Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
3 3 3 3
5 5 5 5
2 2 2 2
4 4 4 4
7 7 7 7

Filtr paliwa HERTH+BUSS JAKOPARTS J1333050

Filtr paliwa HERTH+BUSS JAKOPARTS  J1333050
Filtr paliwa HERTH+BUSS JAKOPARTS J1333050
Powiększ
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Producent: HERTH+BUSS JAKOPARTS

Kod produktu: J1333050

Jednostka: szt

Rodzaj filtra Filtr przewodowy Główne zastosowanie to pneumatyczne układy hamulcowe, gdzie zadaniem tego filtra jest ochrona całego układu przed zanieczyszczeniami. Taki typ filtra stosuje się na przewodzie hamulcowym zasilającym, w przypadku gdy standardowe filtry nie są zintegrowane w złączach między pojazdem silnikowym, a m.in naczepą.
dowiedz się więcej...

Technika połączeń IN 8mm / OUT 8mm

Długość [mm] 122

129,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Filtr paliwa J1333050 HERTH+BUSS JAKOPARTS

  • Rodzaj filtra:  Filtr przewodowy
  • Technika połączeń:  IN 8mm / OUT 8mm
  • Długość [mm]:  122
Część znajduje się w kategorii: Filtr paliwa i obudowa filtra
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
1A FIRST D20297
3RG 97200
AKRON-MALÒ 136011
AKRON-MALÒ 1520013
ALCOFILTER FF-064
AMC FILTER MF-545
ASAM 70243
ASHIKA 30-03-300
ASHUKI M031-07
AUTOMEGA 1800137
AUTOMEGA 180013710
AUTOMOTOR G21
BLUEPRINT ADM52339
BMW 13 32 7 804 958
BMW 13 32 8 517 166
BORG BECK BFF8003
BOSCH 0 450 906 471
BOSCH 0 450 907 006
BSG BSG 30-130-007
CHAMPION CFF100454
CHAMPION L454/606
CITRO 1901 78
CITRO 190195
CITRO 9649448880
CITRO E148068
CLEANF MGC1683
COMLINE EFF147
COOPERSFIA FP5751
CSV ELECTR CST9212
DELPHI 9305-108C
DELPHI HDF939
DENCKERMAN A130063
DENCKERMAN A130064
DIAMAX DF3093
DIEDERICHS 1422505
DJ PARTS FF1263
FARE SA 10311
FAST FT39090
FIAT 9401901788
FIAT 9467616080
FILTRON PS974/1
FISPA 81.212
FORD 1232325
FORD 1254391
FORD 1340105
FORD 1458065
FORD 1543178
FORD 3M5J-9176-AA
FORD 3M5Q-9155-BB
FORD 3M5Q-9155-CA
FORD 3M5Q-9155-CB
FORD 3M5Q-9176-BA
FRAM P9947
FRIGAIR FL05.402
HEN H219WK
HOFFER 4702
IPS PARTS IFG-3349
ITN FF1001D/L
JAPANPAR FC-300S
JAPKO 30300
JC PREMIUM B33050PR
JC PREMIUM B38032PR
JPG 4118700209
JPG 6018700200
JPG 6018700209
JSASAKASHI FS1028
KAGER 11-0322
KAISHIN FC-1184OE
KAISHIN FC1184
KAMOKA F303201
KAVO PARTS MF545
KLAXCAR FE037z
KNECHT 06683098
KNECHT 6683098
KNECHT 70561318
KNECHT KL 431
KNECHT KL 431D
KOLBENSCHM 50014129
KRAFT AUTO 1726200
KSHKOSHIMO 18040084054
LUCASFILTE LFDF121
LYNXAUTO LF-1303
MAG 150300024700
MAG 152071760868
MAG 154066831060
MAG 154070561321
MAHLE 06683106
MAHLE 6683106
MAHLE 70561318
MAHLE 70561321
MAHLE KL 431D
MANN WK 939/2
MANN WK 939/2 Z
MAPCO 63403
MAXGEAR 26-0534
MAZDA Y601-13-480
MAZDA Y602-13-480
MAZDA Y602-13-480A
MAZDA Y602-13-ZA5
MAZDA Y602-13-ZA5A
MDR MFF3300
MEATDORIA 4702
MECAFILTER ELG5297
MECAFILTER G21
METALCAUCH 05392
MEYLE 11-14 323 0000
MFILTER DF 3513
MGA FG2004
MISFAT F110
MOTAQUIP VFF476
MOTAQUIP VFL476
MS 939/2-KF-PCS-MS
MULLER FIL FN297
NIPPARTS N1333060
NPS M133A18
OPENPARTS EFF5010.20
OPTIMAL FF-01505
OSSCA 12755
P.B.R. FC-4028
PATRON PF3159
PEMEBLA JAPFC-300S
PERFEC/ADL 06683106
PEUGEOT 1901 67
PEUGEOT 1901 81
PEUGEOT 1901 95
PEUGEOT E148068
PROFIT 1530-2544
PURFLU FCS710
PUROLATOR F59229
QUINTON HA 6018700209
SAKURA FS-1737
SAKURAAUTO FS-1737
SCT ST 6093
SIDAT 81.212
SIVENTO S30057
SOFIMA S 7420 NR
SOGEFIPRO FP5751
SOLIDAUTO M203029
STARLINE SFPF7787
STC T405392
STELLOX 2100500SX
SUZUKI 15410-73J00
SUZUKI 15410-73J00-000
SUZUKI 15410-73J10
SUZUKI 15410-73J10-000
SUZUKI 15413-73J00-000
SUZUKI 15430-73J00-000
Sampiyon F CS 3041 MP
TECNECO FI GS9947-P
TECNECO FI GS9947/1-P
TECNOCAR RN247
TOPRAN 720 947
TTC 08.38.003
UFI 24.027.00
UNICO F. FI111212
UNIFLUX XN391
VAICO V25-0147
VALEO 587501
VOLVO 30711072
VOLVO 30750085
VOLVO 31219584
WILMINK WG1018975
WILMINK WG1214986
WILMINK WG1408937
WILMINK WG1499197
WILMINK WG1748007
WIXFILTERS WF8360
ZEKKERT KF-5524
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (2)

