-7% NA CZĘŚCI SAMOCHODOWE SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
3 3 3 3
4 4 4 4
9 9 9 9
0 0 0 0
3 3 3 3

Filtr powietrza HENGST FILTER E127L

Filtr powietrza HENGST FILTER  E127L
Filtr powietrza HENGST FILTER E127L
Powiększ
HENGST FILTER

Producent: HENGST FILTER

Kod produktu: E127L

Jednostka: szt.

Rodzaj filtra: Wkład filtra Najczęściej spotykany rodzaj filtra, szczególnie wśród filtrów powietrza lub kabinowych. Jego budowa to tak naprawdę, samo wnętrze filtrujące, bez obudowy metalowej czy plastikowej, którą najczęściej jest jakiś element samochodu. Łatwa wymiana sprawia, że zdecydowana większość osób powinna szybko sobie z nią poradzić.
dowiedz się więcej...

Średnica zewnętrzna [mm]: 270,0

Średnica wewnętrzna 1 [mm]: 158,0

Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 10,0

Wysokość [mm]: 572,0

EAN: 4030776046328

Numer katalogowy: 7339310000

Stan: Fabrycznie nowy

257,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Filtr powietrza E127L HENGST FILTER

Parametry
Rodzaj filtra:  Wkład filtra
Średnica zewnętrzna [mm]:  270,0
Średnica wewnętrzna 1 [mm]:  158,0
Średnica wewnętrzna 2 [mm]:  10,0
Wysokość [mm]:  572,0
Część znajduje się w kategorii: Filtr powietrza
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ACDELCO PC 445
ALCOFILTER MD-388
ARMAFILT L-270/580.0
ASAS HF 307
BALDW PA2757
BALDW PA2914
BOSCH 1 457 429 999
BOSCH 1 457 432 187
BOSCH 1 457 433 670
BOSCH S 2187
BOSCH S 3670
CLEANF MA 530
COOPE AZA 189
CROSL 9576
DONALDSON P140035
DONALDSON P770035
DONALDSON P777105
DONALDSON P777154
DONIT 49.30.448
EUROFILTER 010038
FEBI 06779
FEBI 6779
FILFILTER HP 984
FILFILTER HP 995
FILTRON AM 408
FILTRON AM 408/1
FILTRON AM 442/1
FLEETGUARD AF1608M
FLEETGUARD AF4641M
FODEN Y03727407
FRAD 106.118.04/20
FRAM CA4278
FRAM CA4942
FRAM CA4943
GIF GA 467
KNECHT AG 243
KNECHT LX 84
LAUTR FA 3153
LUBERFINER LAF1743
MANN C 27 1406
MANN C 27 1520
MECAFILTER FA3176
MEYLE 534 321 0002
MISFAT R848
MISFAT R966
PBR AI-3381
PBR AI-3452
PURFLU A 802
PURFLU A 951
PUROLATOR A77427
PZL WA30-2100
RYCO HDA5807
SCT SB 024
SOFIMA S 2070 A
SOFIMA S 7161 A
SOGEFIPRO FLI6579
TECNOCAR A 702
TECNOCAR A 948
TEHO 2209
TEHO 2670
UFI 27.161.00
UFI 27.966.00
UNICO F. AE 27570
UNICO F. AE 27580
VAICO V96-0017
VME CH- 11211
VOLVO 1544428
VOLVO 15444284
VOLVO 1660375
VOLVO 16603755
VOLVO 1660376
VOLVO 1660376-3
VOLVO 1660376-5
VOLVO 475755
WIXFILTERS 42393E
WOODG WGA 437
WOODG WGA 440
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (12)

Opinie o Filtr powietrza E127L HENGST FILTER

opinie puchar
2019-10-13
1/5
Jakość:
1/5
Precyzja:
1/5
Ocena działania
1/5
Ocena użytkownika
1/5
Ogólne wrażenia
1/5
Przestrzegam porzed kupowaniem filtra Hengst E429L do Alfy Romeo GTV i Spider 916. Te filtry maja niewlasciwa budowe i nie pasuja do obudowy filtra w tych modelach. Zglaszalem te sprawe do Hengsta ale bez odpowiedzi.
opinie puchar
2013-10-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Generalnie jestem zadowolony. Mogę szczerze polecić sklep.
opinie puchar
2013-09-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam zakupy w iParts.pl!!
opinie puchar
2013-09-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
wszystko w porządku: dostawa, sama przesyłka, cena, jakość produktu.
opinie puchar
2013-08-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam!!! 5/5 gwiazdek!!! Cała transakcja na najwyższym poziomie!!
opinie puchar
2013-08-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobry filtr powietrza, polecam zakupy w iparts.pl!!
opinie puchar
2013-07-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam naprawdę warto super filtr powietrza
opinie puchar
2013-07-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
jak najbardzije warto kupić ten produkt rzecz bardzo przydatna bez której obyć sie jest cieżko. Polecam.
opinie puchar
2013-07-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Filtr jest częścią częśto wymieniana a wiec opłaca się ta niska cena. polecam :)
opinie puchar
2013-03-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
na plus szybka przesyłka i łatwy montaż filtru
opinie puchar
2013-03-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, blyskawiczna realizacja zamowienia - ja jestem w 100% zadowolony. Polecam kazdemu!!!
opinie puchar
2013-03-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Z tego co czytalem to mechanicy maja raczej dobre zdanie na temat filtrow Hegst. Kupilem, zamontowalem - mam nadzieje, ze nie bedzie problemow. Polecam sklep!

