DO -9% NA ZAKUPY! SPRAWDŹ 3 KODY!
Do końca promocji pozostało:
4 4 4 4
4 4 4 4
0 0 0 0
8 8 8 8
2 2 2 2
6 6 6 6

Chłodnica oleju silnikowego FEBI BILSTEIN 103463

Chłodnica oleju silnikowego FEBI BILSTEIN  103463
Chłodnica oleju silnikowego FEBI BILSTEIN 103463
Powiększ
FEBI BILSTEIN

Producent: FEBI BILSTEIN

Kod produktu: 103463

Jednostka: szt

Długość [mm]: 121

Szerokość [mm]: 101,0

Grubość [mm]: 51,0

Ilożć połączeń: 4

Materiał: Aluminium Dzięki swojej lekkości aluminium znalazło szerokie zastosowanie w motoryzacji. Bardzo dużo podzespołów wykonanych jest z tego stopu metalu lekkiego. Począwszy od elementów zawieszenia, poprzez części silnika, aż do karoserii samochodu.
dowiedz się więcej...

Ciężar [kg]: 0,392

EAN: 4054224034637

177,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Chłodnica oleju silnikowego 103463 FEBI BILSTEIN

  • Długość [mm]:  121
  • Szerokość [mm]:  101,0
  • Grubość [mm]:  51,0
  • Ilożć połączeń:  4
  • Materiał:  Aluminium
  • Ciężar [kg]:  0,392
Część znajduje się w kategorii: Chłodnica oleju
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ACEMARK 341400
AHE 802.027
AKS DASIS 046025N
AKS DASIS 046051N
ASAM 34856
AUDI 03L 117 021 B
AUDI 03L 117 021 B S1
AUDI 03L 117 021 C
AUDI 03L 117 021 C S1
AUTOMEGA 130048010
AUTOMOTOR PRD3773
AVA VN3388
BBR 002-60-16278
BIRTH 80346
BIRTH 80734
BSG BSG 90-140-012
BSG BSG 90-506-013
BUGIAD BSP23204
BUGIAD BSP24975
CAUTEX 462524
CSV ELECTR CRA1017
CSV ELECTR CRA1017C
CSV ELECTR CRA1176C
DIPASPORT RAO025AN
FARE SA 14216
FISPA 590017
FISPA 590017C
FRIGAIR 0710.4007
HOFFER 8095017
HOFFER 8095017C
JDEUS 401M23
JDEUS M-4010230
JDEUS M-4010231
KLOKKERH 0026303330
KLOKKERH 9507303329
LUZAR LOc 1806
MAG 359001601680
MEATDORIA 95017
MEATDORIA 95017C
METALCAUCH 06339
METZGER 2370005
NISSENS 90681
NISSENS 91158
NRF 31263
NRF 31355
OSSCA 13819
PRASCO VN3388
SEAT 03L 117 021 B
SEAT 03L 117 021 B S1
SEAT 03L 117 021 C
SEAT 03L 117 021 C S1
SIDAT 590017
SIDAT 590017C
SKODA 03L 117 021 B
SKODA 03L 117 021 B S1
SKODA 03L 117 021 C
SKODA 03L 117 021 C S1
STC T406339
SWAG 30 10 3463
THERMOTEC D4W008TT
TOPRAN 114 750
TTC 07.18.055
VEMO V15-60-6061
VIKA 11170562001
VW 03L 117 021 B
VW 03L 117 021 B S1
VW 03L 117 021 C
VW 03L 117 021 C S1
WE PARTS 381590017
WE PARTS 381590183
WEZEL 58013700
WILMINK WG1719639
WILMINK WG1720004
WILMINK WG1720095
WILMINK WG1820359
WILMINK WG1821585
WILMINK WG1837712
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Chłodnica oleju silnikowego 103463 FEBI BILSTEIN

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Szukałem dobrej chłodnicy do mojego Opla Astry i kupiłem Febi Bilsteina. Pasuje bardzo dobrze do tego modelu, a dodatkowo nie kosztował zbyt dużo. Ogólnie mają tu bardzo dobre ceny. Polecam ten sklep kazdemu, kto poszukuje sprawdzonych części

Chłodnica oleju silnikowego 103463

FEBI BILSTEIN

Od momentu założenia Febi Bilstein, z małego przedsiębiorstwa przekształcił się w jedną z największych firm na rynku części zamiennych i ma oddziały w więcej niż w 69 krajach. Asortyment marki Febi Bilstein obejmuje około 30 tysięcy części do samochodów, które są dostarczane do ponad 140 krajów na całym świecie.

Firma rozpoczęła historię w przemyśle motoryzacyjnym od produkcji śrub sprężynowych. Wystarczyło jednak zaledwie kilka lat, by z powodu dynamicznego rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, produkcja części zamiennych stała się priorytetowym obszarem działalności Febi Bilstein.

Każda z części do samochodów tej marki to produkt wysokiej jakości i trwałości. Firma nakłada wysokie wymagania na jakość produkowanych części samochodowych, zarówno we własnych zakładach, jak i w przedsiębiorstwach dostawców. Wszystkie części Febi Bilstein to elementy wspierane certyfikatem DIN ISO 9002.

Bogata oferta marki Febi Bilstein obejmuje aktualnie części silnika, elementy układu zawieszenia i układu kierowniczego, części układu hamulcowego, filtry do samochodu, części układu napędowego i chłodzenia oraz wiele innych, wysokiej jakości części samochodowych.

Cechy Cześci

Aluminium - Dzięki swojej lekkości aluminium znalazło szerokie zastosowanie w motoryzacji. Bardzo dużo podzespołów wykonanych jest z tego stopu metalu lekkiego. Począwszy od elementów zawieszenia, poprzez części silnika, aż do karoserii samochodu.

Obsługa klienta