Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
8 8 8 8
5 5 5 5
2 2 2 2
2 2 2 2
5 5 5 5

Filtr oleju KNECHT OC 1198

Filtr oleju KNECHT  OC 1198
Filtr oleju KNECHT OC 1198
Powiększ
KNECHT

Producent: KNECHT

Kod produktu: OC1198

Jednostka: szt

Rodzaj filtra Filtr przykręcany Wśród filtrów przykręcanych, najczęściej można spotkać filtry olejowe, które przykręcane są do podstawy filtra lub chłodniczki olejowej. Ten typ filtrów jest jednym z prostszych do wymiany, ponieważ wystarczy odkręcić zużyty filtr i przykręcić nowy, pamiętając oczywiście o mocy dokręcenia, aby nie zruszyć uczelki.
dowiedz się więcej...

Średnica obudowy [mm] 65,5

Wysokość [mm] 66,3

Gwintowana złączka M20x1,5

Średnica pierscienia uszczelniającego [mm] 62,3

Średnica wewnętrzna 2 [mm] 56,7

Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] 1,0

Moment dokrecenia [Nm] 16

25,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Filtr oleju OC1198 KNECHT

  • Rodzaj filtra:  Filtr przykręcany
  • Średnica obudowy [mm]:  65,5
  • Wysokość [mm]:  66,3
  • Gwintowana złączka:  M20x1,5
  • Średnica pierscienia uszczelniającego [mm]:  62,3
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]:  56,7
  • Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]:  1,0
  • Moment dokrecenia [Nm]:  16
Widok karty produktu w PDF: Filtr oleju (KNECHT OC 1198)
Część znajduje się w kategorii: Filtr oleju
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BOSCH 0 986B00023
BOSCH 0451103364
BOSCH 0986452007
BOSCH 0986452036
BOSCH 0986452061
BOSCH 0986B00015
BOSCH F026407001
BOSCH F026407142
BOSCH F026407209
DFL 15208-65F0B
FIRST LINE BFO4028
FIRST LINE BFO4215
FRAM PH11275
HEN H97W06
HYUNDAI 2630002500
HYUNDAI 2630002501
HYUNDAI 2630002502
HYUNDAI 2630002503
HYUNDAI 2630003000
HYUNDAI 2630003001
HYUNDAI S2630002500
INFIN 1520865F0C
MANN W6025
MANN W7023
MECAFILTER ELH4440
NISSAN 15208-65F0A
NISSAN 15208-65F0C
NISSAN 152081HC0A
NISSAN 152083J400
NISSAN 152083J400XX
NISSAN 1520865F00
NISSAN 1520865F01
NISSAN 1520865F0A
NISSAN 1520865F0B
NISSAN 1520865F0D
NISSAN 1520865F0E
NISSAN 1520865F10
NISSAN 1520865F1A
NISSAN 152087B000
NISSAN 1520895F0A
NISSAN 152089F600
NISSAN 152089F60A
PURFLU LS965
RENAULT 152009645R
RENAULT 152085758R
RENAULT 152088066R
RENAULT 7701053054
RENAULT 7701068766
RENAULT 8671004310
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Filtr oleju OC1198 KNECHT

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-02-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jedne z lepszych filtrów na rynku polecam ,stosuję je od lat w różnych samochodach
opinie puchar
2018-01-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobry filtr w dobrej cenie, czego chcieć więcej?
opinie puchar
2017-06-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Filtr sprawuje się bezproblemowo. Łatwy w montażu. Czytałem wiele dobrych opinii o tej firmie więc go zamówiłem.
opinie puchar
2017-06-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jak dla mnie lepszych nie ma. Sprawnie zbiera bród i nie miałem problemów z jego montażem. Czasem są problem z dostępnością ale na tak dobry produkt można czekać.
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
SZYBKO I SPRAWNIE WYGLĄDAŁ ZAKUP FILTRA TAKZE SKLEP GODNY POLECENIA
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
profesjonalnie wszystko przebiegło jelsi chodzi o zakupy w tym sklepie także zdecydowanie polecam!
opinie puchar
2016-09-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
POLECAM. BARDZO DOBRA CENA
opinie puchar
2016-02-03
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
4/5
FILTR SPISUJE SIĘ WYŚMIENICIE. MOGĘ POLECECIĆ ŚMIAŁO
opinie puchar
2016-01-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
FILTR GODNY POLECENIA. CENA TEZ BARDZO PRZYZWOITA. MOGĘ SZCZERZE POLECIĆ
opinie puchar
2015-12-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobra jakość, łatwy montaż, dobra cena, a do tego łatwość wyboru po samochodzie, za co plus dla sklepu
opinie puchar
2015-05-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobry filtr, spełnia swoje zadanie, zero problemów z silnikiem
opinie puchar
2015-03-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobra jakość wykonania i doskonale się sprawdza. Przy następnej wymianie, będzie to mój kolejny wybór.
opinie puchar
2015-03-27
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Filtr oleju doskonalej jakosci. Polecam w 100%
opinie puchar
2015-03-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Olej pierwsza klasa.
Dzieki niemu autko smiga jak zwierzyna budzaca sie na wiosne
opinie puchar
2015-02-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jestem zadowolony z zakupów, szybka wysyłka.
opinie puchar
2015-02-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość filtra bardzo dobra, polecam tą firmę.
opinie puchar
2015-02-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Od lat montuje filtry tej firmy i jak zwykle jestem zadowolony z jakości, polecam.
opinie puchar
2015-02-05
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Najwyższa jakość ,w dobrej cenie. Polecam zdecydowanie.
opinie puchar
2015-02-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
filtr pasuje, już zamontowany.
opinie puchar
2015-01-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobra jakość, polecam.
opinie puchar
2015-01-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Super jakość, polecam
opinie puchar
2015-01-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo wysoka jakość, polecam
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobre wykonanie, filtr pasuje.
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość godna uwagi. Używam od lat. Polecam
opinie puchar
2015-01-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka wysyłka, polecam.
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobre części na iparts, Najlepsze ceny na rynku.
opinie puchar
2014-12-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobra jakość.
opinie puchar
2014-12-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Filtr bardzo dobrej jakości. Polecam gorąco.
opinie puchar
2014-12-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Filtr spisuje się naprawdę Dobrze
opinie puchar
2014-10-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Brak najmniejszych przesłanek do kwestionowania jakości. Mechanik chwali, samochód pracuje dobrze więc jestem zadowolony z zakupu. Polecam.

