Chłodnica wody MAGNETI MARELLI 359000301520

Chłodnica wody MAGNETI MARELLI  359000301520
Chłodnica wody MAGNETI MARELLI 359000301520
Powiększ

Producent: MAGNETI MARELLI

Kod produktu: 359000301520

Jednostka: szt

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Chłodnica wody

Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BEHR INDIE 8MK 376 710-334
BH SERVICE 8MK 376 710-334
NISSENS 630041
OPEL 1300189
OPEL 1300214
OPEL 1300257
OPEL 13150403
OPEL 90570728
OPEL 90570730
OPEL 9119482
OPEL 9119486
OPEL 9193265
OPEL 9202504
OPEL 9202505
OPEL 9202506
OPEL 93177121
OPEL 93277988
OPEL 93277996
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Chłodnica wody

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2013-04-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
naprawdę bardzo dobry sklep , chbya najlepszy teraz internetowy sklep motoryzacyjny :)

Chłodnica wody 359000301520

Chłodnice wody

Chłodnica wody to kluczowy element każdego samochodu. To jej praca sprawia, że płyn chłodniczy jest nieustannie chłodzony i tym samym silnik posiada optymalne warunki pracy i nie dochodzi do jego przegrzania. Ewentualne uszkodzenie chłodnicy wody doprowadzi niestety do natychmiastowego unieruchomienia pojazdu.

Budowa chłodnicy wody jest stosunkowo prosta. To poziome panele lub pionowe rurki, pokryte cienkimi blaszkami, których rola polega na odprowadzaniu ciepła. Konstrukcja tego elementu została zaprojektowana w taki sposób, by nawet w najtrudniejszych warunkach nie doszło do wrzenia cieczy chłodniczej.

Największym mankamentem chłodnicy jest jej delikatna budowa. By skutecznie odprowadzać ciepło, chłodnicę charakteryzuje duża powierzchnia, a co za tym idzie konstrukcja z cienkiego materiału, wielu cienkich rurek oraz jak największej ilości żeberek. Ponadto podzespół został umiejscowiony z przodu pojazdu, gdzie jest największy dostęp do powietrza. Niestety nawet niewielki kamień jest w stanie doprowadzić do uszkodzenia i nieszczelności, co jest równoznaczne z koniecznością wymiany chłodnicy na nową.

Typowe objawy uszkodzenia chłodnicy wody to brak mocy silnika, czerwona lampka na desce rozdzielczej oraz ubytki płynu chłodniczego. Z reguły za wspomniane dolegliwości odpowiada powstała nieszczelność. Jazda samochodem z dziurawą chłodnicą wody, z której wycieka płyn, to bardzo prosta i szybka droga do przegrzania i zniszczenia silnika. W takim przypadku trzeba kupić nową chłodnicę.

Na szczęście nowa chłodnica wody to stosunkowo niewielki wydatek. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę zniszczenia do jakich może dojść na skutek bagatelizowania uszkodzenia tego elementu oraz odwlekania wymiany w czasie. Po wysokiej jakości chłodnice wody od sprawdzonych marek zapraszamy do naszej oferty.

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli to włoski producent części zamiennych o globalnym zasięgu. Marka słynie z innowacyjnych układów elektronicznych, które wyróżniają się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dysponując rozbudowanymi centrami badawczymi w 15 lokalizacjach, producent wyznacza kierunek rozwoju w branży. W parze z zaawansowaniem technologicznym podąża niebanalny design części układu elektronicznego marki Magneti Marelli.

Włoski firma Magneti Marelli z siedzibą w okolicach Mediolanu to kompleksowy producent części zamiennych do samochodów. Poza flagowymi produktami firmy, czyli elementami układu elektronicznego, przedsiębiorstwo posiada również bogaty asortyment w takich obszarach, jak: światła samochodowe, zawieszenie, układ napędowy, wydechowy, kierowniczy, hamulcowy i chłodzenia. Ponadto, Magneti Marelli oferuje również skrzynie biegów, sprzęgła, części klimatyzacji i silniki.

Części zamienne Magneti Marelli są doceniane za wspomnianą innowacyjność, ale również wysoką jakość wykonania. Dowodem jakości jest zaufanie setek tysięcy klientów w niemal 20 krajach świata. Produkty włoskiej marki są dziś znane na wszystkich kontynentach. Magneti Marelli dostarcza części zamienne na rynek wtórny, jednak cieszy się również zaufaniem producentów samochodowych, z którymi współpracuje w zakresie dostaw części do pierwszego montażu. Od wielu lat firma prowadzi ścisłą współpracę z zespołami rajdowymi oraz formuły 1, dostarczając gotowe systemy elektroniczne, a także inne podzespoły o największej wydajności.

Obsługa klienta