Odbierz zimowy płyn do spryskiwaczy za 1PLN! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
3 3 3 3
4 4 4 4
1 1 1 1
1 1 1 1
4 4 4 4

Czujnik położenia wału korbowego MEAT & DORIA 87996

Czujnik położenia wału korbowego MEAT & DORIA  87996
Czujnik położenia wału korbowego MEAT & DORIA 87996
Powiększ
MEAT & DORIA

Producent: MEAT & DORIA

Kod produktu: 87996

Jednostka: szt

Ilość biegunów 2

Głębokosć zabudowy [mm] 56,5

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Bez przewodu

Rodzaj czujnika Czujnik indukcyjny

Dla numeru OE 1W7Z 6C315 AB

Dla numeru OE F1AE 6C315 CB

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Czujnik położenia wału korbowego 87996 MEAT & DORIA

  • Ilość biegunów:  2
  • Głębokosć zabudowy [mm]:  56,5
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez przewodu
  • Rodzaj czujnika:  Czujnik indukcyjny
  • Dla numeru OE:  1W7Z 6C315 AB
  • Dla numeru OE:  F1AE 6C315 CB
Część znajduje się w kategorii: Czujnik położenia wału korbowego
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
FISPA 83.3302
FORD 1W1Z 6C315 AB
FORD 1W7E 6C315 AA
FORD 1W7Z 6C315 AA
FORD 1W7Z 6C315 AB
FORD F1AE 6C315 A
FORD F1AE 6C315 CB
FORD F1AZ 6C315 A
HOFFER 7517996
MEATDORIA 87996
SIDAT 83.3302
WAI CRK18
WALKER P 235-1073
WE PARTS 410570788
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Czujnik położenia wału korbowego 87996 MEAT & DORIA

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Czujnik położenia wału korbowego 87996

Czujnik położenia wału korbowego

Czujnik położenia wału korbowego jest jednym z najważniejszych czujników znajdujących się w nowoczesnych samochodach. Ten niewielki element określa położenie wału korbowego, a tym samym tłoka. Co więcej, dostarcza on również informacji o prędkości, z jaką pracuje wał korbowy w danym momencie, ponadto podaje również uśrednione wartości. Informacje zbierane przez czujnik są przekazywane do sterownika silnika kierującego jego pracą. Można więc powiedzieć, że czujnik wału korbowego odpowiada za właściwą pracę silnika, w porę sygnalizując wszelkie zakłócenia we właściwym działaniu jednostki napędowej.

Dane zebrane przez czujnik wału korbowego i przekazane do sterownika są wykorzystywane w celu ustalenia optymalnych parametrów wtrysku paliwa. Ponadto, okazują się niezbędne dla określenia momentu zapłonu. Brak sygnału ze strony czujnika lub też nietrafne pomiary sprawiają zatem, że jednostka napędowa nie pracuje w optymalnych warunkach. Głównym objawem awarii czujnika położenia wału korbowego jest nierównomierna praca silnika. Ponadto, praca silnika może ulec całkowitemu zatrzymaniu. Zdarza się również, iż niemożliwe jest w ogóle jego odpalenie.

Do awarii dochodzi wskutek zwarcia w urządzeniu lub też w przewodach. Zdarzają się także uszkodzenia mechaniczne lub zanieczyszczenia czujnika wału korbowego. W każdym przypadku wskazana jest wymiana tego elementu, gdyż regeneracja nie jest opłacalna, ani też nie zapewnia pożądanych rezultatów.

MEAT & DORIA

Meat&Doria to korporacja motoryzacyjna, która powstała wskutek połączenia dwóch firm o odmiennych specjalizacjach. Meat było jednym z pionierów produkcji gaźników, natomiast Doria t firma, która od początku swojej działalności specjalizowała się w filtrach samochodowych. Od połączenia przedsiębiorstw w 1985 roku po dziś wymienione kategorie produktów stanowią podstawę oferty producenta. Produkty marki Meat&Doria są doceniane za wyjątkowo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Spełniając najwyższe europejskie standardy części zamienne producenta można nabyć po zdecydowanie niższych cenach niż produkty od innych renomowanych producentów.

Oferta Meat&Doria obejmuje szeroki zakres części zamiennych. Asortyment jest regularnie rozbudowywany, a szczególnie dynamiczny wzrost pozycji w ofercie notowano w ostatnim dziesięcioleci. Obecnie producent chwali się liczbą referencji przekraczającą 25 000. Widoczna jest coraz lepsza specjalizacja w zakresie części elektrycznych, takich jak np. zawór EGR czy czujnik ABS. Przedsiębiorstwo Meat&Doria produkuje również m.in. elementy układu zapłonowego, pompy paliwa i układy chłodzenia

Meat&Doria to firma produkcyjna powstała we Włoszech. Dzisiaj jednak zakres jej działania jest o wiele szerszy. Produkty marki Meat&Doria są powszechnie znane w niemal całej Europie, a oddziały przedsiębiorstwa znajdują się w kilku krajach. Firma Meat&Doria stawia na stały kontakt z klientem, na bieżąco dostarczając informacji z zakresu działalności i rozwoju firmy jak i całej branży.

Obsługa klienta