DO 9% RABATU NA CZĘŚCI SAMOCHODOWE! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
3 3 3 3
0 0 0 0
8 8 8 8
5 5 5 5
9 9 9 9

Filtr oleju MEAT & DORIA 15056

Filtr oleju MEAT & DORIA  15056
Filtr oleju MEAT & DORIA 15056
Powiększ
MEAT & DORIA

Producent: MEAT & DORIA

Kod produktu: 15056

Jednostka: szt

Rodzaj filtra Filtr przykręcany Wśród filtrów przykręcanych, najczęściej można spotkać filtry olejowe, które przykręcane są do podstawy filtra lub chłodniczki olejowej. Ten typ filtrów jest jednym z prostszych do wymiany, ponieważ wystarczy odkręcić zużyty filtr i przykręcić nowy, pamiętając oczywiście o mocy dokręcenia, aby nie zruszyć uczelki.
dowiedz się więcej...

Wymiar gwintu M 20 X 1,5

Wysokość [mm] 50

17,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Filtr oleju 15056 MEAT & DORIA

  • Rodzaj filtra:  Filtr przykręcany
  • Wymiar gwintu:  M 20 X 1,5
  • Wysokość [mm]:  50
Widok karty produktu w PDF: Filtr oleju (MEAT & DORIA 15056)
Część znajduje się w kategorii: Filtr oleju
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
1A FIRST L40272
ACDELCO X4112E
ACDELCO X106
ACDELCO X95
ALCOFILTER SP1039
ALCOFILTER SP1127
ALFA 55189961
ALFA 0055189961
ALFA 73500506
AMC FILTER 8933004195
BOSCH 0451103181
BOSCH 0 451 103 233
BOSCH 0 451 103 216
BOSCH 0 451 103 293
BOSCH 0 451 103 336
CHAMPION F136/144
CHAMPION F136/606
CHRYS J0871919
CHRYS J0033408
CITRO 1109A5
CITRO 1109A4
CITRO MLS000462A
CITRO MLS000602
CLEANF DO1800
CLEANF DO210
CLEANF DO211
CLEANF DO831
CLEANF DO909
CLEANF DO939
COMLINE EOF063
COMLINE EOF025
DELPHI FX0150
DELPHI FX0042
DELPHI FX0044
DEUTZ FAHR 1052175136
DEUTZ FAHR 12850312
FIAT 55189961
FIAT 0055189961
FIAT 73500506
FILFILTER ZP3180
FILTRON OP643/3
FISPA 110.041
FORD 5029228
FORD 5029227
FORD 5029226
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
FRAM PH5113
FRAM PH2992
FRAM PH4547
FRAM PH4548
FRAM PH5354
FRAM PH5795
FRAM PH5796
GM 09111019
GM 93198598
GM 4402718
GM 4403019
GM 93156540
GM 93156290
GM 6439354
GM 9111019
HBJAKOPART J1315020
HEN H11W02
HEN H10W04
HEN H12W02
HOFFER 15056/11
HOFFER 15056
INTERPARTS IPO1056
IPS PARTS IFL3186
IVECO J1315020
KAGER 100052
KAGER 100106
KNECHT OC548
KNECHT OC309
LANCIA 0055189961
LANCIA 73500506
LANCIA 55189961
LIGIER 112397
LINDE 7700873583
LOMBA 1072175117
LOMBA 2175184
LOMBA 0021751070
LOMBA 2175136
LOMBA 2175117
LOMBA 107217511706
LOMBA 1072175184
LOMBA 2175107
LOMBA 1072175107
LOMBA 107217510700
MAG 154703292090
MAHLE OC548
MANN W86
MANN W75/2
MANN W75/3
MANN W75/4
MANN W813/6
MANN W910/3
MANN W914/20
MANN W914/3
MANN W920/25
MANN W914/24
MAPCO 61218
MAZDA AM1514302
MEATDORIA 15056/11
MEATDORIA 15056
MECAFILTER ELH4300
MICRONAIR 0640066
MITSUBISHI M883804
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MULLER FIL FO272
NIPPARTS J1315020
NIPPARTS J1311028
NIPPARTS J1315015
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 15208BN700
NISSAN 8200033468
OPEL 4449274
OPEL 04402718
OPEL 04403019
OPEL 04449274
OPEL 4402718
OPEL 4403019
OPENPARTS EOF401220
P.B.R. BC1334
PEUGEOT 1109R8
PEUGEOT 1109P1
PEUGEOT 1109N6
PEUGEOT 110991
PEUGEOT 1109L4
PEUGEOT MLS000602
PEUGEOT MLS000462A
PEUGEOT 1109A4
PEUGEOT 1109A5
PSA 1109A4
PSA 1109A5
PSA MLS000602
PSA MLS000462A
PURFLU LS309
PURFLU LS218
PURFLU LS288
PURFLU LS855
PURFLU LS932
PUROLATOR L18366
RENAULT 6001543357
RENAULT 8200867976
RENAULT 8200768913
RENAULT 7700595804
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700073302
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700676302
RENAULT 8200033408
RENAULT 7700695801
RENAULT 7700695804
RENAULT 7700033408
RENAULT 7701043377
RENAULT 7701349452
RENAULT 7701349720
RENAULT 7701349725
RENAULT 7701349752
RENAULT 7701727480
RENAULT 7702144083
RENAULT 7708715147
RENAULT 8933004195
RENAULT 8983501900
RENAULT 8983601900
RENAULT 7700873603
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700734945
RENAULT 7700730077
RENAULT 7700728310
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700735917
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700869390
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700855853
RENAULT 7700854852
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700744879
RENAULT T 5000791145
RENAULT T 7700730077
SCT SM142
SIDAT 110.041
SOFIMA S3418R
SOGEFIPRO FT5341
SULLA 1381
SUZUKI 1651084CT0000
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084CT0
TECNOCAR R22
TECNOCAR R222
TECNOCAR R21
TECNOCAR R197
TECNOCAR R100
TECNOCAR R929
UFI 2341800
UFI 2319500
UFI 2319400
UFI 2341900
UFI 2346000
WE PARTS 311110111
WE PARTS 311110022
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Filtr oleju 15056 MEAT & DORIA

