Klocki hamulcowe - komplet JURID 571989JC

Klocki hamulcowe - komplet JURID  571989JC
Klocki hamulcowe - komplet JURID 571989JC
Powiększ
JURID

Producent: JURID

Kod produktu: 571989JC

Jednostka: komplet na oś

Grubość [mm] 16,7

Oznaczenie kontrolne R90 Homologated

Długość [mm] 141,3

Wysokość 1 [mm] 59,6

Wysokość 2 [mm] 57,4

Materiał Ceramika Części ceramiczne są bardzo twarde oraz posiadają bardzo dużą odporność termiczną oraz wysoką wytrzymałość na ścieranie. Najczęściej wykorzystywane w układach i podzespołach pracujących w wysokich temperaturach i narażonych na duże ścieranie.
dowiedz się więcej...

Styk ostrzegawczy o zużyciu Przygotowany dla wskaznika zużycia

System hamulcowy ATE

Długość 2 [mm] 140,1

Numer WVA 23335

180,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet 571989JC JURID

  • Grubość [mm]:  16,7
  • Oznaczenie kontrolne:  R90 Homologated
  • Długość [mm]:  141,3
  • Wysokość 1 [mm]:  59,6
  • Wysokość 2 [mm]:  57,4
  • Materiał:  Ceramika
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  Przygotowany dla wskaznika zużycia
  • System hamulcowy:  ATE
  • Długość 2 [mm]:  140,1
  • Numer WVA:  23335
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 37319
ACDELCO AC603781D
APEC PAD1322
ATE 13.0460-7171.2
ATE 13.0460-7259.2
ATE 13.0470-7171.2
ATE 13.0470-7259.2
ATE 13.0470-9001.2
ATE 13046071712
ATE 13046072592
BARUM BA2218
BENDIX 571989B
BLUEPRINT ADU174203
BOSCH 0 986 424 699
BOSCH 0 986 495 248
BOSCH 0986424699
BRAKE ENG PA1635
BREMBO P 50 052
BREMBO P50052
BREMBO P50052N
CHAMPION 571989CH
DELPHI LP1868
DURON DBP221526
FEBI 16451
FERODO FDB1526
FERODO FSL1526
FRITECH 584.0
FTE BL1831A2
GALFER B1.G102-0652.2
GALFER B1.G102-0985.2
GIRLING 6115462
GIRLING 6117359
HELLAPAGID 8DB 355 018-751
HELLAPAGID 8DB 355 026-431
ICER 181576
ISOTECH P IBP0939
JURID 571989J
JURID 571989J-AS
JURID 571989JC
LPR 05P1232
MAG 363700205155
MERCEDES-BENZ 000 423 02 30
MERCEDES-BENZ 0004230230
MERCEDES-BENZ 003 420 51 20
MERCEDES-BENZ 0034205120
MERCEDES-BENZ 004 420 44 20
MERCEDES-BENZ 0044204420
MERCEDES-BENZ 005 420 79 20
MERCEDES-BENZ 005 420 93 20
MERCEDES-BENZ 0054207920
MERCEDES-BENZ 0054209320
MERCEDES-BENZ 0054209420
MERCEDES-BENZ 006 420 01 20
MERCEDES-BENZ 0064200120
MERCEDES-BENZ 006420012041
MERCEDES-BENZ 0074201020
MERCEDES-BENZ 007420102041
MERCEDES-BENZ 0074206720
MERCEDES-BENZ MBA0074206720
METELLI 22-0568-0
METELLI 2205680
MGA 716
MIN MDB2587
NATIONAL NP2614
NECTO FD7019A
NECTO FD7019N
OMNICRAFT 2135654
OMNICRAFT HAMJ2M007BGAA
OPTIMAL 12162
PAGID T1256
PAGID T1282
PAGID T1899
PAGID T5155
REMSA 0991.00
ROADHOUS 2991.00
STOP 571989S
TEXTAR 23334 168 0 5 T4212
TEXTAR 2333403
TEXTAR 2333416805T4212
TEXTAR 2333481
TRUSTING 584.0
TRUSTING 5840
TRW GDB1546
TRW GDB1546DTE
VALEO 598637
WAGNER WBP23334A
WOKING P8913.00
ZIMMERMANN 23334.165.1
ZIMMERMANN 23334.965.1
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (3)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet 571989JC JURID

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2014-10-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobra jakość w porównaniu do ceny (np. gdzie za Boscha przepłacamy)
opinie puchar
2013-05-16
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Rewelacyjne klocki hamulcowe!! Może i mało popularna marka, ale nie odstępuje jakościowo czołówce ani na krok. Zdecydowanie polecam.
opinie puchar
2013-05-16
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wszystko zgodne z opisem > Naprawdę wzorowa transakcja > Polecam wszystkim mechanikom!

