DODATKOWY RABAT NA AKUMULATORY SAMOCHODOWE! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
8 8 8 8
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
3 3 3 3

Filtr kabinowy WIX FILTERS WP9134

Filtr kabinowy WIX FILTERS  WP9134
Filtr kabinowy WIX FILTERS WP9134
Powiększ
WIX FILTERS

Producent: WIX FILTERS

Kod produktu: WP9134

Jednostka: szt.

Rodzaj filtra: Filtr cząstek stałych Filtr cząstek stałych (DPF) montowany jest tylko w samochodach posiadających silnik wysokoprężny, czyli diesla. Montowany na układzie wydechowym, wyłapuje gazy spalinowe, różnego rodzaju cząstki sadzy i popiołu, dzięki czemu zostaje wyeliminowany czarny dym, który jest znany z samochodów napędzanych olejem napędowym.
dowiedz się więcej...

Długość [mm]: 261

Szerokość [mm]: 165

Wysokość [mm]: 30

EAN: 5050026345116

Stan: Fabrycznie nowy

52,00 Cena zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 100 dni ? X
Jeżeli wykupisz opcję "Bezpieczne zamówienie" masz możliwość skorzystania z darmowego zwrotu bez podania przyczyny aż do 100dni!
Standardowy czas zwrotu bez opcji "Bezpieczne zamówienie" to 14 dni.
Więcej o zwrotach i wymianach
2 lata gwarancji
Nawet 100 dni
na zwrot i wymianę
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Filtr kabinowy WP9134 WIX FILTERS

Parametry
Rodzaj filtra:  Filtr cząstek stałych
Długość [mm]:  261
Szerokość [mm]:  165
Wysokość [mm]:  30
Część znajduje się w kategorii: Filtr kabinowy - przeciwpyłkowy
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
3F QUALITY 1526
3F QUALITY 1558
3F QUALITY 322
3F QUALITY 414
3F QUALITY 558
A.L.FILTER ALC-5244
ACDELCO PU 1025 E
AKS DASIS 830203N
AKS DASIS 831050N
ALCOFILTER MS-6132
ALCOFILTER MS-6164
ARMAFILT K-270/170.30
ASAS HF 6025
ASSO KF-2531
BECKARNLEY 042-2013
BECKARNLEY 0422013
BEHR 7401361
BH SERVICE 352 116-001
BH SERVICE 8FL 352 116-001
BH SERVICE 8FL 352 215-101
BH SERVICE 8FL352215101
BOSCH 1 987 431 047
BOSCH 1 987 431 062
BOSCH 1 987 432 062
BOSCH M2062
CHAMP CAF 1716
CHAMPION CCF0063
CHAMPION N 142
CLEANF NC 2040
CLEANF NC 2056
CLEANF NC 2304 CA
COMLINE EKF150
COOPE ACE 019
COOPE ACE 033
COOPERSFIA PC8027
COOPERSFIA PC8050
COOPERSFIA PCK8050
CORTECO 21651911
CORTECO 21651986
CORTECO 80000744
CORTECO CC1052
CORTECO CP1052
CROSL EC378
CROSLAND F EC378
DELPHI CAF42
DELPHI TSP0325057
DELPHI TSP0325058
DELPHI TSP0325058C
DELPHI TSP0325088
DENSO DCF422P
FEBI 14747
FEBI 14749
FILFILTER HC 7013
FILTREC HC7013
FILTRON K 1117
FRAM CF5853
FRAM CF8714
FRAM CFA8714
GUD AC 50
HEN E920LC
HEN E920LI
HOFFER 8300125
HOFFER 8300125F
HOFFER 8300182
KNECHT LA79
KOLBENSCHM 4246-AC
KOLBENSCHM 50 014 246
LAUTR ELR 7037
LAUTR ELR 7058
MAG BCF 169
MAHLE LA 79
MANN CU 2650
MAPCO 65850
MAPCO 65851
MAPCO 65853
MAPCO 66403
MAPCO 66413
MEATDORIA 17125
MEATDORIA 17125F
MEATDORIA 17182
MECAFILTER ELR7037
MECAFILTER ELR7058
MEYLE 512 319 0002
MEYLE 512 320 0002
MFILTER MAC 60008
MICRONAIR MP056
MICRONAIR MP069
MOTAQUIP VCF 131
MOTAQUIP VCF 385
MOTOK AKX35155
MOTOK ALC5244
MOTOK CAF1716
MOTOK HC7013
MOTOK MAC60008
MOTOK S032
MOTOK SKL2463
MOTOK SS32
MOTOK VCF131
MULLER FIL FC301
P.B.R. AH-7037
P.B.R. AH-7046
PBR AH7037
PBR AH7046
PURFLU AH149
PURFLU AHC149
PUROLATOR C 18124
PUROLATOR C 25483
PUROLATOR C 28147
QUINTON HA QAP 115
QUINTON HA QAP 215
QUINTON HA QAP 246
SCT SA 1124
SOFIMA S 3079 C
SWAG 55 91 4749
TECNOCAR EC378
TEHO 29014
TEHO 29019
TEHO 29034
TTV TI 561
UFI 53.079.00
UNI GFE 2935
UNICO F. AC2570
VALEO 698770
VEMO 95-30-1212
VEMO 95-31-1212
VEMO V95-30-1212
VEMO V95-31-1212
VOLVO 1343232
VOLVO 1343232-2
VOLVO 1343232-3
VOLVO 9134577
VOLVO 9171296
VOLVO 9171296-8
VOLVO 9171483
VOLVO 9184130
VOLVO 9192522
VOLVO 9192523
VOLVO 9488527
WIXFILTERS 24819
WIXFILTERS 24821
WIXFILTERS WP9134
ZAFFO 349
ZAFFO 349F
ZAFFO 378
ZAFFO 378F
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Filtr kabinowy WP9134 WIX FILTERS