Co sądzisz o produkcie: Filtr powietrza?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Filtr powietrza E127L

Filtr powietrza

Filtr powietrza to bardzo istotny element każdego samochodu. To w końcu tak zwane płuca silnika spalinowego. Sprawny filtr będzie miał bardzo korzystny wpływ na stan techniczny i żywotność jednostki napędowej oraz jej osiągi. By filtr powietrza należycie spełniał swoje zadania musi być jednak regularnie wymieniany na nowy.

Podstawowa rola samochodowego filtra powietrza sprowadza się do zatrzymywania drobinek cząstek stałych, które mogłyby się przedostać do wnętrza jednostki napędowej. Jest to de facto pierwszy podzespół układu dolotowego w samochodzie, który ma do czynienia z zasysanym powietrzem. Z biegiem czasu zdolność filtra do przechwytywania szkodliwych zanieczyszczeń spada, a do silnika może zacząć przedostawać się wiele szkodliwych substancji. Niestety ale odbija się to negatywnie na stanie i kondycji silnika.

Filtry wykonuje się z różnych materiałów, zarówno syntetycznych, jak i tych naturalnych. Niemal każdy producent samochodu zaleca okresową wymianę filtra powietrza przy każdym przeglądzie technicznym, czyli co około 15 – 20 tys. przejechanych kilometrów lub raz do roku.  Po tym właśnie czasie filtr jest z reguły już nieco zapchany. Wymiana filtra powietrza to stosunkowo prosta czynność,  której można dokonać w zasadzie samodzielnie, bez użycia konkretnych narzędzi.

Na zakupie samochodowego filtra powietrza nie warto oszczędzać, tym bardziej, że nie jest to bardzo kosztowny zakup. Wymiana w warsztacie samochodowym także w żaden sposób nie nadwyręży domowego budżetu. Dlatego najlepiej będzie wybrać filtry powietrza uznanych na rynku motoryzacyjnym marek.

HENGST FILTER

Hengst to marka części zamiennych, która może pochwalić się bogatym asortymentem filtrów samochodowych. Największym sukcesem tej firmy są jej nieustające poczynania w dostarczaniu unikalnych i wysokiej jakości filtrów do aut, przy jednoczesnym zapewnieniu dużej ilości numerów referencyjnych.

Ze względu na ogromny sukces marki, Hengst rozszerzył swoje zakłady produkcyjne i centra badawcze na różne obszary na świecie, w tym m.in. w Niemczech i Chinach, z główną siedzibą firmy w USA. Do dnia dzisiejszego Hengst kontynuuje swoje zaangażowanie w dostarczaniu filtrów samochodowych najwyższej klasy.

Przedsiębiorstwo motoryzacyjne Hengst jest niezawodną marką w branży motoryzacyjnej. W przeciwieństwie do typowych filtrów samochodowych, Hengst daje gwarancję, że dostarczane przez markę filtry mają bardzo wysoką zdolność absorpcji i filtracji. Firma dba również o to, aby produkowane filtry były wykonane z wysokiej jakości materiałów, by wytrzymać trudne warunki pracy (np. filtry oleju).

Filtry samochodowe będą kompatybilne zarówno ze starszymi samochodami, jak i nowoczesnymi pojazdami. Trwałość i optymalna wydajność filtrów jest gwarantowana przez długi okres czasu. Hengst oferuje wszystkie standardowe rodzaje filtrów: filtry oleju, filtry powietrza, filtry paliwa oraz kabinowe. Ponadto w ofercie znaleźć można także filtry przekładni kierowniczej oraz podzespoły dla poszczególnych filtrów (obudowy, uszczelki).

Z filtrów marki Hengst korzysta wiele koncernów motoryzacyjnych, które decydują się na montaż tej właśnie marki w swoich samochodach. Filtry dedykowane rynkowi części zamiennych spełniają wszelkie wymagania OE.

Cechy Cześci

Wkład filtra - Najczęściej spotykany rodzaj filtra, szczególnie wśród filtrów powietrza lub kabinowych. Jego budowa to tak naprawdę, samo wnętrze filtrujące, bez obudowy metalowej czy plastikowej, którą najczęściej jest jakiś element samochodu. Łatwa wymiana sprawia, że zdecydowana większość osób powinna szybko sobie z nią poradzić.

Obsługa klienta