Klocki hamulcowe - komplet 571989JC

Klocki hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy w samochodzie to absolutna podstawa zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy autem. Dobra kondycja poszczególnych elementów zapewnia możliwość zatrzymania samochodu w nagłej, niekiedy wręcz awaryjnej sytuacji. Aby tak było, należy regularnie kontrolować stan m.in. klocków hamulcowych i w razie potrzeby dokonywać ich wymiany na nowe.

Klocki hamulcowe to typowy element eksploatacyjny. Zużycie tych podzespołów następuje stopniowo, dlatego zdarza się, że kierowca nie zauważa gorszego hamowania podczas codziennej eksploatacji a wręcz przyzwyczaja się do gorszej sprawności klocków hamulcowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do tragedii. Dlatego producenci zaczęli stosować specjalne czujniki (akustyczne i elektroniczne), informujące kierowcę o tym, że zbliża się konieczność wymiany klocków hamulcowych.

Do wymiany klocków hamulcowych dochodzi mniej więcej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przebieg nie warunkuje jednak konieczności wymiany w stu procentach. Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy, sposobu eksploatacji oraz mocy silnika zastosowanego w pojeździe. Sama wymiana klocków hamulcowych jest w zasadzie stosunkowo prosta i można jej dokonać we własnym zakresie. Jeżeli zdecydujemy się na wymianę w warsztacie, przyjdzie nam zapłacić w granicach 50 – 100 zł za wymianę kompletu.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego kompletu dobrej jakości klocków hamulcowych na iParts.pl, gdzie znajdziecie najbardziej polecane marki na rynku motoryzacyjnym. Jednocześnie odradzamy kupowania klocków nieznanego pochodzenia bez zdefiniowanego producenta. To klocki z reguły bardzo głośne, pylące i o stosunkowo niskiej trwałości.

JURID

Jurid to marka, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych, bezpiecznych i trwałych części do układów hamulcowych wielu modeli samochodów osobowych. Podzespoły te są wykorzystywane zarówno podczas produkcji pojazdów, jako części OEM, ale trafiają również na rynek części zamiennych. Firma działa w branży od ponad 100 lat i obecnie koncentruje się na badaniach innowacyjnych rozwiązań, które mają na celu podniesienie bezpieczeństwa milionów kierowców na drogach całego świata.

Produkty marki Jurid coraz częściej trafiają do popularnych modeli samochodów produkowanych na całym świecie. Zakrojone na szeroką skalę badania oraz testy zapewniają znakomitą precyzję oraz staranność wykonania poszczególnych elementów, a co za tym idzie cechują się one ogromną trwałością i gwarantują bezpieczeństwo oraz pewność prowadzenia.

Firma Jurid współpracuje z licznymi ośrodkami badawczymi, które prowadzą skrupulatne testy. Dzięki wykluczaniu drobnych wad oraz usterek produkty oferowane przez markę cieszą się stale rosnącą popularnością wśród klientów. Firma działa od 1915 roku i stale poszerza zakres prowadzonych badań, a także ofertę dostępnych części.

Jurid dba nie tylko o bezpieczeństwo oraz zadowolenie kierowców, ale również o środowisko naturalne. Obecnie do sprzedaży wprowadzona została seria klocków hamulcowych, które posiadają zerową zawartość miedzi, a co za tym idzie są bardziej ekologiczne niż dotychczasowe rozwiązania.

Cechy Cześci

Ceramika - Części ceramiczne są bardzo twarde oraz posiadają bardzo dużą odporność termiczną oraz wysoką wytrzymałość na ścieranie. Najczęściej wykorzystywane w układach i podzespołach pracujących w wysokich temperaturach i narażonych na duże ścieranie.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X