Bendiks rozrusznika HOFFER 6647027

Bendiks rozrusznika HOFFER  6647027
Bendiks rozrusznika HOFFER 6647027
Powiększ
HOFFER

Producent: HOFFER

Kod produktu: 6647027

Jednostka: szt

Ilość zębów 8

Średnica zewnętrzna [mm] 26,8

Długość całkowita [mm] 47,2

Średnica [mm] 46,4

Średnica 2 [mm] 12

Kierunek obrotów Zgodnie z ruchem wskazówek zegara

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Bendiks rozrusznika 6647027 HOFFER

  • Ilość zębów:  8
  • Średnica zewnętrzna [mm]:  26,8
  • Długość całkowita [mm]:  47,2
  • Średnica [mm]:  46,4
  • Średnica 2 [mm]:  12
  • Kierunek obrotów:  Zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BOSCH 0 001 116 006*
BOSCH 0001107010
BOSCH 0001107038
BOSCH 0001107092
BOSCH 0001107093
BOSCH 1006209589
BOSCH 1006209714
BOSCH 1006209934
BOSCH 1006209952
BOSCH 1006210117
BOSCH 1006210125
BOSCH 1006210147
BOSCH 1006210154
ERA 225735
GHIBAUDI 2368
HC-CARGO 235200
HOFFER 6647027
MEATDORIA 47027
NISSAN 23300-9F600*
NISSAN 23300-9F660*
NISSAN 23300-9F661*
NISSAN 23300-9F662*
NISSAN 23300-9F66A*
WE PARTS 471490027
ZEN 1708
ZEN ZN1708
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (0)

Opinie o Bendiks rozrusznika 6647027 HOFFER

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Obsługa klienta