ZAKUPY TANIEJ O -9%! ODBIERZ KUPON!
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
0 0 0 0
1 1 1 1
8 8 8 8
0 0 0 0
6 6 6 6

Amortyzator MEYLE 226 623 0010 (Oś przednia, z prawej)

Amortyzator MEYLE 226 623 0010 (Oś przednia, z prawej)
Amortyzator MEYLE 226 623 0010 (Oś przednia, z prawej)
Powiększ
MEYLE

Producent: MEYLE

Kod produktu: 2266230010

Jednostka: szt

System tłumienia drgań zawieszenia dwururka System dwururki stosowany jest w amortyzatorach olejowych. Amortyzator taki składa się z rurki wewnętrznej, w której zanurzony jest pracujący tłok oraz z rury zewnętrzej, która pełni funkcję osłony oraz zbiornika zbierającego nadmiar oleju.
dowiedz się więcej...

Typ amortyzatora rozpórka zawieszenia Rozpórka zawieszenia to sztywna rozpora łącząca kielichy amortyzatorów. Ma na celu usztywnienie karoserii, aby nie ulegała ona odkształceniom podczas jazdy. Dzięki zamontowaniu rozpórki zawieszenia samochód staje się mniej podatny na odkształcenia podczas jazdy w zakrętach.
dowiedz się więcej...

Rodzaj amortyzatorów gazowy Amortyzator gazowy naprawdę jest to amortyzator olejowo-gazowy, inaczej hydropneumatyczny, w którym czynnikiem tłumiącym jest olej hydrauliczny i sprężony gaz (zazwyczaj azot), które oddzielone są ruchomą przegrodą. W przypadku tego typu amortyzatora, jego budowa jest prosta, ponieważ składa się tylko z jednej rury w której znajduje się pracujący tłok.
dowiedz się więcej...

Lokalizacja w aucie Oś przednia, z prawej

parzyste numery artykułów 226 623 0011

EAN 4040074578889

160,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Amortyzator 2266230010 MEYLE

  • System tłumienia drgań zawieszenia:  dwururka System dwururki stosowany jest w amortyzatorach olejowych. Amortyzator taki składa się z rurki wewnętrznej, w której zanurzony jest pracujący tłok oraz z rury zewnętrzej, która pełni funkcję osłony oraz zbiornika zbierającego nadmiar oleju.
    dowiedz się więcej...
  • Typ amortyzatora:  rozpórka zawieszenia Rozpórka zawieszenia to sztywna rozpora łącząca kielichy amortyzatorów. Ma na celu usztywnienie karoserii, aby nie ulegała ona odkształceniom podczas jazdy. Dzięki zamontowaniu rozpórki zawieszenia samochód staje się mniej podatny na odkształcenia podczas jazdy w zakrętach.
    dowiedz się więcej...
  • Rodzaj amortyzatorów:  gazowy Amortyzator gazowy naprawdę jest to amortyzator olejowo-gazowy, inaczej hydropneumatyczny, w którym czynnikiem tłumiącym jest olej hydrauliczny i sprężony gaz (zazwyczaj azot), które oddzielone są ruchomą przegrodą. W przypadku tego typu amortyzatora, jego budowa jest prosta, ponieważ składa się tylko z jednej rury w której znajduje się pracujący tłok.
    dowiedz się więcej...
  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia, z prawej
  • parzyste numery artykułów:  226 623 0011
Widok karty produktu w PDF: Amortyzator (MEYLE 226 623 0010)
Część znajduje się w kategorii: Amortyzatory
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AL-KO 3406DG
AL-KO 304064
BILSTEIN 22-168368
BILSTEIN 22-215482
BOGE 30-F72-A
BOGE 32-R58-A
DELPHI KG 9755
FIAT 50703309
FIAT 51857950
FIAT 51857948
FIAT 51857331
FIAT 51857327
FIAT 51857325
FIAT 51857324
FIAT 50711043
FIAT 50704227
FIAT 50703893
FIAT 50703745
KYB 333763
MONROE 16381
OPTIMAL A-3189GR
QUINTON HA 178906
SACHS 313 911
SACHS 312 449
SACHS 314 134
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Amortyzator 2266230010 MEYLE

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Oryginalne Amortyzatory w najlepszych cenach

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. Wyróżnia się dwa podstawowe typy amortyzatorów: ...

Sprawdź Amortyzatory

Części od Meyle w iParts.pl

Meyle to niemiecka marka wchodząca w skład Wulf Gaertner Autoparts AG. Ta rodzinna firma zajmuje się produkcją zamiennych auto części do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje ponad 17 000 części firmy Meyle

Koncern Wulf Gaertner Autoparts AG powstał w 1958 roku w Niemczech. Marka Meyle została włączona do grona spółek koncernu w roku 1995. Stało się tak, gdyż od momentu ...

Szukaj cześci MEYLE

Obsługa klienta