Amortyzator MASTER-SPORT 315242-PCS-MS (Oś przednia) (Z prawej)

Amortyzator MASTER-SPORT  315242-PCS-MS (Oś przednia) (Z prawej)
Amortyzator MASTER-SPORT 315242-PCS-MS (Oś przednia) (Z prawej)
Powiększ
MASTER-SPORT

Producent: MASTER-SPORT

Kod produktu: 315242-PCS-MS

Jednostka:

Lokalizacja w aucie Oś przednia

Rodzaj amortyzatorów Gazowy

Typ amortyzatora Rozpórka zawieszenia

Lokalizacja w aucie Z prawej

Parzyste numery artykułów 315241-PCS-MS

Ilość na oś 2

168,00 Cena za . Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   wysyłka od 1-3 dni

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Amortyzator 315242-PCS-MS MASTER-SPORT

  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia
  • Rodzaj amortyzatorów:  Gazowy
  • Typ amortyzatora:  Rozpórka zawieszenia
  • Lokalizacja w aucie:  Z prawej
  • Parzyste numery artykułów:  315241-PCS-MS
  • Ilość na oś:  2
Część znajduje się w kategorii: Amortyzatory
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ASHIKA MA-00228
BENDIX 062274GRB
BILSTEIN 22-188632
BOGE 30-M28-A
DJ PARTS DS3207GS
FORD 1514406
FORD 1535228
FORD 1535749
FORD 1547174
FORD 1547175
FORD 1547219
FORD 1547220
FORD 1555037
FORD 1555038
FORD 1561834
FORD 1561835
FORD 1561838
FORD 1561840
FORD 1713973
FORD 1713974
FORD 1713975
FORD 1713976
FORD 1730506
FORD 1737252
FORD 1740294
FORD 1740298
FORD 8V51-18045-BC
FORD 8V51-18045-BD
FORD 8V51-18045-BE
FORD 8V51-18045-BF
FORD 8V51-18045-BG
FORD 8V51-18045-BH
FORD 8V51-18045-CA
FORD 8V51-18045-CB
FORD 8V51-18045-CC
FORD 8V51-18045-CD
FORD 8V51-18045-CE
FORD 8V51-18045-DA
FORD 8V51-18045-DB
FORD 8V51-18045-DC
FORD 8V51-18045-DD
FORD 8V51-18045-DE
FORD 8V51-18045-EA
FORD 8V51-18045-EB
FORD 8V51-18045-EC
FORD 8V51-18045-ED
FORD 8V51-18045-EE
GABRIEL G54241
JAPANPAR MM-00228
JAPKO MJ00228
JPG 1542104480
JPG 1542104489
KAMOKA 20300023
KYB 333615
MAPCO 40610
METZGER 2340380
MEYLE 726 623 0034
OPTIMAL A-3928GR
SACHS 315 242
STELLOX 4203-9106-SX
TRW JGM1091SR
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Amortyzator 315242-PCS-MS MASTER-SPORT

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Amortyzator 315242-PCS-MS

Amortyzatory

Amortyzatory samochodowe to podstawowy i zarazem kluczowy element eksploatacyjny układu zawieszenia. Ich rola sprowadza się przede wszystkim do tłumienia drgań, maksymalnej stabilizacji samochodu podczas jazdy i utrzymywania sprężyn układu zawieszenia w prawidłowej pozycji podczas podróżowania. Dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy ich obecność oraz sprawność jest więc nieoceniona.

Dziury, wyboje a także progi zwalniające to prawdziwa zmora amortyzatorów samochodowych. Dlatego mimo, że z porad specjalistów wynika, że amortyzatory wymienia się z reguły po przejechaniu 80 – 100 tys. kilometrów, to czynnik eksploatacyjny (stopień eksploatacji oraz stan dróg, po których się poruszamy) może ten okres nieco skrócić. Dlatego zaleca się, by przeprowadzać przegląd techniczny amortyzatorów co około 15 – 20 tys. kilometrów. To najlepszy sposób, by uniknąć niespodziewanej awarii.

Wymiana amortyzatorów na nowe nie należy do skomplikowanych i bardzo kosztownych. Mało tego zakup amortyzatorów znanej i cenionej na rynku części zamiennych marki to koszt niewielki w porównaniu z awariami, które mogłyby wystąpić na skutek odwlekania wymiany w czasie. Najważniejsze, o czym kierowca powinien pamiętać to zakup pełnego kompletu na tylną i przednią oś – amortyzatory wymienia się zawsze parami na danej osi (tylko taka wymiana gwarantuje poprawne i przewidywalne dla kierowcy zachowanie samochodu w trakcie jazdy).

Co do wyboru nowych amortyzatorów do samochodu to zawsze najlepiej kierować się ku znanym, sprawdzonym markom części zamiennych. Zakup takich amortyzatorów to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności, co przełoży się na skuteczność ich funkcjonowania podczas jazdy samochodem.

MASTER-SPORT

Master-sport Automobiltechnik to marka słusznie kojarzona z samochodami sportowymi, jednak bogata oferta firmy obejmuje również części samochodowe do aut osobowych. Główną linię produkcyjną firmy Master-sport tworzą filtry samochodowe, głównie filtry paliwa i oleju. Firma nie tylko produkuje i dystrybuuje, ale również projektuje układy filtracyjne. Innowacyjne systemy oczyszczania powietrza wyróżniają produkty Master-sport na tle konkurencji. Filtry kabinowe ANTI-SMOG/STOP MICROB zaliczają się do ścisłej czołówki filtrów kabinowych, zapewniając niezwykle efektywne oczyszczanie powietrza ze smogu miejskiego.

Ważną odnogę działalności producenta części samochodowych Master-spot stanowi produkcja wahaczy. Części te charakteryzuje przystosowanie do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach, w tym podczas gwałtownej jazdy po nierównym terenie i zróżnicowanej nawierzchni. Ponadto, w ofercie firmy Master-sport znajdują się również inne części układu zawieszenia – amortyzatory i sprężyny, elementy układu kierowniczego oraz klocki i tarcze hamulcowe. Rozbudowywana jest także oferta akumulatorów, części układu napędowego oraz płynów eksploatacyjnych.

Firma stale dąży do doskonalenia swoich produktów, pracując we własnych centrach badawczych oraz współpracując z najlepszymi laboratoriami na świecie. Master-Sport to firma o globalnym zasięgu, która od lat dostarcza części do pierwszego montażu takim producentom, jak Renault, Dacia, Skoda czy Łada. Ponadto, części zamienne Master-sort są ogólnodostępne na rynku wtórnym.

Obsługa klienta