DNI DARMOWEJ DOSTAWY OD 99 PLN! KOD: DARMOWA
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
1 1 1 1
3 3 3 3
7 7 7 7
4 4 4 4
5 5 5 5

Chłodnica wody MAGNETI MARELLI 350213914000

Chłodnica wody MAGNETI MARELLI  350213914000
Chłodnica wody MAGNETI MARELLI 350213914000
Powiększ
MAGNETI MARELLI

Producent: MAGNETI MARELLI

Kod produktu: 350213914000

Jednostka: szt.

EAN: 8001063384597

Numer katalogowy: BM914

Stan: Fabrycznie nowy

452,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Chłodnica wody 350213914000 MAGNETI MARELLI

Część znajduje się w kategorii: Chłodnice wody
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AKS DASIS 090017N
AKS DASIS 110037N
AURADIA KFD 326
AVA FD2324
AVA FD2326
AVA FDA2324
AVA FDA2326
AVA KFD326
BH SERVICE 376 764-321
DENSO DRM10046
FORD 1 141 491
FORD 1 152 149
FORD 1 214 085
FORD 1 221 705
FORD 1 325 830
FORD 1 359 798
FORD 1 430 653
FORD 1141491
FORD 1152149
FORD 1214085
FORD 1221705
FORD 1325830
FORD 1359798
FORD 1430653
FORD 2S6H8005AA
FORD 2S6H8005AB
FORD 2S6H8005AC
FORD 2S6H8005AD
FORD 4S6H8005CA
FORD 4S6H8005CB
FORD 4S6H8005FA
FORD Y40115200
FRIGAIR 1053077
GERI 17534
MAZDA Y401-15-200
NISSENS 62027A
NRF 58276
PAPE 9404
QUINTON HA QER2186
SCHLIECKMA 60182326
TYC 7100029
VALEO 734274
VEMO V25-60-0006
VISTEON 10-100-01246
VISTEON 4S-6H8-005CB
VISTEON SB4S6H 8005FA
WEZEL 18 00 2326
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Chłodnica wody 350213914000 MAGNETI MARELLI

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2013-04-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
naprawdę bardzo dobry sklep , chbya najlepszy teraz internetowy sklep motoryzacyjny :)

Chłodnica wody 350213914000

Chłodnice wody

Chłodnica wody to kluczowy element każdego samochodu. To jej praca sprawia, że płyn chłodniczy jest nieustannie chłodzony i tym samym silnik posiada optymalne warunki pracy i nie dochodzi do jego przegrzania. Ewentualne uszkodzenie chłodnicy wody doprowadzi niestety do natychmiastowego unieruchomienia pojazdu.

Budowa chłodnicy wody jest stosunkowo prosta. To poziome panele lub pionowe rurki, pokryte cienkimi blaszkami, których rola polega na odprowadzaniu ciepła. Konstrukcja tego elementu została zaprojektowana w taki sposób, by nawet w najtrudniejszych warunkach nie doszło do wrzenia cieczy chłodniczej.

Największym mankamentem chłodnicy jest jej delikatna budowa. By skutecznie odprowadzać ciepło, chłodnicę charakteryzuje duża powierzchnia, a co za tym idzie konstrukcja z cienkiego materiału, wielu cienkich rurek oraz jak największej ilości żeberek. Ponadto podzespół został umiejscowiony z przodu pojazdu, gdzie jest największy dostęp do powietrza. Niestety nawet niewielki kamień jest w stanie doprowadzić do uszkodzenia i nieszczelności, co jest równoznaczne z koniecznością wymiany chłodnicy na nową.

Typowe objawy uszkodzenia chłodnicy wody to brak mocy silnika, czerwona lampka na desce rozdzielczej oraz ubytki płynu chłodniczego. Z reguły za wspomniane dolegliwości odpowiada powstała nieszczelność. Jazda samochodem z dziurawą chłodnicą wody, z której wycieka płyn, to bardzo prosta i szybka droga do przegrzania i zniszczenia silnika. W takim przypadku trzeba kupić nową chłodnicę.

Na szczęście nowa chłodnica wody to stosunkowo niewielki wydatek. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę zniszczenia do jakich może dojść na skutek bagatelizowania uszkodzenia tego elementu oraz odwlekania wymiany w czasie. Po wysokiej jakości chłodnice wody od sprawdzonych marek zapraszamy do naszej oferty.

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli to włoski producent części zamiennych o globalnym zasięgu. Marka słynie z innowacyjnych układów elektronicznych, które wyróżniają się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dysponując rozbudowanymi centrami badawczymi w 15 lokalizacjach, producent wyznacza kierunek rozwoju w branży. W parze z zaawansowaniem technologicznym podąża niebanalny design części układu elektronicznego marki Magneti Marelli.

Włoski firma Magneti Marelli z siedzibą w okolicach Mediolanu to kompleksowy producent części zamiennych do samochodów. Poza flagowymi produktami firmy, czyli elementami układu elektronicznego, przedsiębiorstwo posiada również bogaty asortyment w takich obszarach, jak: światła samochodowe, zawieszenie, układ napędowy, wydechowy, kierowniczy, hamulcowy i chłodzenia. Ponadto, Magneti Marelli oferuje również skrzynie biegów, sprzęgła, części klimatyzacji i silniki.

Części zamienne Magneti Marelli są doceniane za wspomnianą innowacyjność, ale również wysoką jakość wykonania. Dowodem jakości jest zaufanie setek tysięcy klientów w niemal 20 krajach świata. Produkty włoskiej marki są dziś znane na wszystkich kontynentach. Magneti Marelli dostarcza części zamienne na rynek wtórny, jednak cieszy się również zaufaniem producentów samochodowych, z którymi współpracuje w zakresie dostaw części do pierwszego montażu. Od wielu lat firma prowadzi ścisłą współpracę z zespołami rajdowymi oraz formuły 1, dostarczając gotowe systemy elektroniczne, a także inne podzespoły o największej wydajności.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X