Odbierz zimowy płyn do spryskiwaczy za 1PLN! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
1 1 1 1
2 2 2 2
5 5 5 5
0 0 0 0
9 9 9 9

Czujnik prędkości obrotowej koła (ABS lub ESP) FEBI BILSTEIN 100988 (Tylna Oś, po obydwu stronach)

Czujnik prędkości obrotowej koła (ABS lub ESP) FEBI BILSTEIN  100988 (Tylna Oś, po obydwu stronach)
Czujnik prędkości obrotowej koła (ABS lub ESP) FEBI BILSTEIN 100988 (Tylna Oś, po obydwu stronach)
Powiększ
FEBI BILSTEIN

Producent: FEBI BILSTEIN

Kod produktu: 100988

Jednostka: szt

Długość [mm] 655

Ilożć połączeń 2

Lokalizacja w aucie Tylna Oś, po obydwu stronach

Ciężar [kg] 0,039

97,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Czujnik prędkości obrotowej koła (ABS lub ESP) 100988 FEBI BILSTEIN

  • Długość [mm]:  655
  • Ilożć połączeń:  2
  • Lokalizacja w aucie:  Tylna Oś, po obydwu stronach
  • Ciężar [kg]:  0,039
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 30617
A.B.S. 30664
APEC ABS1205
AUTLOG AS4328
BENDIX 058388B
BOSCH 0 265 007 896
BREMI 50388
CSV ELECTR CSG9546
CSV ELECTR CSG9770
CSV ELECTR CSG9770C
DELPHI SS20279
ELTA AUTOM EA0317
ELTA AUTOM XBS317
EPS 1.960.088
ERA 560034
FACET 21.0088
FAE 78267
FAST FT80574
FIAT 55701387
FIAT 55703974
FISPA 84.546
FISPA 84.770
FISPA 84.770A2
GEBE 9 1842 1
GM 013381328
GM 093189276
GM 13381328
GM 93189276
HITACHI AU 131633
HOFFER 8290047
HOFFER 8290266
HOFFER 8290266A1
KAMOKA 1060153
KAWE 8180 24202
KW 460 088
MEATDORIA 90047
MEATDORIA 90266
MEATDORIA 90266A1
METALCAUCH 50216
METZGER 0900453
METZGER 0900898
MEYLE 214 800 0014
MOBILETRON AB-EU379
MOTAQUIP LVAB305
OPEL 12 29 098
OPEL 62 35 747
OPTIMAL 06-S391
OSSCA 19963
QUINTON HA XABS683
SIDAT 84.546
SIDAT 84.770
SIDAT 84.770A2
SMPE 60394
SMPE AB1566
SMPE ALB372
SMPE LAB367
STC T450216
STELLOX 06-65630-SX
SWAG 40 10 0988
TOPRAN 208 624
TRISCAN 8180 24202
VAUXH 13381328
VAUXH 93189276
VEMO V24-72-0158
WE PARTS 411140053
WE PARTS 411140299
WE PARTS 411140300
WILMINK WG1409587
WILMINK WG1409763
WILMINK WG1495484
WILMINK WG1804772
WILMINK WG1889914
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (0)

Opinie o Czujnik prędkości obrotowej koła (ABS lub ESP) 100988 FEBI BILSTEIN

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Czujnik prędkości obrotowej koła (ABS lub ESP) 100988

FEBI BILSTEIN

Od momentu założenia Febi Bilstein, z małego przedsiębiorstwa przekształcił się w jedną z największych firm na rynku części zamiennych i ma oddziały w więcej niż w 69 krajach. Asortyment marki Febi Bilstein obejmuje około 30 tysięcy części do samochodów, które są dostarczane do ponad 140 krajów na całym świecie.

Firma rozpoczęła historię w przemyśle motoryzacyjnym od produkcji śrub sprężynowych. Wystarczyło jednak zaledwie kilka lat, by z powodu dynamicznego rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, produkcja części zamiennych stała się priorytetowym obszarem działalności Febi Bilstein.

Każda z części do samochodów tej marki to produkt wysokiej jakości i trwałości. Firma nakłada wysokie wymagania na jakość produkowanych części samochodowych, zarówno we własnych zakładach, jak i w przedsiębiorstwach dostawców. Wszystkie części Febi Bilstein to elementy wspierane certyfikatem DIN ISO 9002.

Bogata oferta marki Febi Bilstein obejmuje aktualnie części silnika, elementy układu zawieszenia i układu kierowniczego, części układu hamulcowego, filtry do samochodu, części układu napędowego i chłodzenia oraz wiele innych, wysokiej jakości części samochodowych.

Obsługa klienta