ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 20 PLN NA PIERWSZE ZAKUPY!
Do końca promocji pozostało:
4 4 4 4
5 5 5 5
1 1 1 1
4 4 4 4
0 0 0 0
7 7 7 7

Dodatkowe swiatło STOP DIEDERICHS HD Tuning 7831394

Dodatkowe swiatło STOP DIEDERICHS HD Tuning 7831394
Dodatkowe swiatło STOP DIEDERICHS HD Tuning 7831394
Powiększ
DIEDERICHS

Producent: DIEDERICHS

Seria: HD Tuning

Kod produktu: 7831394

Projekt lampy: LED Lampy LED stosowane są obecnie najczęściej jako źródła światła w światłach do jazdy dziennej. Wynika to z faktu ich bardzo dużej energooszczędności. Ponieważ lampy LED charakteryzują się bardzo niskim zapotrzebowaniem na prąd, jedynie w niewielkim stopniu obciążają akumulator i alternator. Przekłada się to również na zmniejszenie poziomu spalania paliwa.
dowiedz się więcej...

Kolor: Chromowy

Kolor: Przezroczysty

EAN: 4052355426123

Stan: Fabrycznie nowy

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Dodatkowe swiatło STOP 7831394 DIEDERICHS

Parametry
Projekt lampy:  LED
Kolor:  Chromowy
Kolor:  Przezroczysty
Część znajduje się w kategorii: Dodatkowe światło STOP
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Dodatkowe swiatło STOP 7831394 DIEDERICHS

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Dodatkowe swiatło STOP?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dodatkowe swiatło STOP 7831394

Dodatkowe światło STOP

Standardowo samochody poruszające się po drogach powinny posiadać dwa światła stop, rozmieszczone po dwóch stronach tyłu pojazdu. Jednak od dłuższego czasu w zasadzie normą stał się montaż również trzeciego światła stop. Wielokrotnie wykazano bowiem, że obecność sprawnego dodatkowego światła stop zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Światło to jest pojedynczą lampą, która zapala się na czerwono podczas hamowania wraz z dwoma pozostałymi lampami stop.

Dodatkowa lampa stop najczęściej występuje dzisiaj w postaci diody LED. Częste stosowanie żarówek LED wynika z ich wyjątkowo długiej żywotności. Jednak powszechnie spotykane, głównie w nieco starszych samochodach, są również klasyczne żarówki. Trzecie światło stop jest połączone z systemem elektrycznym samochodu tak samo jak dwa główne światła.

Warto mieć na uwadze, że jeśli w danym samochodzie zamontowane jest dodatkowe światło stop, przepisy wymagają, aby było ono sprawne. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii konieczna jest natychmiastowa naprawa. Prawdopodobnie najpoważniejszym problemem dotyczącym trzeciego światła jest uszkodzenie przewodów. Wymiana przewodów wymaga nieco nakładu pracy, jest to także odczuwalny wydatek. Jednak najczęściej nieprawidłowości w działaniu wynikają z przepalenia żarówki. Tym samym wymiana tego elementu eksploatacyjnego powinna rozwiązać problem. Nieco trudniej sytuacja prezentuje się wtedy, gdy mamy do czynienia z nierozbieralnymi konstrukcjami, uniemożliwiającymi samodzielną wymianę żarówek.

Cechy Cześci

Lampa LED - Lampy LED stosowane są obecnie najczęściej jako źródła światła w światłach do jazdy dziennej. Wynika to z faktu ich bardzo dużej energooszczędności. Ponieważ lampy LED charakteryzują się bardzo niskim zapotrzebowaniem na prąd, jedynie w niewielkim stopniu obciążają akumulator i alternator. Przekłada się to również na zmniejszenie poziomu spalania paliwa.

Obsługa klienta