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Filtr oleju 15056

Filtr oleju

Filtr oleju to element eksploatacyjny każdego samochodu, który wyłapuje zanieczyszczenia i gwarantuje tym samym czyste środowisko dla pracy silnika spalinowego oraz oleju silnikowego. Praca tego podzespołu nie należy jednak do łatwych, bo odbywa się między innymi w bardzo wysokich temperaturach.

Zużycie filtra oleju silnikowego to pojęcie stosunkowo względne. Należy go po prostu wymieniać za każdym razem, gdy dokonujemy wymiany oleju. Czyli raz do roku lub po przejechaniu przebiegu od 15 000 do 30 000 km. Filtr oleju został w końcu zamontowany po to, by zbierać zanieczyszczenia. Dlatego jeżeli wlejemy do silnika nowy olej, to wszelkie zanieczyszczenia ze starego filtra i tak dostaną się do silnika.

Regularna wymiana filtra oleju jest bardzo ważna, bo zatrzymuje się na nim bardzo dużo szkodliwych substancji. Zanieczyszczania te nie są korzystne dla kondycji jednostki napędowej, dlatego tak ważna jest ich skuteczna filtracja.

Zarówno olej, jak i filtr oleju silnikowego można wymienić samodzielnie, ale potrzeba do tego doświadczenia. Dlatego nieznającym się na rzeczy, zaleca się powierzenie tych czynności warsztatowi. Podczas wymiany oleju silnikowego wraz z filtrem warto pamiętać o stosowaniu jak najlepszych jakościowo podzespołów. Nie ma co oszczędzać na tym elemencie, bo zakup tego elementu naprawdę nie należy do kosztownych. 

Zakup i wymiana filtra oleju to naprawdę niewielki koszt. Podczas zakupu nowego egzemplarza można kierować się zaleceniami producenta pojazdu względem proponowanego rodzaju filtra lub zdecydować się na filtry renomowanych marek, polecanych przez specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Cechy Cześci

Filtr przykręcany - Wśród filtrów przykręcanych, najczęściej można spotkać filtry olejowe, które przykręcane są do podstawy filtra lub chłodniczki olejowej. Ten typ filtrów jest jednym z prostszych do wymiany, ponieważ wystarczy odkręcić zużyty filtr i przykręcić nowy, pamiętając oczywiście o mocy dokręcenia, aby nie zruszyć uczelki.

Obsługa klienta