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Filtr kabinowy?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Filtr kabinowy WP9134

WIX FILTERS

Wix Filters to amerykański producent filtrów samochodowych. Od 2016 roku marka należy do niemieckiej grupy o globalnym zasięgu – MANN+HUMMEL. Wix Filters to producent wszelkiego rodzaju filtrów stosowanych w samochodach osobowych i ciężarowych. W ofercie znajdują się standardowe filtry oleju, powietrza czy paliwa. Ponadto, wśród 16 000 referencji znajdziemy również produkty o zwiększonej wytrzymałości czy wydajności.

Filtry Wix Filters to nie tylko części do samochodów, ale również do pojazdów użytkowych i maszyn. Producent działa kompleksowo, oferując filtry, które zaspokoją potrzeby niemal całego rynku. Produkowane przez Wix Filters filtry to również modele przeznaczone do traktorów, kosiarek czy maszyn przemysłowych. Od wielu dekad filtry Wix Filters są również montowane w samochodach sportowych i wyścigowych. Producent współpracuje z zespołami sportowymi, dostarczając im najbardziej efektywne i wydajne filtry, jakimi dysponuje.

Wix Filters to firma, która powstała w 1939 roku. Oczywiście początkowo oferta firmy była zdecydowanie uboższa niż dzisiaj. Jednak od początku działalności przedsiębiorstwo stawiało przede wszystkim na jakość, co pozwoliło dość szybko wypracować wysoką pozycję w branży. Przełomowym wydarzeniem było wynalezienie przez inżynierów Wix Filters w 1954 roku puszkowego filtru oleju, który do dziś jest powszechnie stosowany. Obecnie firma dysponuje licznymi oddziałami, fabrykami, oraz laboratoriami badawczymi w 10 krajach na różnych kontynentach. Roczna liczba sprzedanych filtrów Wix Filters sięga ponad 200 milionów sztuk.

Cechy Cześci

Filtr cząstek stałych DPF - Filtr cząstek stałych (DPF) montowany jest tylko w samochodach posiadających silnik wysokoprężny, czyli diesla. Montowany na układzie wydechowym, wyłapuje gazy spalinowe, różnego rodzaju cząstki sadzy i popiołu, dzięki czemu zostaje wyeliminowany czarny dym, który jest znany z samochodów napędzanych olejem napędowym.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X