WEEKEND DARMOWEJ DOSTAWY OD 49 PLN! KOD: ONLINE
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
3 3 3 3
4 4 4 4
5 5 5 5
0 0 0 0
9 9 9 9

Chłodnica klimatyzacji - skraplacz KLOKKERHOLM 9009305140

Chłodnica klimatyzacji - skraplacz KLOKKERHOLM  9009305140
Chłodnica klimatyzacji - skraplacz KLOKKERHOLM 9009305140
Powiększ
KLOKKERHOLM

Producent: KLOKKERHOLM

Kod produktu: 9009305140

Jednostka: szt.

Wymiary radiatora: 660x373x16

Jakosć: WP

EAN: 5714270036984

Stan: Fabrycznie nowy

565,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Chłodnica klimatyzacji - skraplacz 9009305140 KLOKKERHOLM

Parametry
Wymiary radiatora:  660x373x16
Jakosć:  WP
Część znajduje się w kategorii: Chłodnice klimatyzacji - skraplacze
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AVA VO5140
H.HESS/HEL 8FC 351 302-571
JDEUS 731M14
KARL/TONGY VV39012A
NISSENS 940086
NRF 35770
VOLVO 30647931
VOLVO 30647932
VOLVO 30661957
VOLVO 30661958
VOLVO 30755665
VOLVO 31332302
VOLVO 31356003
WEZEL 59 00 5140
WEZEL 59005140
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Chłodnica klimatyzacji - skraplacz 9009305140 KLOKKERHOLM

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Chłodnica klimatyzacji - skraplacz?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Chłodnica klimatyzacji - skraplacz 9009305140

Chłodnice klimatyzacji - skraplacze

Podstawowym zadaniem chłodnicy klimatyzacji jest zmiana gazów w ciecz, czyli tzw. proces skraplania. Dlatego chłodnica klimatyzacji nazywana jest także skraplaczem klimatyzacji.

Budowa chłodnicy klimatyzacji przypomina budowę chłodnicy wody, ale element ten jest zdecydowanie cieńszy. To przewód, który ma kształt serpentyny. Jest on zamocowany razem z zespołem płytek. Taki kształt sprawia, że powstaje duża powierzchnia chłodzenia oraz odpowiednio dobry przepływ powietrza.

Skraplacz umiejscowiony jest z przodu samochodu, tuż za zderzakiem. Niestety położenie chłodnicy klimatyzacji naraża ją na przedostawanie się wielu szkodliwych zanieczyszczeń. Ponadto na skutek zdarzenia drogowego może w łatwy sposób dojść do jej uszkodzenia mechanicznego, co kwalifikuje chłodnicę klimatyzacji do wymiany.

Zawsze w przypadku uszkodzenia lub awarii chłodnicy klimatyzacji zaleca się jak najszybszą wizytę w warsztacie samochodowym i wymianę tego elementu na nowy. Lepiej nie zwlekać z wymianą skraplacza, bo może dojść do zatarcia kompresora klimatyzacji, co generuje tylko kolejne koszty naprawy.

Jeżeli dojdzie do konieczności wymiany chłodnicy klimatyzacji, zaleca się wybierać fabrycznie nowe skraplacze od renomowanych producentów (zakup używanej chłodnicy klimatyzacji mija się z celem). Dzięki temu praca układu będzie wydajna a klimatyzacja będzie korzystnie wpływać na komfort i warunki jazdy samochodem. Wymiana skraplacza nie należy do najtańszych, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości produkt, aby w krótkim odstępie czasu nie była konieczna kolejna wymiana.

Ponadto zaleca się regularnie serwisować cały układ klimatyzacji, w tym chłodnicę. Warto co jakiś czas sprawdzić szczelność chłodnicy, gdyż jest ona podatna na powstawanie ognisk korozji, które prowadzą do nieszczelności. Regularny serwis pozwoli uniknąć nagłych spadków pracy klimatyzacji czy też awarii kompresora.

KLOKKERHOLM

Klokkerholm to duńskie przedsiębiorstwo dystrybuujące części samochodowe. Firma przez lata budowała swoją pozycję, aby stać się jedną z marek dominujących w krajach Europy Północnej. W ofercie firmy znajdują się rozmaite autoczęści. Obecne są wśród nich najważniejsze podzespoły samochodowe, w tym elementy układu napędowego, zawieszenia czy układu hamulcowego. Ponadto, w asortymencie znajdują się również części silnika Klokkerholm.

Firma produkuje również wysokiej jakości chłodnice zarówno wody, jak i oleju oraz klimatyzacji. Chłodnice Klokkerholm są cenione za efektywność, jak również długi czas eksploatacji. Dzisiaj oferta firmy Klokkerholm jest w zasadzie kompleksowa. Katalog produktów Klokkerholm zaspokaja potrzeby niemal wszystkich kierowców w Europie. Warto podkreślić, że oferta dystrybutora stale jest poszerzana o nowe pozycje.

Dystrybutor części samochodowych Klokkerholm starannie dobiera autoczęści, które włącza do swojej oferty. Zanim zostaną one wystawione na sprzedaż, podlegają szeregowi testów kontrolnych. Restrykcyjna ocena produktów pozwala utrzymać najwyższą ich jakość, co przekłada się na docenienie ze strony klientów. Nie bez powodu z początku niewielka duńska firma z czasem stała się liderem regionu oraz zaczęła pojawiać się na innych rynkach. Obecnie autoczęści Klokkerholm są dostępne nie tylko w krajach skandynawskich, ale również w innych częściach Europy, w tym w Polsce.

Obsługa klienta