Czujnik ciśnienia paliwa MEAT & DORIA 82528

Czujnik ciśnienia paliwa MEAT & DORIA 82528
Czujnik ciśnienia paliwa MEAT & DORIA 82528
Powiększ
MEAT & DORIA

Producent: MEAT & DORIA

Kod produktu: 82528

Jednostka:

Ilość biegunów 4

Kształt obudowy wtyczki Owalny

Liczba otworów do mocowania 1

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza

Preparat paliwowy Wtrysk do kolektora dolotowego

Preparat paliwowy Wtrysk bezpośredni

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Strona niskiego ciśnienia

Ciżnienie od [kPa] 50

Ciżnienie do [kPa] 500

Dla numeru OE 31251446

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Czujnik ciśnienia paliwa 82528 MEAT & DORIA

 • Ilość biegunów:  4
 • Kształt obudowy wtyczki:  Owalny
 • Liczba otworów do mocowania:  1
 • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza
 • Preparat paliwowy:  Wtrysk do kolektora dolotowego
 • Preparat paliwowy:  Wtrysk bezpośredni
 • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Strona niskiego ciśnienia
 • Ciżnienie od [kPa]:  50
 • Ciżnienie do [kPa]:  500
 • Dla numeru OE:  31251446
Część znajduje się w kategorii: Czujniki
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BOSCH 0 261 230 236
BOSCH 0261230237
FAE 15105
FISPA 84.463
HOFFER 7472528
LUCAS_ELEC SEB1738
MEATDORIA 82528
METZGER 0906129
NGK EPBBPT4-V022Z
SIDAT 84.463
VOLVO 31251446
VOLVO 31272733
WE PARTS 411760018
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Czujnik ciśnienia paliwa 82528 MEAT & DORIA

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Czujnik ciśnienia paliwa 82528

Czujniki

Dzisiejsze samochody wyposażone są w liczne czujniki elektryczne, które kontrolują sprawną pracę poszczególnych podzespołów, odpowiadają za komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, a także wydłużają czas eksploatacji auta. Czujnik pobiera fizyczne dane wejściowe, które przekształca w sygnał elektryczny kierowany do komputera pokładowego lub bezpośrednio do konkretnych podzespołów, w tym również do silnika.

Można dziś wyróżnić kilka kategorii czujników obecnych w niemal każdym samochodzie, do tego dochodzi co najmniej drugie tyle mierników elektrycznych montowanych w nowocześniejszych pojazdach. Podstawowe czujniki mierzą takie czynniki, jak m.in.: prędkość, prędkość obrotowa, przepływ, ciśnienie czy stężenie gazu.

Jednym z najważniejszych czujników w samochodzie jest sonda lambda, której instalacja w samochodach przeznaczonych na rynek europejski jest dziś obowiązkowa. Znajdująca się w okolicy kolektora wylotowego sonda na bieżąco mierzy poziom tlenu w spalinach, określając w ten sposób ich zanieczyszczenie. Sygnał przekazywany jest do silnika, co umożliwia modyfikację proporcji paliwa i powietrza w mieszance. Niemniej istotną rolę odgrywa czujnik prędkości obrotowej koła, będący nieodłącznym elementem układu ABS, a także czujnik temperatury paliwa i płynów.

Czujniki elektryczne to relatywnie złożone elementy, które wymagają regularnych przeglądów. Czas wymiany zależy od poziomu skomplikowani oraz narażenia na uszkodzenia. Uszkodzenia najczęściej dotyczą awarii układu elektrycznego, przez co wymagają fachowej pomocy. Niektóre części, takie jak choćby wymieniona sonda lambda, ze względu na swoje położenie narażone są natomiast na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku tego typu uszkodzenia konieczna jest wymiana elementu.

MEAT & DORIA

Meat&Doria to korporacja motoryzacyjna, która powstała wskutek połączenia dwóch firm o odmiennych specjalizacjach. Meat było jednym z pionierów produkcji gaźników, natomiast Doria t firma, która od początku swojej działalności specjalizowała się w filtrach samochodowych. Od połączenia przedsiębiorstw w 1985 roku po dziś wymienione kategorie produktów stanowią podstawę oferty producenta. Produkty marki Meat&Doria są doceniane za wyjątkowo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Spełniając najwyższe europejskie standardy części zamienne producenta można nabyć po zdecydowanie niższych cenach niż produkty od innych renomowanych producentów.

Oferta Meat&Doria obejmuje szeroki zakres części zamiennych. Asortyment jest regularnie rozbudowywany, a szczególnie dynamiczny wzrost pozycji w ofercie notowano w ostatnim dziesięcioleci. Obecnie producent chwali się liczbą referencji przekraczającą 25 000. Widoczna jest coraz lepsza specjalizacja w zakresie części elektrycznych, takich jak np. zawór EGR czy czujnik ABS. Przedsiębiorstwo Meat&Doria produkuje również m.in. elementy układu zapłonowego, pompy paliwa i układy chłodzenia

Meat&Doria to firma produkcyjna powstała we Włoszech. Dzisiaj jednak zakres jej działania jest o wiele szerszy. Produkty marki Meat&Doria są powszechnie znane w niemal całej Europie, a oddziały przedsiębiorstwa znajdują się w kilku krajach. Firma Meat&Doria stawia na stały kontakt z klientem, na bieżąco dostarczając informacji z zakresu działalności i rozwoju firmy jak i całej branży.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X