DNI DARMOWEJ DOSTAWY! JUŻ OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
9 9 9 9
3 3 3 3
3 3 3 3
5 5 5 5
9 9 9 9

Klocki hamulcowe - komplet MEYLE 025 250 9616/W (Oś tylna)

Klocki hamulcowe - komplet MEYLE  025 250 9616/W (Oś tylna)
Klocki hamulcowe - komplet MEYLE 025 250 9616/W (Oś tylna)
Powiększ
MEYLE

Producent: MEYLE

Kod produktu: 0252509616/W

Jednostka: komplet na oś

Lokalizacja w aucie Oś tylna

Szerokość [mm] 116.6

Wysokość [mm] 42.7

Grubość [mm] 16.1

Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia

System hamulcowy ATE

Artykuł oraz informacja uzupełniająca z dodatkami

EAN 4040074064238

106,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 99 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet 0252509616/W MEYLE

  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna
  • Szerokość [mm]:  116.6
  • Wysokość [mm]:  42.7
  • Grubość [mm]:  16.1
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  z akustycznym czujnikiem zużycia
  • System hamulcowy:  ATE
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  z dodatkami
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 37790
APEC PAD1773
ATE 13.0470-7264.2
ATE 13.0460-7309.2
ATE 13.0470-7309.2
ATE 607264
ATE 13.0460-7264.2
AUTOMEGA 1105420040
BLUEPRINT ADG042123
BLUEPRINT ADW194205
BORG BECK BBP2214
BOSCH 0 986 494 634
BREMBO P 59 087
BREMBO P 59 078
BREMBO P 59 080
CHAMPION 573335CH
CHEVR 13300867
CHEVR 133192294
CHEVR 13319294
CHEVR 13319293
CHEVR 13411380
CHEVR 13411383
CIFAM 822-840-0
COMLINE ADB32024
COMLINE CBP32024
DELPHI LP2167
E.T.F. 12-1406
FEBI 16894
FEBI 16893
FERODO FDB4263
FERODO FSL4265
FERODO FDB4265
FRITECH 857.0
FTE BL2614A1
GIRLING 6118449
GM 13404405
GM 13300867
GM 13319294
GM 13473429
GM 95516192
GM 13411383
GM 13411380
GM 13319293
GM 13473427
GM 13417473
GM 13473428
HBJAKOPART J3610904
HELLA 8DB 355 024-861
HELLA 8DB 355 015-221
HELLAPAGID 8DB 355 015-221
HELLAPAGID 8DB 355 024-861
ICER 181943
JAPANPAR PP-W05AF
JPG 1263701510
JURID 573335J
JURID 573335JC
LEMFO 13344 04
LPR 05P1575
MAG 363700459087
MAG 363700459080
METELLI 22-0840-0
METZGER 1170164
MEYLE 025 250 9616
MIN MDB3182
MIN MDB3087
NIPPARTS N3610906
NK 223647
OPEL 16 05 295
OPEL 16 05 168
OPEL 16 05 176
OPEL 16 05 180
OPEL 16 05 262
OPEL 5 42 040
OPEL 5 42 039
OPEL 16 05 296
OPEL 16 05 170
OPEL 16 05 294
OPEL 16 05 140
OPTIMAL 12398
PAGID T1957
RAICAM 973.0
REMSA 1432.02
REMSA PCA143212
REMSA 1432.12
ROADHOUS 21432.12
SBS 1501223647
SWAG 40 91 6893
SWAG 40 91 6894
TEXTAR 2509681
TEXTAR 2509601
TEXTAR 2509606
TEXTAR 25096 162 9 5
TEXTAR 2509602
TOPRAN 208 005
TRISCAN 8110 24041
TRUSTING 857.0
TRW GDB1927
TRW GDB1844
VAICO V40-0682-1
VAICO V40-0682
VALEO 601055
WOKING P15323.12
ZIMMERMANN 25096.165.2
ZIMMERMANN 25096.165.1
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet 0252509616/W MEYLE

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2017-03-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
super zestaw klocków w korzystnej cenie
opinie puchar
2015-11-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Nie znałem wczesniej tej firmy, ale jestem bardzo zadowolony. Takie klocki polecono mi w iparts.pl, nie załuje, bo wyszło taniej, a towar taki sam jak droższy, a czy lepszy? MEyl lepszy.
opinie puchar
2015-05-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam te klocki, całkiem dobra jakość oraz przystępna cena
opinie puchar
2015-04-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobre klocki, wysoka jakośc i całkiem dobra cena.
opinie puchar
2015-01-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
szybka wysyłka, klocki dobrze dobrane i produkt nieźle wykonany. polecam!
opinie puchar
2015-01-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
klocki hamują elegancko, polecam
opinie puchar
2015-01-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
porządne klocki, polecam
opinie puchar
2015-01-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
porządne klocki, sprawdzają się wyśmienicie
opinie puchar
2015-01-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Rewelacujna jakość i cena i do tego szybka realizacja. Polecam.
opinie puchar
2015-01-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam, klocki dobrze i równomiernie się ścierają! :)
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam, dobry produkt
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam zakupy w sklepie iParts, klocki dobre, obsługa najwyższej jakości
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobra jakość. Polecam!
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobra jakość polecam
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam - dobry produkt
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetna komunikacja, profesjonalna obsługa. Polecam iParts!!!
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