Filtr oleju OC 1198

Filtr oleju

Filtr oleju to element eksploatacyjny każdego samochodu, który wyłapuje zanieczyszczenia i gwarantuje tym samym czyste środowisko dla pracy silnika spalinowego oraz oleju silnikowego. Praca tego podzespołu nie należy jednak do łatwych, bo odbywa się między innymi w bardzo wysokich temperaturach.

Zużycie filtra oleju silnikowego to pojęcie stosunkowo względne. Należy go po prostu wymieniać za każdym razem, gdy dokonujemy wymiany oleju. Czyli raz do roku lub po przejechaniu przebiegu od 15 000 do 30 000 km. Filtr oleju został w końcu zamontowany po to, by zbierać zanieczyszczenia. Dlatego jeżeli wlejemy do silnika nowy olej, to wszelkie zanieczyszczenia ze starego filtra i tak dostaną się do silnika.

Regularna wymiana filtra oleju jest bardzo ważna, bo zatrzymuje się na nim bardzo dużo szkodliwych substancji. Zanieczyszczania te nie są korzystne dla kondycji jednostki napędowej, dlatego tak ważna jest ich skuteczna filtracja.

Zarówno olej, jak i filtr oleju silnikowego można wymienić samodzielnie, ale potrzeba do tego doświadczenia. Dlatego nieznającym się na rzeczy, zaleca się powierzenie tych czynności warsztatowi. Podczas wymiany oleju silnikowego wraz z filtrem warto pamiętać o stosowaniu jak najlepszych jakościowo podzespołów. Nie ma co oszczędzać na tym elemencie, bo zakup tego elementu naprawdę nie należy do kosztownych. 

Zakup i wymiana filtra oleju to naprawdę niewielki koszt. Podczas zakupu nowego egzemplarza można kierować się zaleceniami producenta pojazdu względem proponowanego rodzaju filtra lub zdecydować się na filtry renomowanych marek, polecanych przez specjalistów z branży motoryzacyjnej.

KNECHT

KNECHT to marka będąca częścią grupy MAXHLE Aftermarket. Logiem firmy sygnowane są wysokiej klasy filtry samochodowe przeznaczone do pojazdów wiodących producentów samochodów osobowych i dostawczych. Historia firmy rozpoczęła się w 1899 roku, kiedy to Adolf Knecht otworzył hutęstali i żelaza w Bad Cannstalt, w Niemczech. Od 1929 roku przedsiębiorstwo produkuje filtry paliwa oraz powietrza i oleju. Kolejnym ważnym momentem w dziejach firmy był rok 1955, kiedy to inżynierowie firmy KNECHT opracowali filtr wyposażony w papier jako element filtrujący.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, rozsądnemu zarządzaniu oraz dbałości o jakość firma nadal rozwija swoją ofertę oraz sprzedawane produkty. Obecnie posiada fabryki oraz centra w wielu krajach, m.in. w Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Filipinach, Tajlandii, Chinach i Brazylii. Filtry marki KNECHT trafiają do pojazdów popularnych na naszych drogach producentów. Są to głównie Audi, BMW, Mitsubishi, Alfa Romeo, Porsche, Mercedes-Benz, Volkswagen.

Części samochodowe marki KNECHT kojarzone są z najwyższą jakością, trwałością i coraz chętniej wybierane przez kierowców z całego świata. Jeśli zależy Ci na doskonałej jakości, pewności oraz bezpieczeństwie i dobrej kondycji Twojego silnika to produkty KNECHT będą najlepszym rozwiązaniem.

Cechy Cześci

Filtr przykręcany - Wśród filtrów przykręcanych, najczęściej można spotkać filtry olejowe, które przykręcane są do podstawy filtra lub chłodniczki olejowej. Ten typ filtrów jest jednym z prostszych do wymiany, ponieważ wystarczy odkręcić zużyty filtr i przykręcić nowy, pamiętając oczywiście o mocy dokręcenia, aby nie zruszyć uczelki.

Obsługa klienta

Sklep korzysta z plików cookie tzw. ciasteczek.

X