Chłodnica wody ABAKUS 017-017-0026

Chłodnica wody ABAKUS  017-017-0026
Chłodnica wody ABAKUS 017-017-0026
Powiększ
ABAKUS

Producent: ABAKUS

Kod produktu: 017-017-0026

Jednostka: szt

Typ skrzyni biegów Przekładnia manualna

Rodzaj paliwa Benzyna

Wymiary radiatora 525x359x40

Materiał Aluminium

Materiał Tworzywo sztuczne

Wyposażenie pojazdu Dla pojazdów z klimatyzacją

179,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Chłodnica wody 017-017-0026 ABAKUS

  • Typ skrzyni biegów:  Przekładnia manualna
  • Rodzaj paliwa:  Benzyna
  • Wymiary radiatora:  525x359x40
  • Materiał:  Aluminium
  • Materiał:  Tworzywo sztuczne
  • Wyposażenie pojazdu:  Dla pojazdów z klimatyzacją
Część znajduje się w kategorii: Chłodnice wody
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AKS DASIS 090680N
AVA FDA2152
BH SERVICE 8MK376706-651
FORD 1664043
FORD 1664051
FORD 1664072
FORD 1664073
FORD 1664633
FORD 1664634
FORD 1668298
FORD 1668905
FORD 1671822
FORD 6559624
FORD 6562900
FORD 6616483
FORD 6616484
FORD 6912233
FORD 6912234
FORD 6912237
FORD 92AB8005DD
FORD 92AB8005ED
FORD 92AB8005FA
FORD 92AB8005FB
FORD 92AB8005FC
FORD 92AB8005FD
FORD 92AB8005SD
FRIGAIR 0105.2040
HELLA 8MK376706-651
JDEUS RA0120560
KAGER 31-2262
KLOKKERH 2530302152
MAG 350213494000
NISSENS 62217A
PRASCO FDA2152
QUINTON HA QER1120
SCHLIECKMA 60182151
THERMOTEC D7G001TT
TYC 710-0037-R
VALEO 230856
VALEO 730856
VEMO V25-60-0015
WEZEL 018002151
WEZEL 018002173
WEZEL 18002151
WEZEL 18002173
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (2)

Opinie o Chłodnica wody 017-017-0026 ABAKUS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2017-02-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Po wyglądzie muszę powiedzieć producent się postarał zrobić prawie identycznie jak OEM. Zobaczymy jak będzie się spisywać po zamontowaniu mam nadzieję że posłuży lata. A dla Iparts jeszcze raz wielkie dzięki za szybką realizację widać macie kompetentnych ludzi którzy reagują błyskawicznie na każde zamówienie.
opinie puchar
2015-09-01
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
CENA EXTRA!

Chłodnica wody 017-017-0026

Chłodnice wody

Chłodnica wody to kluczowy element każdego samochodu. To jej praca sprawia, że płyn chłodniczy jest nieustannie chłodzony i tym samym silnik posiada optymalne warunki pracy i nie dochodzi do jego przegrzania. Ewentualne uszkodzenie chłodnicy wody doprowadzi niestety do natychmiastowego unieruchomienia pojazdu.

Budowa chłodnicy wody jest stosunkowo prosta. To poziome panele lub pionowe rurki, pokryte cienkimi blaszkami, których rola polega na odprowadzaniu ciepła. Konstrukcja tego elementu została zaprojektowana w taki sposób, by nawet w najtrudniejszych warunkach nie doszło do wrzenia cieczy chłodniczej.

Największym mankamentem chłodnicy jest jej delikatna budowa. By skutecznie odprowadzać ciepło, chłodnicę charakteryzuje duża powierzchnia, a co za tym idzie konstrukcja z cienkiego materiału, wielu cienkich rurek oraz jak największej ilości żeberek. Ponadto podzespół został umiejscowiony z przodu pojazdu, gdzie jest największy dostęp do powietrza. Niestety nawet niewielki kamień jest w stanie doprowadzić do uszkodzenia i nieszczelności, co jest równoznaczne z koniecznością wymiany chłodnicy na nową.

Typowe objawy uszkodzenia chłodnicy wody to brak mocy silnika, czerwona lampka na desce rozdzielczej oraz ubytki płynu chłodniczego. Z reguły za wspomniane dolegliwości odpowiada powstała nieszczelność. Jazda samochodem z dziurawą chłodnicą wody, z której wycieka płyn, to bardzo prosta i szybka droga do przegrzania i zniszczenia silnika. W takim przypadku trzeba kupić nową chłodnicę.

Na szczęście nowa chłodnica wody to stosunkowo niewielki wydatek. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę zniszczenia do jakich może dojść na skutek bagatelizowania uszkodzenia tego elementu oraz odwlekania wymiany w czasie. Po wysokiej jakości chłodnice wody od sprawdzonych marek zapraszamy do naszej oferty.

ABAKUS

Abakus to firma dystrybucyjna, zajmująca się rozprowadzaniem i sprzedażą części samochodowych. W ofercie znajdują się auto części takich marek, jak DEPO, ESDEPO i LUCID. Oznacza to, że podstawę asortymentu oferowanego przez przedsiębiorstwo dystrybucyjne stanowią elementy oświetlenia. W tym obszarze firma posiada kompleksową ofertę. Znajdziemy w niej niemal wszystkie pojawiające się na europejskich drogach reflektory, ale także lampy tylne i przeciwmgielne, kierunkowskazy czy klosze reflektorów. Zarówno reflektory Abakus, jak i inne części oświetleniowe są dostępne również wersjach tuningowych. Firma realizuje także zamówienia prywatne na rzadkie referencje, przez co jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego kierowcy. Oferta świateł samochodowych Abakus to nie tylko produkty dla aut osobowych, ale również dla aut dostawczych i ciężarowych.

Choć Abakus znany jest głównie z dystrybucji części oświetlenia, oferta firmy jest o wiele szersza. W sumie tworzy ją ponad 30 tysięcy referencji. Wśród nich znajdują się części układu termicznego, a także rozmaite rodzaje lusterek samochodowych i mis olejowych. Osobną kategorię stanowią również akcesoria ciężarowe oraz elementy karoserii.

Abakus to firma znana w niemal całej Europie. Przedsiębiorstwo od lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości części od znanych producentów. Ścisła współpraca z producentami części samochodowych oraz stały dostęp do ich magazynów sprawiają, że oferta marki Abakus jest bogata, a dostawy bardzo szybkie.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X