Filtr oleju MAGNETI MARELLI 154086363590

Filtr oleju MAGNETI MARELLI 154086363590
Filtr oleju MAGNETI MARELLI 154086363590
Powiększ
MAGNETI MARELLI

Producent: MAGNETI MARELLI

Kod produktu: 154086363590

Rodzaj filtra Filtr przykręcany Wśród filtrów przykręcanych, najczęściej można spotkać filtry olejowe, które przykręcane są do podstawy filtra lub chłodniczki olejowej. Ten typ filtrów jest jednym z prostszych do wymiany, ponieważ wystarczy odkręcić zużyty filtr i przykręcić nowy, pamiętając oczywiście o mocy dokręcenia, aby nie zruszyć uczelki.
dowiedz się więcej...

Wymiar gwintu M20x1,5

Wysokość 1 [mm] 86,5

EAN 4009026015674

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Filtr oleju 154086363590 MAGNETI MARELLI

  • Rodzaj filtra:  Filtr przykręcany Wśród filtrów przykręcanych, najczęściej można spotkać filtry olejowe, które przykręcane są do podstawy filtra lub chłodniczki olejowej. Ten typ filtrów jest jednym z prostszych do wymiany, ponieważ wystarczy odkręcić zużyty filtr i przykręcić nowy, pamiętając oczywiście o mocy dokręcenia, aby nie zruszyć uczelki.
    dowiedz się więcej...
  • Wymiar gwintu:  M20x1,5
  • Wysokość 1 [mm]:  86,5
Część znajduje się w kategorii: Filtr oleju
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AC X146
ACDELCO PF1177
ACDELCO PF9
ACDELCO X120
ACDELCO X88
ACDELCO X92
ALCOFILTER SP819
ALCOFILTER SP911
ALCOFILTER SP989
ALCOFILTER SP-989
AMC HO824
AMC IO3324
AMC MO511
AMC MO526
AMC FILTER HO824
AMC FILTER IO3324
AMC FILTER MO432
AMC FILTER MO433
AMC FILTER MO511
AMC FILTER MO526
ASHIKA 10-03-316
BALDW B1402
BALDW B1404
BALDW B173S
BALDW B530
BOSCH 0 451 103 316
BOSCH 0 451 103 359
BOSCH 0 451 103 364
BOSCH 0 986 452 007
BOSCH 0 986 452 016
BOSCH 0 986 452 036
BOSCH 0 986 452 041
BOSCH 0 986 452 061
BOSCH 0 986 452 554
BOSCH 0 986 452 605
BOSCH 0 986 452 606
BOSCH 0 986 AF1 000
BOSCH 0 986 AF1 001
BOSCH 0 986 AF1 015
BOSCH 0 986 AF1 038
BOSCH 0 986 AF1 039
BOSCH 0 986 AF1 056
BOSCH 0 986 AF1 057
BOSCH 0 986 AF1 061
BOSCH 0 986 AF1 092
BOSCH 0 986 AF1 145
BOSCH 0 986 AF1 180
BOSCH 0 986 AF1 186
BOSCH 0 986 B00 015
BOSCH 0 986 B00 023
BOSCH 0 986 B00 024
BOSCH 0451103316
BOSCH 0451103364
BOSCH 0986452016
BOSCH 9 000 022 192
BOSCH 9 000 022 798
BOSCH F 002 H20 369
BOSCH O126
BOSCH P2016
BOSCH P3316
BOSCH P3364
CATER 9Y4491
CATER 9Y4512
CHAMP PH2867
CHAMPION CR02/036
CHAMPION F111
CHAMPION F119
CHAMPION F126
CHAMPION F126/606
CHAMPION F128
CHAMPION F128/606
CITRO 1109AE
CITRO 1109CG
CITRO 1109Q3
CLEANF DO 324
CLEANF DO 327
CLEANF DO 828
CLEANF DO 853/A
CLEANF DO 862
CLEANF DO 895
CLEANF DO 912
CLEANF DO 925/A
