Klocki hamulcowe - komplet DENCKERMANN B110981 (Oś przednia)

Klocki hamulcowe - komplet DENCKERMANN  B110981 (Oś przednia)
Klocki hamulcowe - komplet DENCKERMANN B110981 (Oś przednia)
Powiększ
DENCKERMANN

Producent: DENCKERMANN

Kod produktu: B110981

Jednostka: komplet na oś

Lokalizacja w aucie Oś przednia

Grubość [mm] 16.7

Szerokość [mm] 190

Wysokość [mm] 106.3

System hamulcowy Brembo

174,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Klocki hamulcowe - komplet B110981 DENCKERMANN

  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia
  • Grubość [mm]:  16.7
  • Szerokość [mm]:  190
  • Wysokość [mm]:  106.3
  • System hamulcowy:  Brembo
Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 37391
APEC PAD1317
ATE 13 0460 4993 2
ATE 13.0470-4993.2
ATE 13046049932
ATE 13047049932
ATE 604993
BENDIX 573282B
BOSCH 0 986 424 739
BOSCH 0986424739
BOSCH 0986TB2455
BRAKE ENG PA1559
BREMBO P85065
DELPHI LP1997
E.T.F. 121099
FEBI 16460
FERODO FDB1626
FERODO FSL1626
FIRST LINE FBP3614
FMSI 7878-D1014
FRITECH 6700
FTE BL1823A2
GIRLING 6115489
HELLA 8DB 355 018-691
HELLA 8DB355018691
ICER 181595
JURID 573282J
JURID 573282JC
KAGER 351015
KAWE 81604
LPR 05P1257
LUCAS_ELEC 6115482
MAG 363702161395
METELLI 2206540
MEYLE 0252369317
MEYLE 0252369317PD
MGA 780
MIN MDB2751
MIN MDB2752
NECTO FD7069A
PAGID T5148
PEX 7.716
PEX 7716
PEX 7716S
PORSC 955 351 939 10
PORSC 955 351 939 11
PORSC 955 351 939 12
PORSC 955 351 939 13
PORSC 955 351 939 14
PORSC 955 351 939 15
PORSC 95535193910
PORSC 95535193911
PORSC 95535193912
PORSC 95535193913
PORSC 95535193914
PORSC 95535193915
QH BENELUX 7540
QUINTON HA BP1461
RAICAM 2650
REMSA 099500
ROADHOUS 2995 00
SBS 224772
SWAG 30916460
TEXTAR 13.0460-4993.2
TEXTAR 23693 167 0 4
TEXTAR 2369302
TEXTAR 2369316204
TEXTAR 2369316704
TEXTAR 2369381
TRISCAN 811029049
TRW GDB1548
TRW GDB1548DTE
VAICO V108189
VAICO V108190
VALEO 597473
VALEO 598656
VW 4L0 698 151 A
VW 4L0 698 151 B
VW 4L0698151C
VW 7L0698151A
VW 7L0698151C
VW 7L0698151E
VW 7L0698151G
VW 7L0698151J
VW 7L0698151P
VW 7L0698151R
VW 7L6698151A
VW 7L6698151D
ZIMMERMANN 23693.165.1
ZIMMERMANN 236931651
ZIMMERMANN 236931652
ZIMMERMANN 236931659
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (16)

Opinie o Klocki hamulcowe - komplet B110981 DENCKERMANN

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
zamówienie przyszło na drugi dzień, bardzo szybko. same klocki działają sprawnie, świetna cena jak za klocki denckermanna
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
tanie i godne polecenia klocki od denckermanna, fajnei trzymają i hamują. nie mam się do czego przyczepić, polecam
opinie puchar
2019-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
komplet klocków idealny do toyoty rav, bardzo fajnie hamuja, nic nie szarpie, szczerze polecam!
opinie puchar
2019-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Musiałem ostatnio wymienić klocki bo niestety częsta jazda z górki na wciśniętym hamulcu jak się okazało spowodowała ich dużo szybsze zużycie, duża temperatura i problem, klocki do wymiany. Na szczęście to nie jakiś kolosalny koszt, zamawiając tutaj więc, wymieniliśmy i auto hamuje jak nowe. Przy okazji wymieniłem od razu te na drugiej osi, chociaż jeszcze nie było z nimi tak źle. Warto zawsze sprawdzić przy okazji obie osie, bo rzadko kiedy zużywają się w takim samym stopniu. Jak o mnie chodzi to jeżdżę dużo i raczej intensywnie, więc szczerze mogę każdemu te klocki od denckermanna polecić, no tym bardziej że przełożenie jakości do ceny jest naprawdę dobre. Jakość tych klocków osobiście oceniam bardzo wysoko i dosłownie nie mam do im czego zarzucić czy do czego się przyczepić. Wydaje mi się że w tej cenie nie znajdziecie lepszych, no i fajnie że mamy na nie gwarancję.

opinie puchar
2019-04-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Wybrałem klocki hamulcowe denckermann bo są idealnie dopasowane do mojego samochodu, solidne i zrobione z porządnego materiału. Mój mechanik mówił, że jego zdaniem jedne z lepszych i w dobrej cenie. To w sumie było dla mnie średnio istotne bo bezpieczeństwo jest najważniejsze i nie warto oszczędzać, ale całkiem przyjemnie dla portfela, że te mają fajną cenę. Uważam, że są naprawdę wytrzymałe, tym bardziej że moja jazda jest dość wymagająca, dużo gór, górek, uroki mieszkania na Podhalu. Tak czy siak, hamulce mają się gdzie sprawdzić. Słyszałem, że starczają na długi czas, ale to ocenię po jakimś czasie. Na ten moment jestem zadowolony ze skuteczności hamowania, odkąd zamontowaliśmy nowe klocki i uważam, że warto się na nie zdecydować. Piszczenie zniknęło całkowicie. Możecie w ciemno kupować, polecam.