porządne klocki

opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetna komunikacja, profesjonalna obsługa. Polecam iParts!!!
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam bardzo dobre i tanie klocki .
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
super klocki, polecam
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam te klocki u mnie działają ok
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
fajne klocki, bo dobrze hamują i mało pylą. Polecam!
opinie puchar
2015-01-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bezpieczeństwo mojej rodziny to podstawa i te klocki mi w tym pomagają. Polecam
opinie puchar
2015-01-16
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
fajne klocki, jakość bardzo dobra. Polecam!
opinie puchar
2015-01-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
klocki pomimo wielu kilometrów w mieście są super
opinie puchar
2015-01-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobry dobór przez konsultanta, dobre klocki. Pomimo dużej ładowności auta dobrze się sprawdzają.
opinie puchar
2015-01-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
klocki pasują jak oryginał. polecam
opinie puchar
2015-01-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
porządne klocki, polecam!
opinie puchar
2015-01-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
klocki robią to, co do nich należy - hamują!
opinie puchar
2014-12-30
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
klocki bardzo dobrze się spisują, polecam

Klocki hamulcowe - komplet 025 250 9616/W

Klocki hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy w samochodzie to absolutna podstawa zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy autem. Dobra kondycja poszczególnych elementów zapewnia możliwość zatrzymania samochodu w nagłej, niekiedy wręcz awaryjnej sytuacji. Aby tak było, należy regularnie kontrolować stan m.in. klocków hamulcowych i w razie potrzeby dokonywać ich wymiany na nowe.

Klocki hamulcowe to typowy element eksploatacyjny. Zużycie tych podzespołów następuje stopniowo, dlatego zdarza się, że kierowca nie zauważa gorszego hamowania podczas codziennej eksploatacji a wręcz przyzwyczaja się do gorszej sprawności klocków hamulcowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do tragedii. Dlatego producenci zaczęli stosować specjalne czujniki (akustyczne i elektroniczne), informujące kierowcę o tym, że zbliża się konieczność wymiany klocków hamulcowych.

Do wymiany klocków hamulcowych dochodzi mniej więcej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przebieg nie warunkuje jednak konieczności wymiany w stu procentach. Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy, sposobu eksploatacji oraz mocy silnika zastosowanego w pojeździe. Sama wymiana klocków hamulcowych jest w zasadzie stosunkowo prosta i można jej dokonać we własnym zakresie. Jeżeli zdecydujemy się na wymianę w warsztacie, przyjdzie nam zapłacić w granicach 50 – 100 zł za wymianę kompletu.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego kompletu dobrej jakości klocków hamulcowych na iParts.pl, gdzie znajdziecie najbardziej polecane marki na rynku motoryzacyjnym. Jednocześnie odradzamy kupowania klocków nieznanego pochodzenia bez zdefiniowanego producenta. To klocki z reguły bardzo głośne, pylące i o stosunkowo niskiej trwałości.

MEYLE

Meyle to niezależny producent części samochodowych do niemal wszystkich układów. Trudno wskazać flagowe produkty marki, za sprawą bogactwa oferty i równomiernej staranności podczas produkcji każdego podzespołu. Niewątpliwie wśród fachowców wysoko cenione są układy hamulcowe Meyle, a także elementy układu kierowniczego i zawieszenia.

W ofercie firmy Meyle klient znajdzie również szeroki wybór filtrów samochodowych, a także elementów gumowych, czujników elektrycznych, tłumików czy też systemów chłodzenia. Przedsiębiorstwo dysponuje ponad 24 tysiącami referencji, co dowodzi, że oferta rzeczywiście jest niezwykle bogata. Meyle to firma produkcyjna która zajmuje się również produkcją części samochodowych, co czyni ją kompleksowym przedsiębiorstwem motoryzacyjnym. Projektowanie oraz produkcja w rękach jednej firmy przekłada się na jakość produktów, która zdaniem firmy, jak i klientów, zasługuje na docenienie.

Meyle to marka, która różnicuje ofertę poprzez kryterium jakości produktów, nie ukrywając tego przed klientami. Dlatego też w asortymencie firmy Meyle pojawiają się tanie części zamienne, jak i produkty z wyższych kategorii cenowych. Tańsze produkty wykonywane są na wzór podzespołów oryginalnych, natomiast drogie części to ich udoskonalone wersje. Meyle dysponuje własnymi laboratoriami badawczymi, w których inżynierowie nieustannie analizują części montowane przez producentów samochodowych, aby następnie znaleźć sposób na ich ulepszenie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Meyle również jest dostawcą części samochodowych do pierwszego montażu.

Obsługa klienta