CLEANF DO324
CLEANF DO327
CLEANF DO328
CLEANF DO853/A
CLEANF DO925/A
COOPE Z1129
COOPE Z527
COOPE Z73
COOPERSFIA FT5407
CROSL 2123
CROSL 2142
CROSL 2145
CROSL 2163
CROSL 310
CROSL 368
DELPHI FX0066
DONALDSON LFP550173
DONALDSON P550173
DONALDSON P779193
DONALDSON P779213
FEBI 32100
FIAT 71736161
FILTRON OP536
FILTRON OP575
FILTRON OP598
FILTRON OP633
FIRST LINE FLF522
FIRST LINE FLF542
FIRST LINE FLF545
FLEETGUARD LF3336
FLEETGUARD LF3537
FLEETGUARD LF3644
FLEETGUARD LF3691
FLEETGUARD LF3996
FLEETGUARD LF798
FORD 3396825
FORD 3803268
FORD 3891893
FORD 5006227
FORD 5010038
FORD 5012574
FORD F12Z6731B
FORD F32Z6731A
FRAM PH3562
FRAM PH3950
FRAM PH4870
FRAM PH5317
FRAM PH5343
FRAM PH5949
GM 649012
GM 649013
GM 90541162
GM 90541163
GM 91151707
GM 91151708
GM 94455103
GMC 90511146
GMC 90541162
GMC 91151707
GMC 93156093
GMC 93156247
GMC 93156667
GUD Z112
HBJAKOPART 1313016
HBJAKOPART 1315010
HBJAKOPART J1313002
HBJAKOPART J1313016
HBJAKOPART J1315015
HEN H20W07
HEN H97W05
HONDA 15400PLC003
HONDA 15400PLC004
HYUNDAI 2630002500
HYUNDAI 2630002750
HYUNDAI 2630021010
ISUZU 831567509
ISUZU 8943142632
ISUZU 94314263
ISUZU JEY014302
JAPANPAR FO-316S
KAGER 10-0044
KIA 0FE3R14302
KIA K71014710
KIA K90014300A
KIA OFE3R14302
KNECHT OC196
KOLBENSCHM 105OS
KOLBENSCHM 109OS
KOLBENSCHM 50013105
KOLBENSCHM 50013109
KOMAT 4316740
KOMAT 8941494180
KOMAT 8942435020
KOMAT 89425111011
KOMAT 8943687270
KOMAT 8944128150
KOMAT 8944304110
KOMAT 94243502
KOMAT 94430411
KOMAT YM12915035151
LADA 212151012005
LADA 21215101200500
LAUTR ELH4233
LOMBA 21751131
MAHLE OC 196
MAHLE OC 230
MAHLE OC 608
MAHLE OC196
MAHLE OC230
MAHLE ORIG 78636359
MAHLE ORIG 78753352
MANN W610/3
MANN W610/82
MANN W815/80
MAPCO 61556
MAZDA 2630002500
MAZDA FEY014302A
MAZDA G6Y014302A
MAZDA HE1923802
MAZDA JE1514302
MAZDA JEY014302
MAZDA JEY0143029A
MAZDA N3R114302
MEATDORIA 15060
MEATDORIA 15069
MEATDORIA 15069/14
MEATDORIA 15131
MEATDORIA 15131/12
MEATDORIA 15318
MEATDORIA 15318/3
MECAFILTER ELH4146
MECAFILTER ELH4233
MECAFILTER ELH4260
MEYLE 614 322 0000
MITSUBISHI 1230A105
MITSUBISHI 30A4000100
MITSUBISHI 30A4000101
MITSUBISHI 30A4000102
MITSUBISHI 30A4000103
MITSUBISHI D001450
MITSUBISHI K4662010
MITSUBISHI K486201
MITSUBISHI MD001445
MITSUBISHI MD007095
MITSUBISHI MD007360
MITSUBISHI MD030795
MITSUBISHI MD031805
MITSUBISHI MD061445
MITSUBISHI MD071462
MITSUBISHI MD071462A
MITSUBISHI MD084693
MITSUBISHI MD135737
MITSUBISHI MD136466
MITSUBISHI MD322508
MITSUBISHI MD325714
MITSUBISHI MD360935
MITSUBISHI MR984204
MITSUBISHI MZ690070
MITSUBISHI MZ690070T
MITSUBISHI MZ690072
MITSUBISHI MZ690115
