Klocki hamulcowe - komplet RAICAM RA.0650.0 (Oś tylna)

Klocki hamulcowe - komplet RAICAM  RA.0650.0 (Oś tylna)
Klocki hamulcowe - komplet RAICAM RA.0650.0 (Oś tylna)
Powiększ
RAICAM

Producent: RAICAM

Kod produktu: RA.0650.0

Jednostka: komplet na oś

Wysokość [mm] 44,6

System hamulcowy TRW

Lokalizacja w aucie Oś tylna

Szerokość [mm] 86,8

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Bez dodatków

Spełnia wymagania Normy ECE E1

Grubość [mm] 14,2

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet RA.0650.0 RAICAM

  • Wysokość [mm]:  44,6
  • System hamulcowy:  TRW
  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna
  • Szerokość [mm]:  86,8
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Bez dodatków
  • Spełnia wymagania Normy ECE:  E1
  • Grubość [mm]:  14,2
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALFA 60765020
ALFA 9950865
ATE 13.0460-2826.2
BOSCH 986424545
BREMBO P 23 026
CIFAM 2202990
E.T.F. 12-0850
FERODO FDB1113
FIAT 71752984
FIAT 77362087
FIAT 77362242
FIAT 77362354
FIAT 77365939
FIAT 9947938
FIAT 9949173
ICER 181307
LPR 05P736
MAG 363916060106
MAG PF0106
MIN MDB1876
NK 221019
QUINTON HA QFD4341AF
REMSA 692.00
ROADHOUS 2692.00
SBS 1501221019
TRW GDB1333
VEMA PE.0650.0
ZIMMERMANN 23177.145.1
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet RA.0650.0 RAICAM

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Klocki hamulcowe - komplet RA.0650.0

Klocki hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy w samochodzie to absolutna podstawa zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy autem. Dobra kondycja poszczególnych elementów zapewnia możliwość zatrzymania samochodu w nagłej, niekiedy wręcz awaryjnej sytuacji. Aby tak było, należy regularnie kontrolować stan m.in. klocków hamulcowych i w razie potrzeby dokonywać ich wymiany na nowe.

Klocki hamulcowe to typowy element eksploatacyjny. Zużycie tych podzespołów następuje stopniowo, dlatego zdarza się, że kierowca nie zauważa gorszego hamowania podczas codziennej eksploatacji a wręcz przyzwyczaja się do gorszej sprawności klocków hamulcowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do tragedii. Dlatego producenci zaczęli stosować specjalne czujniki (akustyczne i elektroniczne), informujące kierowcę o tym, że zbliża się konieczność wymiany klocków hamulcowych.

Do wymiany klocków hamulcowych dochodzi mniej więcej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przebieg nie warunkuje jednak konieczności wymiany w stu procentach. Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy, sposobu eksploatacji oraz mocy silnika zastosowanego w pojeździe. Sama wymiana klocków hamulcowych jest w zasadzie stosunkowo prosta i można jej dokonać we własnym zakresie. Jeżeli zdecydujemy się na wymianę w warsztacie, przyjdzie nam zapłacić w granicach 50 – 100 zł za wymianę kompletu.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego kompletu dobrej jakości klocków hamulcowych na iParts.pl, gdzie znajdziecie najbardziej polecane marki na rynku motoryzacyjnym. Jednocześnie odradzamy kupowania klocków nieznanego pochodzenia bez zdefiniowanego producenta. To klocki z reguły bardzo głośne, pylące i o stosunkowo niskiej trwałości.

Obsługa klienta