DODATKOWE -7% RABATU! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
0 0 0 0
4 4 4 4
4 4 4 4
3 3 3 3
3 3 3 3

Cylinderek hamulcowy BENDIX 212142B

Cylinderek hamulcowy BENDIX 212142B
Cylinderek hamulcowy BENDIX 212142B
Powiększ
BENDIX

Producent: BENDIX

Kod produktu: 212142B

Średnica [mm] 19

System hamulcowy Bendix

EAN 3306434063671

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Cylinderek hamulcowy 212142B BENDIX

  • Średnica [mm]:  19
  • System hamulcowy:  Bendix
Część znajduje się w kategorii: Cylinderek hamulcowy koła
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 2002
ATE 24321908023
BRAKE ENG WC1398BE
BRAKE ENG WC4401
BREMBO A12724
CIFAM 101002
DELPHI LW70090
FERODO FHW4001
FIAT 0973988
FIAT 4057026
FIAT 4139486
FIAT 4139496
FIAT 4374057
FIAT 4374058
FTE FR1940F1
GIRLING 5004105
KAGER 394319
KAWE W4401
LPR 4401
LPR LPR4401
MAG 360219230120
MALO 89500
METELLI 040002
PEX 119228
TRISCAN 813015033
TRUSTING CF590
TRW BWD105
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Cylinderek hamulcowy 211750B BENDIX

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Krótko o firmie Bendix

Marka BENDIX Global Commercial Vehicle Systems, obecna na rynku od 85 lat, wchodzi w skład Grupy Knorr-Bremse, światowego lidera w produkcji systemów hamowania do pojazdów szynowych i użytkowych, zaopatrującego wszystkich znaczących producentów środków lokomocji na całym świecie. Knorr-Bremse Group jest obecna od 2001 roku również na polskim rynku motoryzacyjnym.

Historia marki BENDIX sięga roku 1869, kiedy to firma Westinghouse Air Brake założona w Wilmerding, ...

Szukaj cześci BENDIX

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X