MITSUBISHI XD00145
MITSUBISHI XD031805
MONARK 30758880
MOTOR EFL254
MOTOR EFL285
MOTOR FL822
NIPPARTS J1313002
NIPPARTS J1313003
NIPPARTS J1313004
NIPPARTS J1313012
NIPPARTS J1313016
NIPPARTS J1315010
NISSA 1520831U00
NISSA 152089E000
OPEL 649006
OPEL 649007
OPEL 649012
OPEL 649013
OPEL 649014
OPEL 90511146
OPEL 94314263
OPEL VOF225
OPEL VOF500
OPEL VOF88
P.B.R. BC-1317
P.B.R. BC-1318
PBR BC1132
PBR BC1145
PEUGE 1109AE
PEUGE 1109CG
PEUGE 1109Q3
PROTO 414505
PROTO MD031805
PROTO PW510253
PROTO PW510577
PURFLU LS207
PURFLU LS225
PURFLU LS287
PUROLATOR L10193
PUROLATOR L14459
PUROLATOR L14620
PUROLATOR L17693
QUINTON HA WL7081
QUINTON HA WL7107
QUINTON HA WL7108
QUINTON HA WL7134
QUINTON HA WL7165
QUINTON HA WL7171
QUINTON HA WL7177
QUINTON HA WL7200
SMART 1221800110
SOFIMA S3265R
SOFIMA S6900R
SOGEFIPRO FT4911
SOGEFIPRO FT4947
SOGEFIPRO FT5369
SOGEFIPRO FT5407
TECNOCAR R198
TECNOCAR R304
TECNOCAR R424
TECNOCAR R925
TEHO 4187
TEHO 4319
TEHO OK187
TJFIL FB5421
TOYO TIRES TO243
TOYO TIRES TO245
UFI 23.265.00
UFI 23.485.00
UFI 2313300
UFI 2326500
UFI 2327100
UFI 2348500
UNI GFE233
VALEO 586013
VAUXH VOF156
VAUXH VOF225
VIC C301
VIC C303
VOLVO 30866266
VOLVO 308662667
VOLVO 30866266-7
WIXFILTERS 51381
YANMAR 12915035150
YANMAR 12915035151
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (2)

Opinie o Filtr oleju 154084845520 MAGNETI MARELLI

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-02-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobra firma znana z dobrej jakości
opinie puchar
2016-02-24
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
4/5
Świetna cena jakość również . Polecam
Najlepsze Filtry Oleju tylko w iParts.pl

Filtr olejuFiltr oleju to część, która jest odpowiedzialna za filtrację oleju silnikowego w samochodzie. Ma on bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika oraz jego niezawodność. Podczas pracy silnika, do oleju dostaje się bowiem wiele zanieczyszczeń. Zadaniem filtra jest jego dokładna filtracja i zatrzymanie wszelkich nieczystości ...

Sprawdź Filtr oleju

Więcej o Magneti Marelli

Włoska firma Magneti Marelli zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości części samochodowych wykorzystywanych zarówno w seryjnej produkcji pojazdów, jak i z przeznaczeniem dla sektora części zamiennych. Wewnątrz firmy zatrudnienie znajduje ponad 34 tysiące pracowników, którzy pracują w 83 zakładach produkcyjnych i 12 centrach rozwojowo-badawczych na terytorium 18 krajów całego świata. Części samochodowe Magneti Marelli są ...

Szukaj cześci MAGNETI MARELLI

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X