opinie puchar
2019-03-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobre klocki, fajnie trzymają zero piszczenia itp. Polecam każdemu kto szuka do toyoty corolli. Pasują idealnie! Polecam!
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetna opcja dla golfa, no i dosyć budżetowa, polecam
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wytrzymałe i baaardzo dobre cenowo, warto rozważyć
opinie puchar
2019-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
fajna i tania opcja dla opla astry
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Moje renault laguna chodzi elegancko,a jeżdżę dużo i intensywne, także szczerze polecam klocki denckermanna. i bardzo konkurencyjna cena
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość tych klocków oceniam wysoko, bo po prostu da radę na nich przejechać duuużo kilometrów, na luzie można zrobić 50 tysięcy, polecam, nie mam do czego się przyczepić. nawet cena super! nie znajdziecie nic lepszego w tej cenie
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
preferuję zakupy online, ponieważ zawsze wychodzi mi najtaniej. Dzięki za szybką dostawę!
opinie puchar
2018-11-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Śmiało mogę zarekomendować klocki denckermann, przejechałem na nich pół świata i dały radę, więc polecam
opinie puchar
2018-11-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobre klocki to podstawa, ja polecam denckermanna
opinie puchar
2016-10-03
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobre i niedrogie klocki. Pięknie hamują, nie piszczą. Bez wad :)
opinie puchar
2016-06-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość wykonania oraz funkcjonowanie na najwyższym poziomie. Do passata B5 bardzo dobry wybór.

Klocki hamulcowe - komplet B110981

Klocki hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy w samochodzie to absolutna podstawa zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy autem. Dobra kondycja poszczególnych elementów zapewnia możliwość zatrzymania samochodu w nagłej, niekiedy wręcz awaryjnej sytuacji. Aby tak było, należy regularnie kontrolować stan m.in. klocków hamulcowych i w razie potrzeby dokonywać ich wymiany na nowe.

Klocki hamulcowe to typowy element eksploatacyjny. Zużycie tych podzespołów następuje stopniowo, dlatego zdarza się, że kierowca nie zauważa gorszego hamowania podczas codziennej eksploatacji a wręcz przyzwyczaja się do gorszej sprawności klocków hamulcowych, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do tragedii. Dlatego producenci zaczęli stosować specjalne czujniki (akustyczne i elektroniczne), informujące kierowcę o tym, że zbliża się konieczność wymiany klocków hamulcowych.

Do wymiany klocków hamulcowych dochodzi mniej więcej co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przebieg nie warunkuje jednak konieczności wymiany w stu procentach. Wiele zależy od stylu jazdy kierowcy, sposobu eksploatacji oraz mocy silnika zastosowanego w pojeździe. Sama wymiana klocków hamulcowych jest w zasadzie stosunkowo prosta i można jej dokonać we własnym zakresie. Jeżeli zdecydujemy się na wymianę w warsztacie, przyjdzie nam zapłacić w granicach 50 – 100 zł za wymianę kompletu.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego kompletu dobrej jakości klocków hamulcowych na iParts.pl, gdzie znajdziecie najbardziej polecane marki na rynku motoryzacyjnym. Jednocześnie odradzamy kupowania klocków nieznanego pochodzenia bez zdefiniowanego producenta. To klocki z reguły bardzo głośne, pylące i o stosunkowo niskiej trwałości.

DENCKERMANN

Denckermann to firma oferująca części samochodowe o zasięgu ogólnoeuropejskim z główną siedzibą w Warszawie. Firma posiada bogatą ofertę, a na pierwszy plan wychodzą filtry samochodowe. Dużą popularnością cieszą się filtry powietrza Denckermann, ponadto producent oferuje również filtry paliwa, oleju i kabinowe.

Od początku powstania firmy najważniejszym obszarem jej działania jest produkcja filtrów, jednak oferta jest o wiele bogatsza. Obecnie znajduje się w niej ponad 10 tys. referencji produkowanych w ramach 9 linii produkcyjnych. Ważny obszar działalności firmy Denckermann stanowi produkcja elementów układu zawieszenia. W fabrykach należących do przedsiębiorstwa powstają m.in. wahacze Denckermann. Ponadto, marką Denckermann desygnowane są wysokiej jakości amortyzatory. W ofercie znajdują się również części układu kierowniczego oraz hamulcowego. Producent dystrybuuje klocki, tarcze i szczęki hamulcowe.

Denckermann to bardzo młoda firma, która pojawiła się na rynku dopiero w 2006 roku. Przez ten czas zdołała jednak zdobyć zaufanie klientów w Polsce oraz w innych krajach europejskich. Zaledwie w ciągu kilku lat liczba referencji w ofercie producenta uległa podwojeniu, a w warszawskich zakładach zwiększono zatrudnienie. W stolicy Polski powstają części samochodowe Denckermann, znajduje się tutaj również oddział obsługi dystrybucyjnej i finansowej firmy. Autoczęści Denckermann cechuje niska cena, pod którą jednak kryje się towar wysokiej jakości. Stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku więcej niż zadowalający.

Obsługa klienta