Opinie o Filtr paliwa J1333050 HERTH+BUSS JAKOPARTS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2013-08-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wszystko w porządku, nie mogę powiedzieć złego słowa na poziom obsługi ani czas dostawy.
opinie puchar
2013-07-01
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wszystko się zgadza - rozmiar, cena. Łatwy montaż wszystko OK mogę szczerze polecić.

Filtr paliwa J1333050

Filtr paliwa i obudowa filtra

Filtr paliwa to element wyposażenia pojazdu odpowiedzialny za zatrzymywanie zanieczyszczeń zawartych w benzynie lub oleju napędowym. Składa się z części filtrującej z wkładem oraz metalowej, odpornej na korozję, obudowy. Ponadto, jego zadaniem jest również częściowe wytrącanie wody z paliwa. W benzynie, a tym bardziej w oleju napędowym, znajdują się duże ilości zanieczyszczeń, nawet jeśli mówimy o paliwie najwyższej jakości. Jeżeli przedostają się one do jednostki napędowej, sieją tam spustoszenie, powodując przedwczesne zużycie silnika.

W silnikach benzynowych filtry paliwa zatrzymują zanieczyszczenia o wielkości 10 μm i większe. Jest to zupełnie wystarczające, ażeby zachować silnik w dobrym stanie. Jednak silniki diesla są zdecydowanie bardziej narażone na szkodliwe działanie zanieczyszczeń, ponadto w oleju napędowym jest więcej niepożądanych substancji niż w benzynie. Dlatego też filtr oleju napędowego powinien filtrować cząsteczki o wielkości 3 μm i większe.

Zatkany filtr paliwa można poddać czyszczeniu, jednak większość fachowców zaleca wymianę tego elementu. Podobnie w przypadku każdego innego uszkodzenia – np. usterki mechanicznej. Zwykle lepiej nie czekać, aż filtr paliwa przestanie działać, lepiej wymienić go zawczasu w trosce o stan jednostki napędowej. W silnikach benzynowych zaleca się wymianę co 25 do 100 tys. kilometrów, w zależności od jakości używanego paliwa oraz jakości samego filtra. W jednostkach wysokoprężnych wskazana jest coroczna wymiana filtra paliwa i obudowy przed zimą.

Cechy Cześci

Filtr przewodowy - Główne zastosowanie to pneumatyczne układy hamulcowe, gdzie zadaniem tego filtra jest ochrona całego układu przed zanieczyszczeniami. Taki typ filtra stosuje się na przewodzie hamulcowym zasilającym, w przypadku gdy standardowe filtry nie są zintegrowane w złączach między pojazdem silnikowym, a m.in naczepą.

Obsługa klienta